Castigatorul lumii 35 :)

  • Autor subiect DeletedUser18634
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Dragi jucători,

Astăzi, 9 August 2013 ( dupa doar 4 zile de la start ), Lumea 35 a fost închisă !

Clasamentele vor rămâne active, totodată şi forumul Lumii 35 va fi mutat integral în secţiunea numită "Lumi Închise".
Va fi lăsat deschis un thread pentru discuţii, depănat amintiri, etc.

Felicitări câştigătorilor, dar şi adversarilor lor, care au făcut istorie pe această Lume 35 !
 

DeletedUser

Posibile triburi: Spam sau Woc. Baietii din ganja nu joaca mai mult de 6 luni pe o lume.
 

DeletedUser8140

imi aduc si acum aminte de prima invitatie trimisa...ce vremuri domle'
 

DeletedUser

mai bine spus hai sa ne dam cu parerea in ce an se va termina lm35.... >>>5 ani :rolleyes:
 

DeletedUser29130

Lumea 35 o castiga aceiasi oameni , adica INNOGAMES :) spor la cumparat premium :p
 

DeletedUser44048

Mama ce suferiti , nu ca WOC nu ca SPAM nu ca ... au castigat o lume si gata sunt cei mai buni?
Cunosc jucator care a castigat la campionatul mondial de triburile joaca pe 35 si nu se caca atata pe el si el are si rezultate.... dar no.. WOC SPAM astia sigur... CIRC se desfiinteaza invidiosilor voi stiti si ce se intampla maine... e lume cu biserica oricine poate termina depinde de activitatea care o are si pe cine se mai bazeaza...
 

DeletedUser18634

e ofticat ca nu l-ati laudat pe el si tribul lui :)))

jimmy l-ai adus si pe sutanu cu tine?? ;)
 

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
Daca m-as fi inregistrat eu, cu siguranta as fi castigat lumea asta...dar am zis sa va mai las si pe voi :rolleyes:
 

DeletedUser

Fix asta ma interesa pe mine acum. Cine o sa castige!!!! Mah frate,omenirea are dileme mai mari ,nerezolvate inca din antichitate si pe voi va preocupa CINE...... ?!!! Intrebati Oracolul din Delhi ca sa nu mai stati ca prostii in suspans ....hahaha
 

DeletedUser43971

ba chiar 8 luni mi-am programat sa joc :rolleyes:

sickoss tu cat timp vrei sa joci ?:D
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus