Care este emblema ta preferată?

Care este emblema ta preferată?


  • Total votanți
    131
  • Sondaj închis .
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

PUSKI-ILIE

member
Scor reacție
4
graph.jpg


În fiecare săptămână va fi un poll pe o anumită temă. Acesta va dura o săptămână, apoi va fi închis şi mutat la arhivă. Va fi deschis alt topic cu un alt poll tot pentru o săptămână şi aşa mai departe.

Întrebarea săptămanii:

Care este emblema ta preferată?

Pentru că forumul nu permite mai mult de 20 de opţiuni sunt postate doar primele 20 de embleme, care pot fi văzute aici.
 

DeletedUser4610

7, 9 si 10 sunt foarte tari
Iar 29, emblema AoD, nu e cumva copie dupa emblema MoD ?
 

DeletedUser18538

=R=, Ups!!! si Story au embleme interesante, totusi merg pe mana UPS!!!
 

DeletedUser18538

Oricum nu va fi prea corect concursul pt ca nu stiu daca toti membri din aceste triburi stiu de forumul extern:)
 

DeletedUser

pai nici nu trebuie sa stie...mai ales ca pe forumu l18 isi fac veacu foarte multe persoane care nu prea au treaba cu l18 (cum sunt si eu de altfel :) )
 

DeletedUser23305

Imi place mult cea a lui Ups!!! ....si sa nu uitam si de cea a lui =R=

Dar imi place mai mult cea a tribului meu :))))
Dar din pacate nu e pe aici .si n-am ce face
 

DeletedUser23305

Imi place ca ideea mea cu acest topic este foarte buna.. cred ca sunteti multumiti de ea :D
 

DeletedUser31011

cum le numarati? dupa clasamentul punctelor?
aia din FAME e deosebita de rest, pt ca face si propaganda cum se facea pe vremuri, cand ideile erau proaspete si propaganda propaganda, nu balacareala de acum.
imi plac si alte embleme, dar a lor e deosebita si imi aminteste de vremurile de aur, stiu ca pe lumea 7 era un ziar pe forumul extern.
nu joc in FAME, pentru exactitate...oricum, nu emblema face pe un trib valoros!
 

DeletedUser

Si fame au o emblema frumoasa insa cea mai interesanta e cea a skin.
 

DeletedUser

** zis:)) da sa facem si concurs de frumuseti avem niste domnisoare in trib de va dau pe spate gen veta corpolenta:D

SKIN RULES
 

DeletedUser23305

vad ca astea din FAME sau schimbat emblema dupa ce am facut topicul
 

DeletedUser

EU...nu stiu cu cine sa votez...vreau o creatie proprie :) ..oricum am dat un vot :p.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus