Cei mai agresivi jucatori ?!

  • Autor subiect DeletedUser43917
  • Data de început

DeletedUser43917

Care credeti ca sunt cei mai agresivi jucatori de pe lumea 40 in acest stadiu al jocului?
Nu ma refer numai la ODA.
 

DeletedUser42638

Messi ,e foarte agresiv cand are mingea la picior si are spatiu de manevra ,mai e si Robben
da de ce intrebi?
 

DeletedUser40961


little-red-riding-hood-of-messiahs.jpg
 

DeletedUser43824

Modifica raportul repede , pana nu vede si altcineva cum ataca ala cu aparare :|
 

DeletedUser38946

Tu ai vazut ca ala ataca cu aparare (oricum e noob) nu ca caretaker a fost spart de un noob cu aparare, i-a omorat si nobilu' si i-a luat si resursele :))
 

DeletedUser43824

Ala mai gaseste scuza : era pe buda , ii nastea sotia etc

Dar celalalt ...:rolleyes:
 

DeletedUser

voi nu ati inteles pana la lumea 40 ca in acest joc (numit triburile - nu luptatorul!) nu conteaza cine e cel mai agresiv jucator? chiar nu conteaza! cel mai agresiv jucator, daca pica in mijlocul unui trib de noobi, care asculta comanda unui veteran cat de cat priceput si au timp de joc, este istorie inainte de a scoate nobilul! poate fi jucator agresiv si norocos, sa pice intr-o zona buna pentru el. ca daca e agresiv si ghinionist da repede restart, va asigur
 

DeletedUser40961

:eek:
adica scot noobii nobil inaintea lui si-l trimit pe Casual? oups! ce noroc am avut ca nu-s agresiv, altfel nu treceam de primul sat pe nicio lume

Ce mai faci martiene, tot cu triburi de noobi te ocupi? :)
 

DeletedUser

intotdeauna am preferat noobii dornici de invatatura in dauna vedetelor insolente. daca te uiti si la campionatul mondial de fotbal, vezi ca echipe fara vedete precum costa rica pleaca acasa neinvinse in meci ci doar la loteria de la 11 metri de o inspiratie de moment a unui portar, iar echipele cu vedete precum cele ale braziliei, spaniei sau portugaliei, sunt trimise acasa cu cele mai rusinoase diferente negative de golaveraj. cred ca brazilia are per total golaveraj mai prost si ca iranul...

si sa stii ca pe L10 noobii, adica noobs au scos la iarba si un jucator extrem de agresiv inainte sa iasa nobilii dar si imediat ce au iesit nobilii un alt agresiv care avea flama si stia sa o foloseasca si avea si nobil. pot sa spun ca niciunul dintre acei agresivi nu a avut vreo sansa... indiferent cat esti de agresiv daca un trib din jurul tau trimite zilnic atacuri de curatare si catapulte, minim 10-15 pe zi (un trib unit iti poate trimite inainte sa scoti nobilul si 30-40 de atacuri cu catapulte/zi) si care sa vizeze nu doar ferma, ci toate cladirile care le ai, si mine si fierarie si cladire principala si magazie si tot, iti garantez ca ti-ar merge mai bine pe casual... inca odata, ca jucator bun in fata unui trib prost, poti avea o sansa. dar niciun jucator indiferent cat este de bun daca e singur, nu are sanse in fata unei echipe bune, mai ales intr-un start de joc...

si ca sa raman on topic, cei mai agresivi jucatori, dovediti pe aceasta lume incipienta, pana acum sunt cei din taxi care jucand impreuna si agresiv au reusit sa creeze mari probleme unui trib de top.
 
Ultima editare de un moderator:

LadyLethal

member
Scor reacție
143
Ooo ,domnule martian nu redeschideti Cheerleaders School?Imi este tare dor sa ma cert cu rhradookoo ,mai ales acum suntem aproape pe harta si putem duce confruntarea la un alt nivel :rolleyes:
 

DeletedUser

asta a fost cea mai agresiva postare la adresa imaginatiei mele. ce-mi faci tu mai fatuca... auzi sa ma pui sa-mi imaginez o echipa de majorete in jurul meu! Sadica esti! :)):
Ooo ,domnule martian nu redeschideti Cheerleaders School?Imi este tare dor sa ma cert cu rhradookoo ,mai ales acum suntem aproape pe harta si putem duce confruntarea la un alt nivel :rolleyes:

iti multumesc fata draga pentru gandul tau bun, dar nu... tare mi-e teama ca daca deschid o scoala de majorete dau iama in ele mai ceva ca la serbarile lui Dyonissus...
 

baD rullz

member
Scor reacție
98
Cel mai agresiv jucator..Pai cel mai agresiv jucator nu putea sa fie decat un caine,un maidanez as putea zice ! Cine altcineva decat Adimir !
Daca nu era banat tind sa cred ca le inchidea firma de taxi lu' Raducu,Unguru',Lady si restu' :D
 

LadyLethal

member
Scor reacție
143
Eu tind sa cred ca nu l-a afectat atat de mult banarea cat faptul ca a fost lasat balta in mijlocul nostru.Hai,Bad ai dovedit o logica impecabila pana acum ,ce crezi ca l-a oprit sa ne inchida firma..retragerea unui sat de 2k sau faptul ca i-a plecat tribul in alt colt de harta?:confused:
 
Sus