Cand serveru' nu merge :p

DeletedUser

eu le vad . ca eu le-am pus :D daca mergea sa ai siteri si pe forum iti puteam spune si de pe alte conturi cum sunt :p
 

DeletedUser23722

probabil sunt video-uri de pe youtube,nu? asa mi se intampla si la topicul ''now playing'' vad doar alb,cand pune cineva un video direct de pe youtube:)
 

DeletedUser23722

nu cred!:) nu pot sa dau nici click.poate e de la calculator...nu stiu:)
 

DeletedUser

are cineva un mail/mess/telefon al lui Fascinant ? spuneti-i sa nu mai faca cafea si sa bage serverul ala pe care are blogul in priza ca merge ( de fapt nu merge deloc ) nasol rau de tot , ma chinui de 10 minute sa postez ceva si nu reusesc:(
 

DeletedUser

Alexandra se refera la acest lucru:

unledj.jpg

Si la mine este la fel!
 

DeletedUser

pai nu vezi banda aia verde ca nici n-ai pagina incarcata complet ?
 

DeletedUser

Nu are a face!
Poti sa lasi o zi, tot asa ramane!
Si nu este noua problema!
Probabil trebuie sa activam sau sa dezactivam ceva, cum ai spus tu!
 

DeletedUser

e de la net, la mine cam asa e tot timpul, chiar si la semnaturile animate, indiferent de browser
 

DeletedUser

pai blonda eu folosesc mozilla 90% din timp si le vad super ok ca doar eu le-am pus insa cum am trecut pe IE ca sa testez nu le-am putut vedea nici eu . 2 browsere diferite/acelasi net
 

DeletedUser

De ce ar merge la noi? :D

Ce se întâmplă?
Membri online: 189 (47 Membri şi 142 Vizitatori)
Vezi cine este online
Cei mai mulţi utilizatori online au fost 2.299, la data de 17.12.2007 la 15:57:53.
Cauboiu Gion, .andreea., aditzamafiotu, adyboy7, Ak-Orochimaru-Ak, akarafeo, alex02dsa, alin09, aquilla, Aureol, bismbe, blucher, Brago, Cassius dio, cheles, constantinmarius, Danger96, denisam, eminem 99, Extraction Point, graur2000, gykanes, irbaboon, maram, michelle2007, Montecount, motoi77, Muhamad Ali, murron, n1kzzz, ombmen, ovidiu11, pauleta, Piter 90, quitana, ricautza, spaike, tumositekato, tWooHH, vladseria, VOJ1998, zanzi

Si nu e nici IMPARATUL sa anunte problema ca echipa tehnica probabil doarme :)
 

DeletedUser

De ce ar merge la noi? :D

Ce se întâmplă?
Membri online: 189 (47 Membri şi 142 Vizitatori)
Vezi cine este online
Cei mai mulţi utilizatori online au fost 2.299, la data de 17.12.2007 la 15:57:53.
Cauboiu Gion, .andreea., aditzamafiotu, adyboy7, Ak-Orochimaru-Ak, akarafeo, alex02dsa, alin09, aquilla, Aureol, bismbe, blucher, Brago, Cassius dio, cheles, constantinmarius, Danger96, denisam, eminem 99, Extraction Point, graur2000, gykanes, irbaboon, maram, michelle2007, Montecount, motoi77, Muhamad Ali, murron, n1kzzz, ombmen, ovidiu11, pauleta, Piter 90, quitana, ricautza, spaike, tumositekato, tWooHH, vladseria, VOJ1998, zanzi

Si nu e nici IMPARATUL sa anunte problema ca echipa tehnica probabil doarme :)

sunt la halocin parti
 
Sus