Care va fi tribul cel mai tare din lumea asta ?

  • Autor subiect October Red
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

vor deveni puternice triburile ai caror membri sunt cel mai putin imprastiati.
degeaba ai membri de valoare dar sunt imprastiati pe toata harta. totul depinde cum se fac recrutarile
 

DeletedUser10256

Light va fi printre cele mai puternice triburi.... Dupa parerea mea este cel mai puternic trib din SV:D
 

DeletedUser

Vai :))..sunt si eu de acord cu Hazard intr-un final la ceva :))...Light e un trib de fuziune in care odata unu o sa se supere o sa isi ia jucariile (player) ce l-au insotit in mica aventura si o sa isi faca alt trib
 

DeletedUser9249

H@IT@ :D chiar asa nu ne luati si pe noi in calcul...nu conteaza...tacem si facem...
 

DeletedUser10256

Vai :))..sunt si eu de acord cu Hazard intr-un final la ceva :))...Light e un trib de fuziune in care odata unu o sa se supere o sa isi ia jucariile (player) ce l-au insotit in mica aventura si o sa isi faca alt trib


Nu este chiar asa. Majoritatea jucatorilor din top ne cunoastem de pe lumea clasica si in mare parte suntem vecini:D. Iar tribul are un nucleu stabil pe k53,k63. Tribul va rezista mult si bine:p
 

DeletedUser

Care va fi tribul cel mai tare din lumea asta?

Vom vedea in timp cine va fi cel mai tare trib. Eu sper ca <K-B>...respect all
 

DeletedUser

Nu este chiar asa. Majoritatea jucatorilor din top ne cunoastem de pe lumea clasica si in mare parte suntem vecini:D. Iar tribul are un nucleu stabil pe k53,k63. Tribul va rezista mult si bine:p

Pai eu fix in K53 am ferme de la voi... Dar ma rog, poate nu sunteti aia buni. O singura intrebare... daca sunteti asa prieteni si colaborati asa bine, de ce nu sunteti numai voi, care va cunoasteti, si atat? :confused:
 

DeletedUser10105

cu modestie va spun....uitati-va si la tribul [ally]~TOP~[/ally] , cam pe unde sta in statistici , la cei extraordinar de multi membrii ai sai , in numar de 21
 

DeletedUser

13 TOP ELITTE 198.839

^^^^^^^^

Asa...DA! Foarte frumos, domnilor, respecte.

multumim. Se pare ca totusi exista lideri care inteleg relevanta si irelevanta anumitor clasamente.

Cat despre restul...cine stie cum vor arata "clasamentele" peste 2 luni. Oricum cred ca atunci isi va spune cuvantul si numarul de membri. 20 activi tot nu vor compensa 200, chiar daca cei 200 ataca din an in Pasti.

a...aici va uitat in ograda gresita cand spuneti "trib experimentat". chiar vorbim serios la profil. Bafta chioara, atata.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser10105

la fel si pentru tribul vostru....dupa parerea mea , cine are ochi sa se uite ...si sa vada ! un trib nu este important dupa miile lui de membri , valoarea o dau alte caracteristici ...nu numarul de membrii ! ....200 de membri ai unui mamut , langa 5 ai unui trib experimentat ( dar mic )....va spun....sunt miei dusi la taiere !...lacrimi in ochi , dar se duc !

sunt convinsa ca triburile mamut vor razbate , caci afacerea este de genul 'imi iau astia 73 de sate , unii cate 3 la pachet' ...care e problema...repede o fuziune , recrutari de jucatori , mai luam din 7 academii...dar fun'ul unde este?...nu la ei , ci la aceia ce se joaca cu mamutii ....acolo-i jocul frumos si tot farmecul....cat mai multi inamici invinsi , si sate luate de la 'ei'...si asta sub nasul mamutilor !

iar apropo de haita?...chiar acum le iau un sat , si ei nici macar nu stiu...dar...revin la postul de mai sus , pentru mine e fun , pentru ei maine dimineata va fi doar o recrutare in plus , sa iasa la numarul de sate in MAMUTERIE !...dar e bine...inca o data va spun!...cine sa aibe ce?.... cu , carnea de gratar? sa bage domnule cat mai multa carne de tun !
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser7072

tot respectul meu pentru triburile cu membri putini, dar curajosi si agresivi. chiar daca pana la urma nu vor(m) resusi sa domine(am) lumea, totusi sunt convins ca figura facuta va fi una frumoasa. si cu putin nobroc, de ce nu?

numai respect ankamaster pentru ce faceti acolo si succes la farmat si innobilat haita.
 

DeletedUser

hmmm..de la inceput credeam si eu ca GT va fi cel mai tare trib.am auzit ca teddyboy si aspirator sint 2 dintre cei mai buni jucatori..insa cind am intrat in ~TOP~ m-am convins ca tribul asta va face multe.niste jucatori experimentati,care iti dau un sfat mereu..

dar ink nu stiu care va fi cel mai tare trib.cred ca vom vedea asta abia peste vre-o 2-3 luni
 

DeletedUser10642

chiar nimeni nu ia in calcul *MdA* ??totusi e pe locul 2 la general
 

DeletedUser

eu merg pe mana GT-ului - va ramane mult timp pe primul loc
~TOP~ -in cel mai scurt timp va ajunge in top 5
CHEMP si n00b cred ca si ei vor ajunge sus,in top 10 si vor avea un cuvant greu de spus in ierarhia acestei lumi
o figura frumoasa poate sa faca si ~TOR~,,~ATR~ si TRACIA
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

nu se poate nimic de spus acum,peste 2-3 luni vom vedea.
dar tin cu ~TOP~(sint si eu acolo:D)
 

DeletedUser

~TOP~ si GT mi se par cele mai puternice triburi de pe lumea 6.alte triburi care pot face o figura frumosa pe aceasta lume sunt kings,tribes si ~EI~
 

DeletedUser

daca nu as fi in E.F. probabil as tine si eu cu ~TOP~ pt.un trib cu 37 de membri are rank 5 e super bine...
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus