Ce se asteapta oare?

  • Autor subiect DeletedUser1282
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

mdea.....

:( scrisesem si io ceva in alt topic, si s-o inchis, nu am mai apucat sa dau replica :( pacat....:D
 

DeletedUser523

lol, asta da propaganda!!felicitari nanel!
pacat k nu te crede nimeni:):D;)
 

DeletedUser

Dupa ziua de azi eu trag concluzia ca Avalon este cel mai puternic trib. De ce? Avem aceeasi dusmani ca si ieri. Ce rost au PNA-urile cu dusmanii? Sunt cumva alte triburi mai slabe? Sau doresc sa se concentreze pe un singur dusman ? Ma mai gandesc la raspuns ...
 

DeletedUser

barony , e o concluzie pripita sa spui ca tribul tau e cel mai bun doar fiindca si-a pastrat dusmanii... asta nu inseamna neaparat ca e cel mai bun... oricand poate interveni o schimbare de diplomatie la oricare trib... asa cum TLD a hotarat ca e benefic un PNA cu elite asa puteti si voi hotara ,asa de-odata , ca un PNA cu NWO ar fi foarte bun pentru o organizare mai benefica..
 

DeletedUser

Dupa ziua de azi eu trag concluzia ca Avalon este cel mai puternic trib. De ce? Avem aceeasi dusmani ca si ieri. Ce rost au PNA-urile cu dusmanii? Sunt cumva alte triburi mai slabe? Sau doresc sa se concentreze pe un singur dusman ? Ma mai gandesc la raspuns ...

Da mai , sunteti cel mai puternic:rolleyes:
 

DeletedUser

barony , e o concluzie pripita sa spui ca tribul tau e cel mai bun doar fiindca si-a pastrat dusmanii... asta nu inseamna neaparat ca e cel mai bun... oricand poate interveni o schimbare de diplomatie la oricare trib... asa cum TLD a hotarat ca e benefic un PNA cu elite asa puteti si voi hotara ,asa de-odata , ca un PNA cu NWO ar fi foarte bun pentru o organizare mai benefica..

nu vad cum un pna cu dusmanii imi aduce ceva in plus. ah, daca nu fac fata, poate. sau asa cum spui tu daca intervine o schimbare de diplomatie dramatica (parca asta era cuvantul). mai bine de noi ca nu e cazul nici asa nici asa ...
stabilitate = putere
 

DeletedUser

nu vad cum un pna cu dusmanii imi aduce ceva in plus. ah, daca nu fac fata, poate. sau asa cum spui tu daca intervine o schimbare de diplomatie dramatica (parca asta era cuvantul). mai bine de noi ca nu e cazul nici asa nici asa ...
stabilitate = putere

Vb de stabilitate deabia dupa 1 zi dupa ce ati infiintat noul Avalon?
Poate e doar conjunctura.
 

DeletedUser

Dupa ziua de azi eu trag concluzia ca Avalon este cel mai puternic trib. De ce? Avem aceeasi dusmani ca si ieri. Ce rost au PNA-urile cu dusmanii? Sunt cumva alte triburi mai slabe? Sau doresc sa se concentreze pe un singur dusman ? Ma mai gandesc la raspuns ...


Sau poate au considerat ca ELITE e un adversar prea slab ptr ei, si cauta unul mai puternic.
 

DeletedUser

nu vad cum un pna cu dusmanii imi aduce ceva in plus. ah, daca nu fac fata, poate. sau asa cum spui tu daca intervine o schimbare de diplomatie dramatica (parca asta era cuvantul). mai bine de noi ca nu e cazul nici asa nici asa ...
stabilitate = putere
un PNA cu dusmanii iti aduce ceva in plus...o perioada de liniste in care iti poti reface armatele... nu e obligat sa nu faci fatza ... apropo cine zicea ca voalezi diverse avea dreptate...
si nu mi se pare ca TLD a avut o schimbare de diplomatie dramatica ci pur si simplu o schimbare de diplomatie in avantajul tribului si al membrilor lui...
 

DeletedUser

Dupa ziua de azi eu trag concluzia ca Avalon este cel mai puternic trib. De ce? Avem aceeasi dusmani ca si ieri. Ce rost au PNA-urile cu dusmanii? Sunt cumva alte triburi mai slabe? Sau doresc sa se concentreze pe un singur dusman ? Ma mai gandesc la raspuns ...

si noi avem aceeasi dusmani ca ieri lol =)) tot nici un dusman, da asteptam la colt :D

mesaj de la wldsnk, de fapt pana imi expira banu scriu de aici :))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Sorin ™wldsnk™: mircea berzovan: pot sa te rog sa il intrebi pe barony daca a invatat sa strige "SPRIJIN"?
Radu barony:
Sorin ™wldsnk™: zi raspuns
Sorin ™wldsnk™: ca ies
Radu barony: transmite-i ca nu vorbesc cu ***:eek:
Radu barony: trag apa dupa


datorita indecentei nu poti sa postez exact acele cuvinte...numai sa traduca el

si raspunsul :)

mirceaberzovan: oke...spune-i ca ii multumesc pentru frumoasele cuvinte
mirceaberzovan: si ca mahalaua este pentru el
mirceaberzovan: nu pentru mine
mirceaberzovan: msmsms
 

DeletedUser

mai spusesem ceva de hartie igienica ce e ca o dedicatie pt el ... ai omis asta dar asta e adevarul. sau cel putin la mine in mahala folosim.
 

DeletedUser184

aceasta sectiune face parte din Politica si Propaganda L1 - titlul temei "ce se asteapta oare".
in cazul in care doriti sa discutati liberi despre orice altceva in afara de P&P, va invit cu cea mai mare placere sa discutati la Offtopic

revin cu un avertisment - regulile se aplica indiferent de sectiune, asa ca abaterile se vor penaliza
 

DeletedUser2147

Foarte buna decizia TLD-ului, ma refer din punct de vedere al frumusetii jocului strict. Scanteile dintre cele 2 triburi, avalon si tld, se vedeau de ceva vreme, doar ca abia acum s-a definitivat ceea ce multi si-au dat seama ca s va intampla de ceva vreme.
Oricum , tot respectul pentru valiusha. Astept in continuare urmatoarele mutari diplomatice ale celor 2 triburi.

PS: barony, respectul pe care il arati celorlalti, indiferent care sunt ei, se rasfrange asupra ta.
 

DeletedUser

PS: barony, respectul pe care il arati celorlalti, indiferent care sunt ei, se rasfrange asupra ta.

Eu am invatat sa nu respect decat pe cine merita. Nu pot sa ma irosesc pentru toti. Trebuie sa si merite respectul meu. Asa ca nu mai are rost sa comentati mereu atitudinea mea. Ar fi trebuit sa va obisnuiti cu ea. Sfidare? Fumuri? Credeti ce doriti. :)
 

DeletedUser

Noul Avalon? :)))) E buna asta. E avalonul care este de 3 luni cel putin pe harta dar pe care nu l-ati perceput voi ca atare.

Nu mai spune...chiar asa o fi?:rolleyes:
O curiozitate, barony...RIP e primul trib la care ati venit cu propunerea de fuziune?:rolleyes:
 

DeletedUser

Nu mai spune...chiar asa o fi?:rolleyes:
O curiozitate, barony...RIP e primul trib la care ati venit cu propunerea de fuziune?:rolleyes:

Nu am venit cu propunerea de fuziune :))) Si esti pe un teren sensibil pe care risti sa aluneci. Daca nu ma crezi, continua.:)
 

DeletedUser

Nu am venit cu propunerea de fuziune :))) Si esti pe un teren sensibil pe care risti sa aluneci. Daca nu ma crezi, continua.:)

Pusesem doar o intrebare, de ce te agiti asa?:)
Atunci spui ca RIP au venit cu propunerea de fuziune?:confused:

Nu-mi spune ca nimeni n-a venit cu nici o propunere...asa v-ati trezit voi intr-o dimineata si triburile fuzionasera si toti erati fericiti. Va iubeati de 3 luni si nu intelegeati cum ati putut trai separat pana acum...bla, bla,bla. :D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Pusesem doar o intrebare, de ce te agiti asa?:)
Atunci spui ca RIP au venit cu propunerea de fuziune?:confused:

Nu-mi spune ca nimeni n-a venit cu nici o propunere...asa v-ati trezit voi intr-o dimineata si triburile fuzionasera si toti erati fericiti. Va iubeati de 3 luni si nu intelegeati cum ati putut trai separat pana acum...bla, bla,bla. :D

Nu ma agit.:) Nu ma agit niciodata. De aia sunt si cine sunt. Ca fac lucrurile calm si cu cap.:)
Si propunerea de fuziune a facut-o lacry.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus