Cei mai Buni Playeri Si cele mai bune triburi

  • Autor subiect the survivor king
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser11867

omule auzi sunt satul de astia care spameaza aiurea...nuti convine ceva ia un cont langa mine...eu asa am facut cand am avut de impartit ceva cu cineva...si sa vezi pe urma ce se rugau de mine sai las in pace ei sau vecini de ai lor...eu te astept...
 

DeletedUser5970

prea multi jucatori cunoscuti au intrat cu nume noi pe l17,mare surpriza o sa fie cand niste necunoscuti o sa domine lumea,de fapt nu chiar necuoscuti,doar undercover

Ceva de genul: DICK. Nu stiu cine sunt dar par promitatori.
 

DeletedUser

omule auzi sunt satul de astia care spameaza aiurea...nuti convine ceva ia un cont langa mine...eu asa am facut cand am avut de impartit ceva cu cineva...si sa vezi pe urma ce se rugau de mine sai las in pace ei sau vecini de ai lor...eu te astept...

Poate omul a intrat intr-un trib cu prieteni si nu are timp de toti copilasii care sunt zei pe forumul extern. Intelegi sau sa-ti mai explice el odata ?
 

DeletedUser

@ dumieu

esti tare departe de mine:(
apropo.. de ce te-ai dus in zona cu noobi? de bun ce esti?

ps
daca mai ai ceva de spus.. foloseste pm!
 

DeletedUser11867

Poate omul a intrat intr-un trib cu prieteni si nu are timp de toti copilasii care sunt zei pe forumul extern. Intelegi sau sa-ti mai explice el odata ?

nu inteleg drept sa spun ce ai vrut sa spui...
sau tu nu ai inteles ce am vrut sa spun eu...
eu iam dat raspunsul daca vrea sa ma rupa sa caute pe cineva cumoscut de langa mine sa ia contul lui sa sami demonstreze cat e de bun...ce e complicat??
si nu am spus niciodat ca sunt zeu...as vrea eu;)
si nici copilas nu sunt...cred ca am mai multi ani de scoala decat tu de viata;)
eu miam spus punctul de vedere...
 

DeletedUser

"si nici copilas nu sunt...cred ca am mai multi ani de scoala decat tu de viata"

Da , recunosc .. poate asa e.

"eu iam dat raspunsul daca vrea sa ma rupa sa caute pe cineva cumoscut de langa mine sa ia contul lui sa sami demonstreze cat e de bun...ce e complicat?? "

Daca te uiti mai atent stimate domn cu mai multi ani de scoala decat am eu de viata poti sa vezi ca am scris si "nu are timp".
 

DeletedUser

90% din jucatorii care acum sunt in top20 peste 2 sapt nu vor fi macar in top1000 :)
 

DeletedUser

dumieu.....las-o asa
craus e jucator adevarat.
cauta pe altul sa faci polemici cu el
 

DeletedUser

poate ai tu multi ani de scoala dar cu siguranta nu se reflecta in limbajul folosit si in gramatica utilizata.
asta e.... degeaba ai trecut prin scoala daca nu ai ramas cu nimic.
 

DeletedUser11867

ok cum spui tu;)
dar sa stii ca ai jignit o intreaga clasa profesionala care scriu ca mine avand in vedere ca am terminat umf :))
la stat...
 

DeletedUser

1,nu ne itereseaza ce ai terminat tu.
2.n-am jignit o intreaga clasa profesionala pentru ca ma indoiesc de faptul ca toti scriu ca tine.
 

DeletedUser11867

o stii ce compliment ai facut tu la punctul 2?
ai facut fericiti multi doctori sa stii:))
si apropo citeste regulamentul inainte sa faci observatie la cineva cu privire la scrisul lui...nu de alta dar daca si ar face moderatorii...

tormi lasa si tu baiatul sa se scoata :D

vad ca si tu ai PR...
hai ca mati amuzat destul va las in pace...
si dupa cum am spus ii astept pe toti cei cu PR inclus in trib langa mine sami dea o corectie...

1,nu ne intereseaza ce ai terminat tu.
2.n-am jignit o intreaga clasa profesionala pentru ca ma indoiesc de faptul ca toti scriu ca tine.

sper ca ai observat si tu greselile tale de gramatica...
esti un adevarat roman...
unul care nu are grija ograzii lui dar o are pe a vecinului;)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

auzi dumnezeu....scuze dumieu, nu mai spune la nimeni ca esti doctor.
aici pe forum nu scrii retete
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus