Canuta aztecilor aruncata la gunoi

DeletedUser6

Scriu acest thread pentru a-mi cere scuze sutelor de jucatori din tribul aztec care au donat resurse liderilor lor pentru a ne putea cuceri un sat de 2k puncte. Astazi unul din membri tribului meu si anume StrangerXul sunt sigur ca il cunoasteti de pe forum a fost aatcat cu foarte multa indarjire de catre 5 membri ai tribului [T^A].Fiind asa de confidenti pe fortele lor ei au trimis pana si nobil in final ei pierzand in total:
sp 1
sw 47
arch 0
axe 266
scouti 99
Lc 749
ma 381
hc 43
ramuri 7
catapulte 5
paladini 2
nobili 1

Resurse totale pierdute de tribul [T^A] :

247220 lemn 209120 argila 339460 fier

Noi pe aceasta cale le multumim pentru ca ne-au ridicat rankingul la opponents defeated si le uram cat mai multe canute aruncate pe geam.

P.S. pentru cei care nu si-au dat seama ei si-au pierdut lamentabil toate trupele lor noi avand pierderi muuuuuult mai mici ca ei dupa calculele mele undeva pe la 7-8%

P.P.S. Sper ca acest thread nu va fi inchis de un anumit moderator care face parte din acel trib. E pus in sectia corepunzatoare si nu are nimicjignitor in el.

Va multumesc,
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

hhhhhh nu te teme nu voi sterge si nici nu voi inchide acest thread deoarece doresc ca de acum inainte sa fiu cat se poate de cinstit si pe aceasta cala doresc sa anunt pe toata lumea in tribul aztec nu se mai practica asa numita "cana cu zahar" (sau ceva de genu) oricum si la noi a fost la inceput o tentativa dar a esuat si de atunci nu mai facem astfel de magarii deci chiar daca ai fi om de treaba ai putea sa schimbi numele deoarece acele trupe au fost trupele facute din resursele personale ale acelor jucatori si nu cum zici tu din acea practica cu cana

ce pot sa zic imi pare rau ca au pierdut oamenii mei dar se pare ca StrangerXul a castigat cu putin ajutor din partea voastra oricum bafta in continuare si sper sa nu mai purtati pica pe mine :)
 

DeletedUser

si eu fac parte din azteci si sa stiti ca nu se practica chestia asta
 

DeletedUser

Dar se practica atacurile prostesti :). Este tot o strategie tribala ?
 

DeletedUser

nu nu este o strategie tribala oricum nu te teme si la voi sunt din astia cu atacuri aiurea deci nu are rost sa facem off
 

DeletedUser

atacurile nu sunt ordonate de conducere fiecare ataca ce vrea in afara de aliati si pna
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

lulu mentioneaza te rog
fiecare ataca ce vrea atata timp cat nu este ALIAT sau PNA
 

DeletedUser

Uite eu iti propun sa deschizi un thread separat in care sa postezi atacurile prostesti facute de membrii nostri.

In schimb poti sa iti arat atacuri prostesti facute de TA asupra mea.
Intorcandu-ne la cana cu zahar, noi am auzit altceva.

Si de ce nu invatatati ca nu e bine sa ne atacati ? :confused:
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

deci vreau sa-ti mai reamintesc ceva
suntem un trib mare si ami avem de lucrat inca recunosc am o gramada de n00bi in trib dar in curand ma voi apuca de curatenie si totusi as dori sa aud varianta ta pe privat daca se poate
 

DeletedUser6

Mda au participat in jur de 5 membri la aceste atacuri si intradevar nu prea au fost bine organizate... prima armata off nu a avut ramuri a treia a fost scoutii undeva pe la mijloc un nobil... Sincer m-am mirat ca au fost folosite asa putine unitati defensive in atac... Intradevar a fost un atac mai bine organizat decat ma asteptam.Oricum cei care au atacat au facut parte din tribul vostru deci teoretic ar fi trebuit sa le stiti planurile si sa ii ajutati si pe ei saracii macar cu niste sfaturi ... cel putin asa e la noi in trib. Si sincer mie mi se pare putin probabil ca macar 2-3 dintre jucatorii care au atacat sa nu fi beneficiat de "canuta" macar in trecut daca nu acuma. Acuma de ce incercati sa va lepadati de raspundere...? Au fost sunt si vor fi membri vostri si voi raspundeti pentru faptele lor.

P.S. daca fiecare ar ataca ce vrea ar fi haos . Imi pare rau pentru triburile cu care aveti aliante si PNA daca asa e
 

DeletedUser6

deci vreau sa-ti mai reamintesc ceva
suntem un trib mare si ami avem de lucrat inca recunosc am o gramada de n00bi in trib dar in curand ma voi apuca de curatenie si totusi as dori sa aud varianta ta pe privat daca se poate

Da de ce sa fie pe privat acesta e un forum public si fiecare are dreptul sa isi expuna parerea pe el chiar daca aceasta parere ar duce la stricarea imaginii unui trib sau altul.
 

DeletedUser

doresc ca de acum inainte sa fiu cat se poate de cinstit si pe aceasta cala doresc sa anunt pe toata lumea in tribul aztec nu se mai practica asa numita "cana cu zahar" (sau ceva de genu) oricum si la noi a fost la inceput o tentativa dar a esuat si de atunci nu mai facem astfel de magarii deci chiar daca ai fi om de treaba ai putea sa schimbi numele deoarece acele trupe au fost trupele facute din resursele personale ale acelor jucatori si nu cum zici tu din acea practica cu cana

ce pot sa zic imi pare rau ca au pierdut oamenii mei dar se pare ca StrangerXul a castigat cu putin ajutor din partea voastra oricum bafta in continuare si sper sa nu mai purtati pica pe mine :)

tin sa te anunt ca te inseli amarnic daca tu crezi ca o sa cumparam gogoasa asta!
am surse sigure care imi spun ca se mai practica
:D
deci data viitoare sorteaza jucatorii inainte de a invita 10000000000 de jucatori fara numar fara numar
ahahahahahahaha
 

DeletedUser

pai inca se lucreaza la faza asta .fiind asa multi nu toti se supun unor reguli
 

DeletedUser

hades1234 te rog sa nu te bagi si aici peste mine ca deja tu mi-ai facut peri albi mai pruncutule deci te rog eu macar aici sa taci si sa ma lasi in pace

deci ca sa va lamuresc pe toti
la noi in trib nu era vorba de "cana cu zahar" si nici nu stiam de ea aceasta ideea mi-a venit mie si era cam asa:
-vroiam ca fiecare membru sa imi trimta cate 50 de resurse din fiecare o data pe saptamana (uni au trimis alti nu ) dar in raport cu numarul membrilor din trib pot zice ca nici jumatate nu au trimis
-aceste resurse imi erau trimise doar mie si erau folosite la construirea unei armate cu care sa batem tot dar se pare ca nu a fost asa
-membrii au trimis doar o data(cei care au trimis) iar cand am vazut ca treaba nu merge am renuntat la asa ceva si nu s-a mai practicat

si vreau sa repet aceste resure au fost trimise doar mie si nimanui altcuiva

in legatura cu regulile si supunerea cred ca am zis si mainainte
vom incepe si noi curatenia de vara si atunci va fi mult mai bine pentru toti
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

500 de oameni sa iti trimita 50 din fiecare mi se pare foarte mult.
 

DeletedUser

hades1234 te rog sa nu te bagi si aici peste mine ca deja tu mi-ai facut peri albi mai pruncutule deci te rog eu macar aici sa taci si sa ma lasi in pace

deci ca sa va lamuresc pe toti
la noi in trib nu era vorba de "cana cu zahar" si nici nu stiam de ea aceasta ideea mi-a venit mie si era cam asa:
-vroiam ca fiecare membru sa imi trimta cate 50 de resurse din fiecare o data pe saptamana (uni au trimis alti nu ) dar in raport cu numarul membrilor din trib pot zice ca nici jumatate nu au trimis
-aceste resurse imi erau trimise doar mie si erau folosite la construirea unei armate cu care sa batem tot dar se pare ca nu a fost asa
-membrii au trimis doar o data(cei care au trimis) iar cand am vazut ca treaba nu merge am renuntat la asa ceva si nu s-a mai practicat

si vreau sa repet aceste resure au fost trimise doar mie si nimanui altcuiva

il aprob pe sego eu nu am fost de acord cu chestia asta si nici nu am trimis nimic . si chestia asta se practica si in alte triburi
 

DeletedUser

da stiu ca e mult dar vezi cand a fost vorba de asa ceva eram parca 700 in trib si repet nici jumatate nu au trimis oricum noi ne-am lasat de asa ceva
 

DeletedUser6

Asa o fi desi in trecut forumurile voastre spuneau ceva complet diferit cum ar fi o impartire a resurselor odata ca ajungeau si asa mai departe.Imi pare rau ca nu am pastrat citatele din forum sau "poate" eram prea obosit si nu am citit bine:D (Mda...) Cert e ca nu v-a ajuns cati dusmani aveti si a trebuit sa va puneti rau si cu noi... :( asta e alegerea voastra cum ai spus tu momentan nu va e frica de noi nu va e frica de nimeni insa haideti sa vedem cum vor sta lucrurile in 2 saptamani ...
 
Sus