Cei mai Buni Playeri Si cele mai bune triburi

  • Autor subiect the survivor king
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser11867

eu ii astept pe toti poate asa scap de plictiseala...
ma cam plictiseste de la o vreme jocul asta din lipsa de oponenti adevarati...multi cu gura mare dar cu mintea mica care folosesc strategii de aparare si atac rasuflate...
ultimul care ma pus la serios la treaba era pe l7 deci de asta o consider ultima lume cu adevarat tare...
in rest nici o strategie noua de la adversari cel putin care sa ma surprinda...
 

DeletedUser

ma cam plictisesc pe toate lumile pe care joc...
si astept de mult o corectie dar se pare ca nu se gaseste unul sa mio dea...

asa sunt toti! se dau mari jucatori si cand il prinde unu langa el nu stie cum sa dea mai repede inceput nou-->stergere cont :rolleyes:
 

DeletedUser

eu ii astept pe toti poate asa scap de plictiseala...
ma cam plictiseste de la o vreme jocul asta din lipsa de oponenti adevarati...multi cu gura mare dar cu mintea mica care folosesc strategii de aparare si atac rasuflate...
ultimul care ma pus la serios la treaba era pe l7 deci de asta o consider ultima lume cu adevarat tare...
in rest nici o strategie noua de la adversari cel putin care sa ma surprinda...

dute tare pe alt server daca nu te impresioneaza nimeni aici, eu nu am nevoie sa citesc 2 pagini de aberatii!
 

DeletedUser11867

dute tare pe alt server daca nu te impresioneaza nimeni aici, eu nu am nevoie sa citesc 2 pagini de aberatii!

daca lumea in face jocul...
asa mai aflu si eu despre diferiti jucatori din diferite triburi de pe lumea asta sa vad daca merita sa ma tin de ea:))
jucatorii adevarati nu miau raspuns la provocari...restul...;)
 

DeletedUser6077

Mai padawan,da nu-l impingi si pe TheOdorul in patima forumului extern?ca fara el viata e pustiu...
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus