Care sunt triburile kre kredeti k o sa reziste in aceasta lume?

  • Autor subiect DeletedUser3555
  • Data de început

DeletedUser

Parerea mea ca tribul NooB o sa ajunga in frunte;)..deoarece au membrii din fostul MoD din L3...care tot asa ...la inceputurile L3 erau undeva departe...dupa care au ajuns pe locul 1;)..si aveau si undeva la 100 de membri;)...dar nu stiu daca o sa aiba aceeasi soarta ca MoD sau nu:D
 

DeletedUser

dupa cum ziceam...toti isi posteaza triburile cu nume mare...si ...etc etc...ca mi lene sa mai dau explicatii
 

DeletedUser3643

de ex stiu trib care are ink razboi pe l4 cand in prima luna nici macar nu ar trebui sa se vorbeasca de asa ceva si toata lumea sa se dezvolte
 

DeletedUser

de ex stiu trib care are ink razboi pe l4 cand in prima luna nici macar nu ar trebui sa se vorbeasca de asa ceva si toata lumea sa se dezvolte

deabea a trecut o sapt si ceva din l4....dar la tine se pare ca a trecut deja o luna si ...cum zboara timpul asta :rolleyes:
 

DeletedUser

de ex stiu trib care are ink razboi pe l4 cand in prima luna nici macar nu ar trebui sa se vorbeasca de asa ceva si toata lumea sa se dezvolte

Viruzzica despre ce trib e vorba,nu ne spui si noua?:D
Hai curaj!!!

haideti mai ca au si ceva cav usoara si toporasi,nu numai lancieri :)))
 

DeletedUser3643

am iesit din trib nu din cauza razboiullui ci din alte cauze .Eram razboi intre ~AoD~ si un trib fantoma:))

prima data a fost razboi ,dupa incetare dupa s-a descoperit niste convorbiri iar razboi..pf....pana nu se bat nu rezolva nik si pakat de bietii jucator ca dezvoltarea lor o sa sufere din cauza unor conducatori orgoliosi
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

inca nu sa inchis topicul cu prostia asta ?:confused: nu stiu dc va bateti atata capul cu asta...ma pun in genunchi si cant jingle bells sau jingle bombs de 3 ori dak inchide cineva topicul astah:mad: Chiar nu isi are nici un rost aceasta discutie :|
 

DeletedUser

inca nu sa inchis topicul cu prostia asta ?:confused: nu stiu dc va bateti atata capul cu asta...ma pun in genunchi si cant jingle bells sau jingle bombs de 3 ori dak inchide cineva topicul astah:mad: Chiar nu isi are nici un rost aceasta discutie :|

subscriu:D:D
 

DeletedUser

inca nu sa inchis topicul cu prostia asta ?:confused: nu stiu dc va bateti atata capul cu asta...ma pun in genunchi si cant jingle bells sau jingle bombs de 3 ori dak inchide cineva topicul astah:mad: Chiar nu isi are nici un rost aceasta discutie :|

hai ca odata si odata trebuia sa fiu si eu deaccord cu tine ^.-
 

DeletedUser

DE ASTEA CE PARERE AVETI?...o sa reziste.:cool:



Toti pentru unu,unu pentru toti
Trib membru G P R
" Garda Pretorian Regala "
Leaderul Coalitiei G P R
Novomatic

***Pretorian Empire***
Triburi asociate in GARDA
C - RO
L.O.D.
G P R
~BPS~
P.C.E.
H.A.
 

DeletedUser

DE ASTEA CE PARERE AVETI?...o sa reziste.:cool:



Toti pentru unu,unu pentru toti
Trib membru G P R
" Garda Pretorian Regala "
Leaderul Coalitiei G P R
Novomatic

***Pretorian Empire***
Triburi asociate in GARDA
C - RO
L.O.D.
G P R
~BPS~
P.C.E.
H.A.

~ nop...:D
 

DeletedUser

DE ASTEA CE PARERE AVETI?...o sa reziste.:cool:



Toti pentru unu,unu pentru toti
Trib membru G P R
" Garda Pretorian Regala "
Leaderul Coalitiei G P R
Novomatic

***Pretorian Empire***
Triburi asociate in GARDA
C - RO
L.O.D.
G P R
~BPS~
P.C.E.
H.A.

glumesti nu : ))
ai jucat macar o pe o lume :D?
in postul celalalt ti-am spus ca pari inteligent... acum pari altfel....
 
Sus