CartoonNetwork - Lumea 13

  • Autor subiect DeletedUser2821
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Mi se pare plagiat un pic tribul eToons(evilToons) de pe L2, prin faptul ca suntem numiti de inamici cartoon network :))
 

DeletedUser

sphz ai putina dreptate... se putea pune si alt nume al tribului mult mai interesant si inspirat.
Dar eu sunt de acord cu numele asta neavand ideie de alt nume :)

Probabil una din supriza tribului, poate si o mare distractie va fi ca fiecare jucator al tribului o sa isi aleaga un Usertitle care va contine numele unui personaj din Desene animate.
 

DeletedUser5596

deja se anunta 2 triburi de calitate..CN si N o o b Z ....o sa fie ceva distractie si pe lumea asta...:D

Bafta baieti!

daca se va realiza proiectul pe care il am eu impruna cu niste "veterani" o sa fie si mai interesan

Oricum,bafta michelle
 

DeletedUser4349

i wanna be Valhallan :eek:
valhallan.jpg
 

DeletedUser523

Inca nu s-a hotarat daca facem publica directia pe care am ales-o!;)
 

DeletedUser

Pai nici nu trebuie ce rost are sa facem/ti directia publica, ar avea cu siguranta numai rezoltate negative.
E nevoie sa o stie doar jucatori care vor juca in tribu cu pricina si doar atat, chiar si ora e bine sa se tina secreta.

Odata ce faci setarile tribului publice ( tribul de fata nu prea vad ce dusman ar avea) , un potential inamic ar putea sa caluleze foarte usor pozitionarea tributlui iar apoi dupa pozitionarea acestui trib inamicul si ar face si el pozitionarea strategica pe harta` ca sa le vina mai usor sa va/ne inghita.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser4531

Vorba omului ce pretinde ca este inteligent,hmmmm spam-erilor,vatzi gasit loc de propaganda ........
Atatea vedete,jucatori ce pretind ca sunt buni,va veni si momentul in care va trebui sa si doveditzi acest lucru.......

Sa va vad in practica. :)
 

DeletedUser

succes tzepes.
imi pare rau ca nu ai ramas pe L1, cel putin cu contul tau sa duci LEON pana la final.
poate ne vedem pe L13!
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus