Cautari de triburi

  • Autor subiect jerome le banner
  • Data de început

DeletedUser17308

momentan nici un mesaj:) e rau sa fii noob si sa nu te contacteze nimeni
 

DeletedUser

dati ba un mesaj si lui kimosabie, ca sufera de nebagare in seama :D :))

@yoandyo : daca ne-am face trib de negrii cu membrii pe care ii vreau eu, ne baneaza astia din strat :)))
 

DeletedUser

Daca vrei sa joci eu te astept sa imi dai un id de skype sau macar un mesaj sa vorbim :d
 

DeletedUser36524

Va rog cititi topicul Povestea continua - Last ... Ar fi o onoare sa lupt alaturi de voi ;)
 

DeletedUser

Nu intru pe lumea asta ca intra "ala" ,uite-l si pe nostalgicul asta aduce tribul x aici, sa-i moara diplomatu'......etc
Eu unul o sa intru,fara vreo strategie sau asteptare indreptatita de " marea branza facuta pe vreo lume anterioara" asa ca ma mananca-n..........
 

DeletedUser

Caut trib, da nu gasesc toate tribili sa apeleze la mini, posibil sa intru pe Lumea 26 si sa stau non-stop la calculator, dar cine ma primeste sa stie ca nu voi juca mult pentru ca imi permit sa i-au din nou BAN..de data asta o sa incerc ceva nou, ceva de neimaginat, BAN-ul Ba-urilor, BaN-ul bAn-ilor...

cine ma vrea sa ma caute









doar fete peste 16 ani si sub 15 ani, cu varsta intre 17-25...exclus aventurierelor
 

DeletedUser35749

Caut trib, da nu gasesc toate tribili sa apeleze la mini, posibil sa intru pe Lumea 26 si sa stau non-stop la calculator, dar cine ma primeste sa stie ca nu voi juca mult pentru ca imi permit sa i-au din nou BAN..de data asta o sa incerc ceva nou, ceva de neimaginat, BAN-ul Ba-urilor, BaN-ul bAn-ilor...

cine ma vrea sa ma caute









doar fete peste 16 ani si sub 15 ani, cu varsta intre 17-25...exclus aventurierelor


Sau poate de data asta joci si tu corect misule ;)
 
Sus