Ce lume este cea mai slaba ?

Care este cea mai slaba lume ?

  • Lumea 1

    Voturi: 19 4,6%
  • Lumea 2

    Voturi: 23 5,6%
  • Lumea 4

    Voturi: 9 2,2%
  • Lumea 5

    Voturi: 5 1,2%
  • Lumea 6

    Voturi: 29 7,1%
  • Lumea 9

    Voturi: 54 13,1%
  • Lumea 11

    Voturi: 17 4,1%
  • Lumea 12

    Voturi: 46 11,2%
  • Lumea 13

    Voturi: 18 4,4%
  • Lumea 14

    Voturi: 21 5,1%
  • Lumea 15

    Voturi: 28 6,8%
  • Lumea 16

    Voturi: 53 12,9%
  • Lumea clasica

    Voturi: 71 17,3%
  • Lumea speed

    Voturi: 18 4,4%

  • Total votanți
    411
  • Sondaj închis .

DeletedUser3061

ar fi bine sa stiti si voi LUmea 1 este si reprezinta UCL iar celelale sunt UEC....
 

DeletedUser

L12 e clar cea mai slaba :(
Are un avans foarte mare fata de a doua cea mai slaba lume...:)
 

DeletedUser

spuneti-mi si mie (cei care ati votat ca lumea clasica este cea mai slaba) de ce credeti ca l.clasica este cea mai slaba lume?....stiti macar setarile acestei lumi?...sau se fac criteriile in functie de :are/nu are paladin
 

DeletedUser2821

spuneti-mi si mie (cei care ati votat ca lumea clasica este cea mai slaba) de ce credeti ca l.clasica este cea mai slaba lume?....stiti macar setarile acestei lumi?...sau se fac criteriile in functie de :are/nu are paladin

sau in functi de " joc sau nu pe lumea x " , in functie de asta e buna sau nu .
 

DeletedUser2147

cei care au votat L clasica, cu siguranta nu au jucat acolo ;)
Are tot ce vrei, viteza 2, vit unitati 0.5, fara limita de nobil, fara limita de atac ca diferenta de punctaj, fara bonus de noapte, ii lipseste doar limita de membrii in trib
 

DeletedUser11867

cei care au votat L clasica, cu siguranta nu au jucat acolo ;)
Are tot ce vrei, viteza 2, vit unitati 0.5, fara limita de nobil, fara limita de atac ca diferenta de punctaj, fara bonus de noapte, ii lipseste doar limita de membrii in trib

mam plictisit acolo...e o lume moarta...
 

DeletedUser

nu-mi place clasica
ca sa-mi placa tre` sa aiba:
bonus de noapte
paladin
fara limita in trib
 

DeletedUser

nu-mi place clasica
ca sa-mi placa tre` sa aiba:
bonus de noapte
paladin
fara limita in trib

lumea clasica nu are limita de jucatori in trib...are viteza 2...deci dezvoltare foarte rapida(daca te lasa cineva)...cum au spus cativa membrii mai sus...cei care ati votat nu cred ca ati jucat niciodata acolo...iar lumea 9 mi se pare si mie cea mai slaba.:d
 

DeletedUser18437

:d lumea 12. de ce ? **** ... mie nu mia placut :roll: in general toate lumile cu viteza 1 is slabe ...
 

DeletedUser2147

mam plictisit acolo...e o lume moarta...

e moarta pentru cei care se inscriu acum si nu cunosc pe nimeni de acolo care sa ii ajute la inceput cu resurse si sprijin.
E o lume foarte dinamica, deoarece nu este limita de distanta la nobil
 

DeletedUser

lumea clasica nu are limita de jucatori in trib...are viteza 2...deci dezvoltare foarte rapida(daca te lasa cineva)...cum au spus cativa membrii mai sus...cei care ati votat nu cred ca ati jucat niciodata acolo...iar lumea 9 mi se pare si mie cea mai slaba.
Pot fi condiii ideale de joc daca jucatori sunt pasta , paraleli cu jocu , noobi.Acolo prospera cei prosti(in mare parte) cei care stiu juca sunt inlaturati sistematic.Lumea clasica funtioneaza(majoritar) pe baza "pupatului in c**" si nu pe baza experientei.Cu cat ii pupi mai mult in c** pe jucatorii mari/conducatori cu atat faci mai multe puncte , lumea clasica este jalnica din punct de vedere al jucatorilor : se ataca cu aparare(destul de multi jucatori cu multe puncte fac asta),scripturi,adevarate OZn-uri etc , berbecii in atac...nu mai spun ..... asa ca ... imi spunei si mie motivele d c sa nu votati L clasica ca fiind cea mai slaba , mai vreti dovezi , spuneti si va aduc.L calsica = L noobilor , sunt putini jucatori adevarati pe aceasta lume.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser11867

e clar dupa l8 nu au mai aprarut lumi tari...

e moarta pentru cei care se inscriu acum si nu cunosc pe nimeni de acolo care sa ii ajute la inceput cu resurse si sprijin.
E o lume foarte dinamica, deoarece nu este limita de distanta la nobil

mda e foarte distractiv sa poti face doar 3 nobili...at fi fost culmea sa ai limita la distanta pe lumea aia...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

si l7?? mi se pare una dintre lumile cu cei mai experimentati jucatori ...
 

DeletedUser2147

wassaby, depinde la ce te referi prin atac cu apararea. Daca te referi la cavalerie grea, raportul este egal cu cavaleria usoara la putere atac/locuri ocupate in ferma, avantajul este ca cavaleria grea o poti folosi ca trimitere de suport rapid :)
legat de noobi, asta nu stiu, ce stiu e ca joc in omerta, alaturi de aquilla, godzilla, si inca vreo cativa jucatori buni. nu ma prea doare capul de restul triburilor :)

@dumieu, daca asta te impiedica sa joci, faptul ca poti face doar 3 nobili pe sat, inseamna ca nu prea ai ce cauta acolo. Nu vezi avantajul ca nu trebuie sa bati taleri, deci dezvoltarea poate fi foarte rapida, vezi doar dezavantajul asta(dezavantaj din punctul tau de vedere)
 

DeletedUser

in mare parte la asta ma refer , cav grea in ,atac si nu este echivalentul cav usoara raport populatie/putere , si cu noobi ,in omerta recunosc, sunt jucatori de jucatori dar garantez ca avetzi si noobi din plin , la fel pot zice si despre tribul meu si oricare alt trib , noobi gasesti oriunde.Cum am mai spus , conditiile de dezvoltare sunt ideale dar daca esti inconjurat de noobi care mai e placerea jocului ???
 
Sus