Ce lume de pe ro se va castiga prima ?

DeletedUser

categoric 3
doar 2 tabere ramase
viteza 2
lume avansata!

Jucatorii de acolo[cei care au ramas] ar trebui sa fie mandri de ei ca au rezistat la o lume nebuna,nebuna de tot![am trecut si eu pe acolo] :p
 

DeletedUser25671

categoric 3
doar 2 tabere ramase
viteza 2
lume avansata!

Jucatorii de acolo[cei care au ramas] ar trebui sa fie mandri de ei ca au rezistat la o lume nebuna,nebuna de tot![am trecut si eu pe acolo] :p

e prea greu de crezut asta tinand seama ca exista un echilibru destul de mare intre cele doua mari tabere(fiecare tabara avand peste 130.000 de sate fiecare) asa ca e prea putin probabil ca L3 sa se sfarseasca mai devreme decat L7(lume tot cu viteza 2 si unde familia Diablo+aliatii ei detin 75% din harta poate mai bine).Totusi sa nu uitam L11 unde si INQ detine 65% din harta care mai mult se lupta cu satele barbarizate care apartinusera inamicilor lor.
 

DeletedUser1630

giffz.gif

in 2010 asa arata evolutia triburilor pe l3...mai dureaza pana sa se inchida
 

DeletedUser

l7 e cam in stand-by in ultimu timp.... pe 13 si 15 vad harti f aproape de final... prioritate au lumile cu cele mai multe kuri pline de sate... si mai sunt si altele dar unde nam prea multe detalii


per total cred ca la sfarsitul anului 2011 stafful va posta preavizul de inchidere de lume (daca se urmeaza acelasi protocol ca si pe .net)
 

Lord Catau

member
Scor reacție
1
am mai auzit ca au fost lumi aproape sa se inchida dar s-au intamplat ceva "surprize"

cred ca burn de pe l20 va inchide prima lume

si persia mea va fi al doilea trib :p

b-sea stiu ca erau foarte dezvoltati in privinta asta dar nu mai sunt la curent cu ce sa intamplat acolo
 

DeletedUser

am mai auzit ca au fost lumi aproape sa se inchida dar s-au intamplat ceva "surprize"

cred ca burn de pe l20 va inchide prima lume

si persia mea va fi al doilea trib :p

b-sea stiu ca erau foarte dezvoltati in privinta asta dar nu mai sunt la curent cu ce sa intamplat acolo

cum inchide burn lumea 20? fuzionand cu toata harta ? :)))) plec la somn cu zambetul pe buze , dupa ce am citit aceasta gluma buna :)
 

DeletedUser

cum inchide burn lumea 20? fuzionand cu toata harta ? :)))) plec la somn cu zambetul pe buze , dupa ce am citit aceasta gluma buna :)

luandul pe agentzel si compania plus sclavii romani de urechi... ii facem sa vada parisu si dupa ii usuram de sate la fel cum iti dispar banii in metrou
 

DeletedUser

ai zis sa mai arunci niste praf pe aici pe forum si asa nu era destul :))))


pa pa !
 

DeletedUser

Inchidere Lumi

Nu ar fi mai bine sa nu se inchida nici o lume?Daca se inchide o lume jucatorul de pe primul loc o muncit degeaba.La fel si tribul de pe primul loc.Nu castigi nimic daca termini pe primul loc.
 

DeletedUser

Nu ar fi mai bine sa nu se inchida nici o lume?Daca se inchide o lume jucatorul de pe primul loc o muncit degeaba.La fel si tribul de pe primul loc.Nu castigi nimic daca termini pe primul loc.

adica tu ce vrei? sa joci la nesfarsit? :))
 

DeletedUser28540

l 13 se inchide mai repede,o sa vedeti :),mai ales ca nu mai e pandev
 

DeletedUser

Nu ar fi mai bine sa nu se inchida nici o lume?Daca se inchide o lume jucatorul de pe primul loc o muncit degeaba.La fel si tribul de pe primul loc.Nu castigi nimic daca termini pe primul loc.

ba castigi ceva :D

sunt cateva mii de puncte premium ...cel putin asa am vazut pe international... la noi nu stiu cum se procedeaza :D
 

DeletedUser523

Serios chiar se castiga ceva real daca termini o lume primul:confused::eek::):cool:
Pai care lume ziceati ca se termina prima....:)?
 

DeletedUser2821

L15 , de ce ? :)

Eu radeam ca tu ai zis ca pe net se castiga mii si am zis ca pe .ro sigur se castiga zeci :) ...
 

DeletedUser17342

ba castigi ceva :D

sunt cateva mii de puncte premium ...cel putin asa am vazut pe international... la noi nu stiu cum se procedeaza :D

mii in total. au luat baietii din tribul castigator premium pe 2 luni... si primii 3 cate 3000, 2000, 1000. Castana! :))
 

DeletedUser8266

Poate sa imi spuna si mie cineva competent ...cat de cat, care sunt exact conditiile sa se inchida o lume? ca ati bagat niste admini ...nu stiu nici sa joace , il intreb pe unu de exemplu "cum retrag cererea de prietenie facuta la cineva din greseala" ...raspuns "Trebuie premium altfel nu se poate" ...am cautat mai bine si am gasit fara premium.

Acu intreb un admin ... care sunt regulile ca sa se inchida o lume ...raspuns : Nu exista nici o regula , lumea se inchide cand jucatori de pe o lume se plictisesc si se lasa.

=))))))))))))))) :))))))))))))

Acu cineva care stie jocu cat de cat ...ma poate lamuri ?

p.s. intrebarile au fost facute prin tikete... sa nu se inteleaga alceva :))
 
Ultima editare de un moderator:
Sus