cateva intrebari random

DeletedUser2602

haideti sa mai destindem putin atmosfera!
idee furata de pe .net


1. Cel mai bun trib -

2. Cel mai bun jucator -

3. Cel mai bun conducator -

4. Cel mai slab trib -

5. Cel mai slab lider -

6. Cea mai agreata persoana de pe forumul extern -

7. Cea mai non-gratta persoana de pe forumul extern -

8. Cel mai slab jucator -

9. Cel mai bun la P&P (propagandist :D) -

10. Cel mai mare spammer -

11. Jucator care s-a retras si caruia ii simtim cel mai mult lipsa -

12. Cel mai mare pointwhore -

13. Cel mai inteligent jucator -

14. Cel mai "dumb" jucator -

15. Cea mai buna "mutare" facuta de un trib -

16. Cea mai proasta "mutare" facuta de un trib

NA: prin mutare, intelegem o fuziune, o rupere, ceva de genul asta si nu mutari de jucatori dintr-o tabara in alta.


daca se poate, doar pareri personale si nu sariti pe mine cu chestii de genul: nu poti alege cel mai bun trib, nu poti alege cel mai bun jucator, etc. Simpla voastra parere personala este suficienta.
Daca se poate, va rog fara prea mult off-topic, stiu ca este aproape imposibil, dar aici ma pot ajuta si moderatorii, daca mai avem asa ceva, ce zici Bloom? dai o mana de ajutor?

PS: e posibil ca in textul de mai sus sa se fi strecurat cateva greseli, de vina e oboseala si cele 2 beri, drept urmare imi cer scuze anticipat.
 

DeletedUser

1. Cel mai bun trib - ~TLD~

2. Cel mai bun jucator - talibanul

3. Cel mai bun conducator - valiusha

4. Cel mai slab trib - T^A

5. Cel mai slab lider - sego

6. Cea mai agreata persoana de pe forumul extern - albertus

7. Cea mai non-gratta persoana de pe forumul extern - flamer/petzy

8. Cel mai slab jucator - bursucul(parca asa il chema-era un aztec care la 10k pct cand noi aveam 4k avea 50de lancii trupe)


9. Cel mai bun la P&P (propagandist :D) - hades1234

10. Cel mai mare spammer - hades1234

11. Jucator care s-a retras si caruia ii simtim cel mai mult lipsa -nu pot rasp,m-am retras si eu deci nu simt lipsa in joc

12. Cel mai mare pointwhore - bursucul

13. Cel mai inteligent jucator -hmm,really don t know

14. Cel mai "dumb" jucator - alexxx

15. Cea mai buna "mutare" facuta de un trib - alianta p la spate rip+sof

16. Cea mai proasta "mutare" facuta de un trib-nwo declara razb TLD-ului
 

DeletedUser

1 DST cel mai bun trib, insa marele lor dezavantaj este pozitionarea pe hata
2 Aztecul, stie jocul foarte bine si cred ca foarte multi jucatori au avut multe de invatzat de la el.
3 Sirsoreen cel mai bun conducator si diplomat
4 GD
5 Aquilla
6
7 petzy urmat la mica distanta de entech
8 rares123
9 hades
10 hades
11 hades
12
13
14 inham
15 TLD cand sau desfiintat
16 Marea fuziune ARES
 

DeletedUser6798

4. Cel mai slab trib - PAS, dupa ce si'a "castigat" independenta

5. Cel mai slab lider - toti conducatorii triburilor de top15 care s'au desfiintat
sub conducerea lor, iar ei inca mai sunt prezenti pe L1

6. Cea mai agreata persoana de pe forumul extern - entech

11. Jucator care s-a retras si caruia ii simtim cel mai mult lipsa - petzy

14. Cel mai "dumb" jucator - qwer

15. Cea mai buna "mutare" facuta de un trib - cand s'a desprins T-S-O de REPLY

16. Cea mai proasta "mutare" facuta de un trib - fuziunile facute din care a rezultat UNITED
 

DeletedUser

Cel mai bun trib : ~TLD~
Cel mai bun jucator:Nu am multe cunostinte pentru a raspunde la aceasta intrebare dar pot spune planetahok
Cel mai bun conducator este (aici eu as pune doi conducatori fara suparare): Gibraill si xena 07(sper ca alte comentari aici sa nu fie deoarece este parerea mea)
Cel mai slab trib : Olimp
Cel mai slab lider:rinoandi,midevil,1001,bester(de cand erau in OLimp)
Cea mai agreata persoana de pe forumul este xeva 07 (fara sa comentati)
Cea mai non-gratta persoana de pe forumul extern eu cred ca sunt 3 : Crazyfox , wwwww , FoH-Klaudiu
Cel mai slab jucator : la fel nu stiu harta pe derost dar spune ca celtu75
Cel mai mare spammer: wwwww
JUcatori care s-au retrasa pot spune ,,Xv-Junior"
Cea mai buna mutare este fuziunea triburilor H@IT@ si Legio
Cea mai proasta "mutare" facuta de un trib este plecarea oamenilor din AE in NGA:D:D


Acum sa nu aud comentari....
 

DeletedUser523

1. Cel mai bun trib - SOF (e pe locul 1 si trebuie sa-i dam Cezarului ce e al Cezarului)

2. Cel mai bun jucator - uscatelul (idem pct. 1.)

3. Cel mai bun conducator - Barony

4. Cel mai slab trib - G.D.

5. Cel mai slab lider - sego

6. Cea mai agreata persoana de pe forumul extern - mladie (originala, scria f frumos si cu mult bun simt)

7. Cea mai non-gratta persoana de pe forumul extern - petzy

8. Cel mai slab jucator - habar n-am, sunt o multime

9. Cel mai bun la P&P (propagandist ) - valiusha

10. Cel mai mare spammer - hades1234

11. Jucator care s-a retras si caruia ii simtim cel mai mult lipsa - barony

12. Cel mai mare pointwhore - nu stiu

13. Cel mai inteligent jucator - Cain

14. Cel mai "dumb" jucator - iarasi sunt multi

15. Cea mai buna "mutare" facuta de un trib - unirea dintre H@ita si Legio

16. Cea mai proasta "mutare" facuta de un trib - Eagles au declarat razboi ~Leon~
 

DeletedUser

1. Cel mai bun trib -TLD

2. Cel mai bun jucator -MLADIE(originala)

3. Cel mai bun conducator -VALIUSHA

4. Cel mai slab trib -T^A

7. Cea mai non-gratta persoana de pe forumul extern -GPL(zis motorina)

11. Jucator care s-a retras si caruia ii simtim cel mai mult lipsa -Barony
 

DeletedUser1385

1. Cel mai bun trib - TLD

2. Cel mai bun jucator - rotaz

3. Cel mai bun conducator - barbaru

4. Cel mai slab trib - ARES

5. Cel mai slab lider - wild warrior( treci jos , zise xenica)

6. Cea mai agreata persoana de pe forumul extern - barony

7. Cea mai non-gratta persoana de pe forumul extern - GPL(kid)

8. Cel mai slab jucator - rares123

9. Cel mai bun la P&P (propagandist ) - celestina

10. Cel mai mare spammer - gpl(wow topic nou ia sa scriu ceva)

11. Jucator care s-a retras si caruia ii simtim cel mai mult lipsa -

12. Cel mai mare pointwhore - uscatelu

13. Cel mai inteligent jucator - celestina

14. Cel mai "dumb" jucator - gpl

15. Cea mai buna "mutare" facuta de un trib -

16. Cea mai proasta "mutare" facuta de un trib - Fuziunea CD & RIP
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

stiu ca e greu sa nu fim subiectivi,dar macar incercati sa nu fiti idioti unii dintre voi...cum sa fie barony cel mai bun lider?a distrus Avalon!!...gees,unii chiar nu gandesc
 

DeletedUser523

avand in vedere ca altii nu au mai spus ca barony ar fi cel mai bun conducator mi se pare mie s-au tocmai m-ai facut idiot, flamer:confused:daca nu ai cu cine te certa te rog sa-ti cauti in alta parte interlocutori ca eu unul nu am chef de asemenea discutii in contradictoriu pe forum.Insa iti pot raspunde altfel, frumos, asa cum trebuie: Logic ca fiecare este subiectiv cand vine vorba sa spuna cine crede ca e mai bun sau mai slab deoarece aceste caracterizari se fac pe baza experientelor personale iar EU din experienta mea mai bun lider decat BARONY nu cunosc, spun asta deoarece: la inceput cand conducea un trib mic precum 300 prin abilitati tactico-diplomatice a reusit sa se impuna cu succes in fata GD et. Co. si a fost acceptat in fam. Lorzilor lucru extrem de greu de obtinut pe vremea aceea si care a demonstrat ca era un lider valoros ce stia sa-si conduca bine tribul.Apoi a continuat in aceeasi linie si si-a condus oamenii in Avalon pe care l-a condus foarte bine alaturi de SS pe langa respectul adus de SS la facut si temut ca in final incercand sa realizeze ceea ce orice lider de trib din lume doreste si anume dominatia tribului sau asupra celorlalte, prin unirea cu RIP!iar Avalonul nu la distrus el in nici un caz, asta ti-o poate spune mai bine orice avalonian care mai citeste acest forum, pur si simplu membrii marcanti avalonieni s-au lasat de joc din diverse motive dar asta o stiai si tu insa iti place sa vorbesti aiurea acum si nu stiu de ce.Si te rog invata sa respectii parerile altora chiar daca nu sunt la fel ca ale tale ca nu esti tu detinatorul adevarului absolut iar eu nu am comentat deloc parerile tale desi nu sunt de acord cu cateva dintre ele dar ti le respect pentru ca este parerea ta...
 

DeletedUser

lasa ca stiu eu ce a facut barony si de ce a disparut Avalon,nu-ti face griji
nu te-am facut eu idiot,cazi singur in treburile astea prin prostiile pe care le spui
chiar nu invatam sa fim impartiali?uite,de ex eu niciodata nu i-am placut pe barbarul sau luebeast dar spun ca sunt lideri f. buni-asta e impartialitate
barony a distrus un trib de succes prin barfele lui,a distrus o relatie excvelenta cu un trib aliat,relatie ce dura de la inceputul l1 iar daca treburile astea pt tine inseamna ca este cel mai bun lider de pe l1:eek::eek: atunci amice....esti idiot;)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Cel mai bun trib - ~TLD~
Cel mai bun jucator - Thorak30
Cel mai bun conducator - Sir Soreen
Cel mai slab trib - AR3S
Cea mai agreata persoana de pe forumul extern - SlimSlick (premiul ala de demult dat in resurse candva de valiusha.... :) ) & Vokiel
Cea mai non-gratta persoana de pe forumul extern - lol. probabil mirceaberzovan, detronat apoi de petzy (&co)
Cel mai bun la P&P - valiusha & Nienna
Cel mai mare spammer - hades1234 din generatia veche; RockGirl din generatia medie; iar din noua generatie nu cunosc si nu imi doresc acest lucru :)
Jucator care s-a retras si caruia ii simtim cel mai mult lipsa - nu mai joc pe L1, no ide
Cel mai mare pointwhore - H3r0
Cel mai inteligent jucator - mladie
Cea mai buna "mutare" facuta de un trib - desfiintarea ~TLD~ 'cu capul sus'
 

DeletedUser2602

hai sa raspund si eu, nu imi da`ti in cap, e doar o parere personala!

1. Cel mai bun trib - CD

2. Cel mai bun jucator - ar fi mai multi, sunt de parere ca valoarea unui jucator se vede la munca in echipa! merg pe mana lui Mladie

3. Cel mai bun conducator - iarasi greu sa ma decid, acord 2 voturi pentru echipa SS&barony si pentru T-virus

4. Cel mai slab trib - CT si toate triburile care primesc refugiati

5. Cel mai slab lider - hetfield sau cine a condus KING-ul(a injunghiat pe la spate si a tinut cu dintii de numele KING si iata unde a ajuns).

6. Cea mai agreata persoana de pe forumul extern - treidei3 si vokiel

7. Cea mai non-gratta persoana de pe forumul extern - la un moment dat nu il aveam la inima pe flamer, acum GPL pe locul I

8. Cel mai slab jucator - rares123

9. Cel mai bun la P&P (propagandist ) - Valiusha

10. Cel mai mare spammer - GPL

11. Jucator care s-a retras si caruia ii simtim cel mai mult lipsa - DeathShadow

12. Cel mai mare pointwhore - uscatelu

13. Cel mai inteligent jucator - huh, greu de zis, Mladie cel mai probabil

14. Cel mai "dumb" jucator - multi, greu de spus

15. Cea mai buna "mutare" facuta de un trib - fuziunea H@IT@-Legio

16. Cea mai proasta "mutare" facuta de un trib - fuziunea CD-RIP
 

DeletedUser523

lasa ca stiu eu ce a facut barony si de ce a disparut Avalon,nu-ti face griji
nu te-am facut eu idiot,cazi singur in treburile astea prin prostiile pe care le spui
chiar nu invatam sa fim impartiali?uite,de ex eu niciodata nu i-am placut pe barbarul sau luebeast dar spun ca sunt lideri f. buni-asta e impartialitate
barony a distrus un trib de succes prin barfele lui,a distrus o relatie excvelenta cu un trib aliat,relatie ce dura de la inceputul l1 iar daca treburile astea pt tine inseamna ca este cel mai bun lider de pe l1:eek::eek: atunci amice....esti idiot;)

Bine mai desteptule fie cum zici tu sunt idiot asta e.Bine ca esti tu destept si bine ca ai relatii bune cu moderatorii!Distractie placuta in continuare dar Barony ramane cel mai bun conducator din istoria L1 fie ca tu esti de acord sau nu.
 

DeletedUser

Bine mai desteptule fie cum zici tu sunt idiot asta e.Bine ca esti tu destept si bine ca ai relatii bune cu moderatorii!Distractie placuta in continuare dar Barony ramane cel mai bun conducator din istoria L1 fie ca tu esti de acord sau nu.

doar in mintea ta,ceea ce nu e mare lucru
 

DeletedUser523

doar in mintea ta,ceea ce nu e mare lucru

Exact:)bine ca te-ai prins:rolleyes:asa cum in mintea ta cel mai bun jucator ar fi talibanul:eek:fiecare cu parerile lui!Eu de mult timp mi-am facut o semnatura speciala ca sa evit acest gen de discutii dar nah...
 

DeletedUser2602

prima reactie furioasa a fost a lui flamer :D
a 2 a a lui rares123 :D

dupa ce imi da mesaj baiatu ... ma blocheaza, Q.E.D.

sal a spus:
rares123 astăzi la ora 20:35
tu de cand ma cunosti ca sa fii in masura sa pui pe forum
cel mai slab jucator-rares123

????????
 

DeletedUser

prima reactie furioasa a fost a lui flamer :D
a 2 a a lui rares123 :D

dupa ce imi da mesaj baiatu ... ma blocheaza, Q.E.D.

a mea nu a fost furioasa ci doar de bun simt
una e sa ai o parere personala,alta e sa emiti idiotenii cand dovezile sustin altceva
daca unii dintre voi vreti sa aruncati niste cuvinte demne de iq-ul unui retardat aici p forum e treaba voastra;)
mie nu-mi place prostia crasa si o atac unde o vad...o vad din plin pe aici
 

DeletedUser

Nu inteleg de ce ai jignit primu flamer....normal ca ceilalti au ripostat.....chiar nu v-ati saturat....bbmik a intrebat ceva si logic ca instigatorii au iesit la rampa.....ca o completare sa stiti ceva, intr-o ''adunare'' va fi IMPOSIBIL de multumit pe toata lumea...inclusiv si in trib, vo fi persoane pro si contra la orice decizie...asadar,,poate tu flamer stii din prisma informatiilor unor persoane ca barony o distrus tribu...slte persoane poate zic altceva....acelor persoane care ti-au comunicat tie ca el o distrus...le-am demonstrat sper ca s-au inselat...dar cum am zis...e imposibil sa multumesi pe toata lumea prin orice decizie, buna sau rea.....asa ca....macar nu va mai jigniti.....si mai mult decat atat....nu mai pomeniti de anumite persoane care nu mai joaca acest joc......ca o completare eu nu cred ca barony o distrus tribu....mai degraba EU l-am distrus...sau poate chiar tzepes....:D
 
Sus