Canuta aztecilor aruncata la gunoi

DeletedUser

asta e secretul succesului:SIGURANTA....nu atacuri haotice
:D
(p.s:stim ca celor din IM vreti sa le dati teapa cu nap-ul mai incolo)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser6

hhhhhhhhh ce sigur esti pe tine

Sincer sunt asa sigur pe mine pentru ca stiu ce pot si pentru ca stiu ce pot majoritatea membrilor tribului meu si am incredere mare in ei.

On topic:

Mi-as face 2-3 nobili si as incerca sa nobilez la 10 ore distanta
 

DeletedUser37

Oameni buni.Terminati odata.Are vreun sens discutia asta sau care e mai tare sau care ce greseli a facut?

Daca imi zice unul din cei care au postat aici ca el nu a facut ever greseli....eu ma las de joc.
Nu mai fiti copii for God's sake.
 

DeletedUser6

asta e secretul succesului:SIGURANTA....nu atacuri haotice
:D
(p.s:stim ca celor tin IM vreti sa le dati teapa cu nap-ul mai incolo)

nici macar nu ii trecuserati pe harta ca nap :confused: ... Rusinica rusinica

On topic:
Nu prea mai am idei...Mi -as face un sat full de scouti sa nu existe sat pe servarul asta sa nu il pot spiona.
 

DeletedUser

Valiusha cu totii facem greseli...important este ca sa si recunoastem ca le-am facut
este omenesc sa gresesti
;)
 

DeletedUser

La primul post OFF Topic il inchid, iara se ajunge la discutii care nu isi au rostul si toti o stim bine, deci ce a fost a fost, ce au facut au facut, ceea ce va fi conteaza si mereu va conta si oricata vorbaraie am spune noi aici, lucrurile se rezolva in joc.

Asta am de spus cu privire la atacuri/aparare, plus ca fiecare e responsabil pentru deciziile care le ia si cat pierde prin miscarile gresite care le face.

So Decision/Consequence ......
 

DeletedUser6

Vazut, placut! :D
Incepe meciul din nou. :p

Scuze ca ati aflat asa tarziu parca ziceati ca aveati si voi sursele voastre :p ...
Oricum cred ca am reusit sa demonstram ce ne-am propus in postul asta si anume ca nu conteaza cati membri ai in trib ci conteaza cat de activi, experimentati si dedicati cu adevarat tribului sunt. Eu sincer ma simt super bine in TLD si nu as pleca de aici pentru nimic ;) ...

P.S. sego si la noi e restructurare aproape zilnic credema... dar deasta e bine sa ai membri experimentati, obisnuiti cu asa ceva... deasta e bine sa ai niste forumuri cat de cat organizate... (mor cand vad forumul vostru) ca orice schimbare sa se faca cat mai repede si mai eficace.
 

DeletedUser

ok o sa facem nu te teme vom avea noi grija deci dupa cate se pare cred ca am rezolvat problema si la fel cum au zis colegii mei deja deviem cam mult

daca mai aveti ceva de zis va ascult dar nu mai faceti OFF
 

DeletedUser

Scuze ca ati aflat asa tarziu parca ziceati ca aveati si voi sursele voastre :p ...
Oricum cred ca am reusit sa demonstram ce ne-am propus in postul asta si anume ca nu conteaza cati membri ai in trib ci conteaza cat de activi, experimentati si dedicati cu adevarat tribului sunt. Eu sincer ma simt super bine in TLD si nu as pleca de aici pentru nimic ;) ...

P.S. sego si la noi e restructurare aproape zilnic credema... dar deasta e bine sa ai membri experimentati, obisnuiti cu asa ceva... deasta e bine sa ai niste forumuri cat de cat organizate... (mor cand vad forumul vostru) ca orice schimbare sa se faca cat mai repede si mai eficace.

Aici ii dau dreptate lui talibanul ..
 

DeletedUser

toate ca toate .. dar canuta cu zahar inca se foloseste la T^A ... sau cel putin asa stiu eu .. da nah .. daci nici tu nu stii ce se intampla in propriul trib nu mia zic nimik
 

DeletedUser310

Mda

Nu se foloseste canuta cu zahar ci cornuletul cu lapte :D. Iar la faza cu datul tepei cu PNA, mersi ca avem aliati de nadejde pe care ne putem baza :) Oricum, pana acuma tind sa-i dau dreptate la taliban pentru multe lucruri, si nu neaparat pentru ca ne este aliat :)). Multa bafta si mult succes.
 
Sus