Care este emblema ta preferată?

Care este emblema ta preferată?


  • Total votanți
    131
  • Sondaj închis .
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser18686

Cea , mai originala FAME ... si interesanta ..
sincer nu prea sunt embleme facute cu interes ...
 

DeletedUser

FAME

in fiecare zi ai de citit ceva, deci numai din interes ci de curiozitate dai sa te uiti

pe cind celelte mereu aceleasi
 

DeletedUser32494

Sunt multe triburii bune pe l 18 respect pt iei!!!...dar pt mine FAME e ceva special....! Pe scurt " lasam faptele sa vorbeasca " deci FAME votat
 

DeletedUser15954

emblema la 3mpero...


ca e tribul meu in rest nu stiu


SKIN / UPS
 

DeletedUser

FAME, cu o mica, mica observatie, ar trebui aranjata si a treia coloana :)
 

DeletedUser

Daca nici ultima versiune FAME nu e amuzanta, atunci sunt prea multi morocanosi pe triburile.ro. Uitati-va si veti vedea ca FAME declara razboi cu pregatire prealabila, inclusiv psihologica.
Pe scurt: FAME a declarat razboi unui trib, i-a anuntat oficial. Acel trib s-a desfiintat si cei mai rasariti au plecat intr-un trib vecin. Acel trib a fost declarat inamic de FAME. Dupa o serie de anexari, si acel trib s-a desfiintat. Cei mai rasariti au fost preluati acum de alt trib, twstats da seama care. Razboaiele au fost anuntate cu textul din gazeta FAME (Curierul) cu titlu, subtitluri. Vecinii nostri stiu pe cine "pipaim", din vreme. Culmea e ca am declara ca la carte razboi dar si ala de s-a desfiintat si asta de ne-a suparat nu au (avut) diplomat, deci le aruncam manusa cum putem noi mai hazliu si mai civilizat, in lipsa de un secretar.
Numele de joc: diplomat
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus