Cand serveru' nu merge :p

DeletedUser

afara se vede soarele si ciorile au iesit la plimbare...sa incercam sa luam pulsul natiunii ma gandesc. predau legatura?
 

DeletedUser

direct de aici de la fata locului de unde ma aflu la intersectia unde se intretatie vis-a-vis de peste drum s-a intamplat o actiune
 

DeletedUser

cautand cu limba scoasa de un cot prin gunoaiele ravasite din tomberon, unul din cateii maidanezi a tras un schenunat teribil. Doua babe aflate la fata locului s-au simtit datoare sa faca un infarct
 

DeletedUser

la stanga mea o curte plina de nuferi. la dreapta mea ...nimic. adica e ceva dar nu merita mentionat.
(da, Bubulina)
 

DeletedUser

parca aduce vantul un iz...dar nu prea imbietor. caut reporter sa investigheze fenomenul suspect din dreapta cararii
 

DeletedUser

Deoarece Dumnezeu nu reuseste sa urmareasca absolut totul de unul singur, El a creat batranele si bancile.
 

DeletedUser

Din fericire Dumnezeu tine la ele asa ca le mai aduna din cand in cand. Bancile le lasa, caci El e milostiv.
 

DeletedUser

:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
 

DeletedUser

[YOUTUBE]-iC7WpkERsc[/YOUTUBE] ...[YOUTUBE]nuzSipo5r8g&feature=related[/YOUTUBE]
[YOUTUBE]lAHTbMYYqxw[/YOUTUBE]
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser23722

ma uitam desupra postului meu,si ce vad,sunt 3 chestii albe:D

succes dana!:)
 
Sus