Care va fi primul lider in 2011 ?

Care va fi primul lider in 2011 ?


  • Total votanți
    119
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser32308

shau va fi nr.1 pe aceasta lume ptr. ca restul nu stie a juca acest joc minunat :D
 

DeletedUser32308

nu ai sanse in fata lui shau cata asta (roade lantul) de rau ce e :D
 

DeletedUser33089

as putea eu propune pe cineva poate o sa ma injure in somn si unele persoane :)
am sa postez niste mici mesaje despre o neintelegere intre doi colegi care sunt in tribul inamic care unul e atacat masiv ca are gura mare =)) si altu tace si cucereste tot ce vrea si creste pe zii ce trece =))(si ar putea sa ajunga sus de tot )

"acuma chiar il lasatzi pe Iuliul singur intre dusmani? e penibil si revoltator ca 2 maxim 3 jucatori sa ne zbatem singuri pt o zona in care colegu' amintit E in relatzii bune cu dusmanul!"
nu stiu daca chiar e adevarat ce zice colegul inamic despre colegul lui de trib dar.. iuliul a cam crescut mult in ultima vreme:D
 

DeletedUser19081

Iuliul timp de 2 luni l-a atacat pe un vecin de al meu care avea 10 sate .. toate blindate de mine si a pierdut 3 sate (atacatorul) :)) DECI MERITA 1 loc :))
 

DeletedUser

a scuze domnule andi .. tu meriti clar :)) .. cum mai ai tupeul sa iesi pe aici ma? lasa capu ala in pamant ca mai fac rost de un cont din diablo si ma joc iar cu tine si incepi sa plangi prin conferinte ... papagalule

ontopic ... oricine va fi primul sigur nu merita
 

DeletedUser

lasa-l nightmare ca este si el umilit cum este universitatea craiova . daca vrei cont in diablo iti dau eu ca m-am cam sictirit de ei . ai putina rabdare ca mai am vorbit cu cativa . sincer eu inca mizez ca el o sa iasa liderul (nu spun la ce lider) in 2011 . prietenii stiu la ce o sa fie lider mereu :D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

SI SA NU UITAM CA EU AM PARIAT PE MINE CA O SA IAU RANG 1 .

Lord Adex sa ai punctele premiu pregatite :)
 

DeletedUser

steluta ai grija . eu zic sa le pregateasca Lord pt mine . tie iti vine Editat TT de hac :D
 
Ultima editare de un moderator:

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
ceva rasturnari de situatie pe aici?

hai ca se apropie 2011 .... eu zic ca trece si 2012 , se sfarseste lumea , dar lumea 7 nu se va termina :)))
 

DeletedUser

Daymo e intr-o situatie cam...dificila.
Stelele iadului e un noob.
Morphen nu tine atat de mult la puncte si oricum are destule pe cap pe harta.
The Werewolf e cam plictisit, desi zice ca poate ajunge oricand pe locul 1. :D
Deci...profucv...

Dintre toti daymo nu merita deloc primul loc :) dupa parerea mea este cel mai noob jucator , tot ce a castigat a castigat pe spatele altora
Stelele iadului nu-l cunosc , iar ultimii 3 jucatori buni bafta pt ei
 

DeletedUser

stiti voi toti care era noob si care nu...voi nici in vise nu o sa fiti pe locul 1 pe vro lume ( eu am stat 8 luni ), a si nici nu mai joc si tot ma voteaza lumea...roga-i sa faca un sondaj cu cel mai slab conducator, ar trebui sa candidezi ca unde ai pus tu mana s-a ales praful...
 

DeletedUser29025

Dintre toti daymo nu merita deloc primul loc :) dupa parerea mea este cel mai noob jucator , tot ce a castigat a castigat pe spatele altora
Stelele iadului nu-l cunosc , iar ultimii 3 jucatori buni bafta pt ei

noob ii zici la daymo ? :))) as vrea sa fiu si eu la fel de noob si sa stau pe primul loc cat a stat el ...
sa fim seriosi , in postul tau e doar rautate, invidie ca nu ai ajuns unde a ajuns el .
restu e can-can
 

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
adex sa ma bagi si pe mine in poll, ca eu voi fi liderul :rolleyes::cool:

1. This forum requires that you wait 30 seconds between posts. Please try again in 2 seconds.
 

DeletedUser

votez cu pandev :D

ca profu n-are fata de lider, stelele n-are ce cauta pe harta, dar are noroc ... pe shau nu-l ajuta circumstantele :)) iar de dariusha nu prea stiu mare lucru deci nu ma pronunt :)


dc nu am ce cauta pe harta ?:)) ce am facut eu ?:)) ... si faza cu norocu nu ai ce face , asa m-am nascut eu cu muult noroc
 

DeletedUser35292

SI SA NU UITAM CA EU AM PARIAT PE MINE CA O SA IAU RANG 1 .

Lord Adex sa ai punctele premiu pregatite :)

Mwhaha...tu esti unul din motivele pentru care regret ca l-am atacat pe Andy...dar trebuia sa respect ceea ce am ** cu el la masa. Mare pacat ptr acest joc la cum arata clasamentul. Poate...poate se va schimba ceva si vom reveni pe acest joc ( macar de dragul de a face sa arate mai bine clasamentul - adica real draga stele) :)))))
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus