Ce lume este cea mai slaba ?

Care este cea mai slaba lume ?

  • Lumea 1

    Voturi: 19 4,6%
  • Lumea 2

    Voturi: 23 5,6%
  • Lumea 4

    Voturi: 9 2,2%
  • Lumea 5

    Voturi: 5 1,2%
  • Lumea 6

    Voturi: 29 7,1%
  • Lumea 9

    Voturi: 54 13,1%
  • Lumea 11

    Voturi: 17 4,1%
  • Lumea 12

    Voturi: 46 11,2%
  • Lumea 13

    Voturi: 18 4,4%
  • Lumea 14

    Voturi: 21 5,1%
  • Lumea 15

    Voturi: 28 6,8%
  • Lumea 16

    Voturi: 53 12,9%
  • Lumea clasica

    Voturi: 71 17,3%
  • Lumea speed

    Voturi: 18 4,4%

  • Total votanți
    411
  • Sondaj închis .

DeletedUser

Cea m,ai slaba lume probabil e greu de ales, sunt multe lucruri care influenteaza calitatea unei lumi , viteza, setarile, timpul de la deschiderea unei lumi anterioare,etc.
Dupa setari si timpul de deschidere al unei alte lumi sar parea ca l12 e o lume slaba sa deschis imediat dupa l11, are viteza 1 si biserica.
 
Ultima editare de un moderator:

Vis Lo Lop

member
Scor reacție
0
nu inteleg, cum adica cea mai slaba? cum stii care lume e cea mai slaba?

De aceea era bine sa ne argumentam alegerea.
Cea mai slaba lume este ... pentru ca sunt jucatori slabi, setari aiurea, triburi naspa etc. Recunosc, este o intrebare din categoria celor inutile, prilej de polemici sterile si de expuneri puerile, rezultatele sondajelor (cea mai dorita si cea mai nedorita lume) fiind clar subiective si nerelevante din perspectiva complexitatii jocului. MAI ALES PENTRU CA MULTI VORBESC (SCRIU) DESPRE O LUME FARA SA FI JUCAT ACOLO VREODATA !

Ma bucur ca toti ati inteles mesajul si ca va comportati ca niste domni/doamne :) Din pacate va trebui sa renunt la cateva "perle" care vor fi indepartate prin stergere. Cei nemultumiti sunt rugati sa-si aleaga pedeapsa.
 
Ultima editare:

DeletedUser28580

l15 si lc..am votat lc nu imi plac lumile fara paladin arcasi curte nobila pe nivele ,nu imi plac cele cu biserica si cele cu viteze mici..eu zic ca cea mai frumoasa lume e lumea 13!
 

DeletedUser6558

Era o lume slaba, dar nu mai stiu care e aceea. 11 sau 10 sau 9, nu sunt sigur. Era acolo un trib de amatori, de fapt erau 3 sau 4 triburi, inclusiv cel in care eram eu si cel care m-a batut. Foarte slab.

LE. De fapt era lumea 8.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser4533

toate lumile cu biserica sunt slabe :) . cea mai slaba fiind l11.


6.1. Moderatorii si adminii au dreptul de a edita, sterge mesajele si/sau inchide topicuri.
Daca mesajul dumneavoastra a fost sters sau editat atunci inseamna ca stergerea/editarea a avut la baza un motiv intemeiat. Va rugam respectati instructiunile lor.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Cum puteti spune ca l9 e o lume slaba cand ai viteza 1 si ai triburi precum:
SPAM!
WWizz membri l2
MK membri l2
M.T.
BTt (Die.l3)
GT L2
FB
N00b l3 (a fsot)
GRL
~A C~ TLB l3
Mda si mutle alte triburi puternice?
 

DeletedUser1630

am votat l6,poate din lipsa de informatii.Nu cunosc deloc acea lume.Stiu doar ca majoritatea jucatorilor buni de pe l6 au renuntat pt a incepe pe l7(o lume cu viteza 2)
 

DeletedUser4833

L16 se stie
pacat ca nu ati pus L17 ca o votam pe aia

am votat l6,poate din lipsa de informatii.Nu cunosc deloc acea lume.Stiu doar ca majoritatea jucatorilor buni de pe l6 au renuntat pt a incepe pe l7(o lume cu viteza 2)

poate vrei sa zici majoritatea jucatorilor buni,"pe care ii cunosc eu"
pt ca au ramas destui...stai linistit
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser1630

poate vrei sa zici majoritatea jucatorilor buni,"pe care ii cunosc eu"
pt ca au ramas destui...stai linistit
se poate zice si cum ai spus tu,
eu nu cunosc nici 10% din jucatorii buni de pe .ro
daca as studia fiecare lume in parte poate as avea alta parere,dar la prima vedere l6 mi se pare o lume slaba
 

DeletedUser

Probabil nu exista lumea cea mai slaba asa cum nu exista nici cea mai buna pentru ca fiecare lume are frumosul si uritul ei.Eu propun administratorilor sa deschida o lume unde sa nu te poti inscrie ci unde sa fie invitati jucatorii care au demonstrat ca sunt buni,cu limita in trib si setarile cele mai apreciate.Probabil multi dintre acesti campioni se vor dezumfla asa cum multi altii vor confirma.
 

DeletedUser25931

clasica...pt ca nu ma lasa aia mari sa cresc...cum nu mai sunt sub protectie de incepator...deja incep aia sa ma atace..
 

DeletedUser29389

hmmm..

cea mai slaba lume este clar cea Clasica...
de ce?
deoarece se innobileaza predominant intern in toate triburile, se cumpara si unesc extrem de multe conturi, apoi asa zisii "grei" cica sunt niste jucatori extraordinari..:rolleyes:
mi-ar fi jena in locul lor, dar ei nu cunosc sensul acestui cuvant.
asa cum i-am mai spus unuia dintre cei la care ma refer, Triburile, este un joc online in care se incearca regasirea valorilor morale demult pierdute ale omenirii.
nu pot decat sa-i arat cu degetul si sa le spun "Rusine sa va fie!!":mad:
P.S. am ales sa parasesc acea lume, nu vreau sa mai vad in fiecare dimineata aceleasi figuri de stil rasuflate.
va astept pe alte lumi "greilor"...dar va astept degeaba sunt convins...
de ce?
pentru ca nu aveti cum si cu ce, v-ati facut de ras si alta data, nu prea obisnuiti sa jucati corect si iar da cate unul chix..:p
 

DeletedUser

Eu propun administratorilor sa deschida o lume unde sa nu te poti inscrie ci unde sa fie invitati jucatorii care au demonstrat ca sunt buni,cu limita in trib si setarile cele mai apreciate.Probabil multi dintre acesti campioni se vor dezumfla asa cum multi altii vor confirma.

ar fi ideala aceasta lume!!! si sper sa fiu invitat!!! :)))
 

DeletedUser

consider ca lumea clasica este printre cele mai slabe.
Nu am jucat pe lumile vechi, insa clasica mi se pare deja o lume inchisa total
ma uit ca vizitator la jucatori gen cu zeci de milioane in puncte in clasamentul general care abia ajung in top50 OD
Ma uit la alti jucatori care cresc din cedari de conturi sau inobilari interne, peste noapte, intr-o lume fara taleri, o lume unde foamea de sate a ajuns sa fie institutionalizata si certurile pentru sate sunt la ordinea zilei, o lume unde triburile sunt macinate pe dinauntru de invidia dintre jucatori, o lume unde razboaiele se poarta politic, o lume unde tradarea si minciuna sunt la ele acasa.
Cu clasica am inceput, am descoperit acest joc acolo, am gasit cativa oameni extraordinari pe acel server de triburile, insa m-am lasat de ea fara sa simt ca am pierdut ceva.
A doua lume unde am simtit din plin gustul amar al jocurilor de culise a fost lumea 7, unde jucatori gen ...mai bine nu dau nume, au reusit sa minta cu nerusinare in fata probelor tradarii si a lipsei de onoare. Le-au avut pana si pe forumul extern. Un jucator cu ceva coloana vertebrala si obraz, nu ar mai fi postat nimic insa unora le lipseste notiunea de bun simt.
Nu caut sa jignesc pe nimeni, de aceea ma opresc la a specifica ce anume consider urat la aceste doua lumi.
 
Sus