Care sunt triburile kre kredeti k o sa reziste in aceasta lume?

  • Autor subiect DeletedUser3555
  • Data de început

DeletedUser3555

DE ASTEA CE PARERE AVETI?...o sa reziste.:cool:



Toti pentru unu,unu pentru toti
Trib membru G P R
" Garda Pretorian Regala "
Leaderul Coalitiei G P R
Novomatic

***Pretorian Empire***
Triburi asociate in GARDA
C - RO
L.O.D.
G P R
~BPS~
P.C.E.
H.A.

sicer va rezista o vreme dar pana la urma 2 sau 3 membri din aliantza vor disparea si vor ramane doar cele mai bune dintre ele.
 

DeletedUser

prevad ca din cele 5-6 triburi se va face unul singur cu elitele fiecaruia
 

DeletedUser

ma rog novomatic si cateva conturi tot ale lui...cu ocazia asta poate ne spune si dc a fost depunctat acu cateva zile
 

DeletedUser

ma rog novomatic si cateva conturi tot ale lui...cu ocazia asta poate ne spune si dc a fost depunctat acu cateva zile

a fost depunctat?, a, deci probabil ca asta e scuza pe care o sa o invoace pentru faptul ca satul lui e in fundul gol, n-are aparare nici cat fermele mele de 300 de puncte :D:D:D
 

DeletedUser3643

am spus pe aici pe unde si eu ca a fost depunctat stiau asta de ceva vreme ,are multiaccount
 

DeletedUser

Limitati-va la subiecul threadului.
In cazul in care ati uitat care-i ala.. Care sunt triburile kre kredeti k o sa reziste in aceasta lume?
Multumex
 

DeletedUser

un lucru e sigur ... cei ce vor rezista sunt cei cu experienta . poate vor rezista si cei mai noi in joc ( doar cei care invata repede ) . om trai si om vedea ... nu cred ca e nici unul din noi oracol sa spuna ce va aduce viitorul . poate ca o sa pice serveru de pe L4 :))) ;)
 

DeletedUser

90% din triburile curente nu vor rezista...iar celelalte 10% se vor schimba mult...si la nivel de jucatori, diplomatie, loc in clasament, fuziuni, etc.....deci nimic nu e sigur si nu poate fi sigur inca. Sunt de parere ca acest thread nu isi avea rostul sa fie deschis asa devreme si totusi cred ca a fost deschis din lipsa de ocupatie.
 

DeletedUser

eu zic ca [M~K] rezista..avem in trib foarte multi jucatori activi..ii cunosc de pe l2 unde lucrez cu ei...
 

DeletedUser

Acum e greu sa ne dam seama, sunt doar puncte, sa dai click pe niste cladiri (mai ales daca iti da tribu stratedie de dezvoltare) poate sa faca si nepotamiu care are 7 ani.
O sa ne dam seama peste vreo 2 luni cand se vor sfarsi cateva razboia cine merita sa fie in top.
Cum pe lumea 3 sunt SCITII si BURN, Pe Clasic E~C, asa o sa fie si aici clar.
Cat despre triburile intinse pe 100 K-uri= 0 sanse.
 
Sus