CartoonNetwork - Lumea 13

  • Autor subiect DeletedUser2821
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser2821

Tribul va lua nastere pe Lumea 13 in premiera .
Name :CartoonNetwork
Tag : CN

Conducatorii proiectului :
Dorm Doze
Tzepes
Michelle2007

1.AntoOvi
2.gabytza17
3.Rosito
4.sole soul
5.blue moon
6.Bupa
7.SymyGeo
8.WarrLord
9.Und3rworld
10.Kolim
11.andedu
12.KinGFlex
13.Morwin
14.Getyx
15.El Muerto
16.Dj Misu32-John Cena
17.Veverita
18.ZeusKamikaze
19.Rules
20.Melissa
21.MirifiCu
22.Blestemat

+

Oamenii care vin cu Tzepes pe care inca Nu i-am adaugat pentru ca nu am o lista concreta cand o primesc actualizez aceasta lista.

Logo :

cartoonnetworklogo1.jpg
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Frumos proiectul ,membrii seriosi ,cunoscatorii ai jocului ,dar numele deja arata o atmosfera de spam!
 

DeletedUser

Vreau si eu in trib daca se poate :D Ar fi bine sa ne spuneti si ora la care sa intram pentru a fi apropiati unul de altul.
 

DeletedUser15860

deja se anunta 2 triburi de calitate..CN si N o o b Z ....o sa fie ceva distractie si pe lumea asta...:D

Bafta baieti!
 

DeletedUser431

bai fratilor, da pe bune, aceste anunturi nu se fac la triburi si membri pe lumea 13?
 

DeletedUser523

Multumim pentru urarile si aprecierile de bine:)Si eu sper ca vom face o figura frumoasa alaturi de celelate triburi si ca va fi un spectacol total:D
 

DeletedUser

Eu sper sa rezist , cata concurenta osa am si eu ma doar 3 membri care vin :) , cum am spus nu osa fac un trib tare , inafara de america unde am facut ceva triburi tari , dar pe romania nu mere :( . Bere la toti , din parea mea :D .
 

DeletedUser4920

Eu sper sa rezist , cata concurenta osa am si eu ma doar 3 membri care vin :) , cum am spus nu osa fac un trib tare , inafara de america unde am facut ceva triburi tari , dar pe romania nu mere :( . Bere la toti , din parea mea :D .




Nasol daca nu primesti betivi ca mine :( ce sa iti fac :)
 

DeletedUser523

bai fratilor, da pe bune, aceste anunturi nu se fac la triburi si membri pe lumea 13?

Ba da, insa dupa cum poti observa, inca nu a aparut forumul pentru L13!Cand va apare moderatorii vor muta toate temele ce tin de L13 acolo, nu-ti fa griji de asta:)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus