Cel mai agresiv jucator

  • Autor subiect DeletedUser44130
  • Data de început

DeletedUser37659

ce vorbesti...la sfarsitul serverului, lumea nu isi va aduce aminte decat de cei care au castigat + eventual cei cu care s-au batut la final. nu-si va aduce aminte nimeni de gods, time, hv, styx, run, nimic daca nu vor fi in categoria mai sus mentionata (eventual poate cativa nostalgici care au facut parte din triburile respective). n-au trecut decat 5 luni de cand s-a deschis servaru, abia s-a asezat harta, jocul abia acu incepe...pana acu au fost doar tatonari.
 

DeletedUser42531

ce vorbesti...la sfarsitul serverului, lumea nu isi va aduce aminte decat de cei care au castigat + eventual cei cu care s-au batut la final. nu-si va aduce aminte nimeni de gods, time, hv, styx, run, nimic daca nu vor fi in categoria mai sus mentionata (eventual poate cativa nostalgici care au facut parte din triburile respective). n-au trecut decat 5 luni de cand s-a deschis servaru, abia s-a asezat harta, jocul abia acu incepe...pana acu au fost doar tatonari.

Nu stiu despre tine dar pe l27 chiar daca sa terminat lumea de mult stiu ce sa intamplat cu triburile de la inceput pana la sfarsit ( inceput = cand au ramas top 20 triburi stabile ) si m-am lasat de lumea aceea de pe la jumatatea ei. Plus ca stiu multi altii care sunt in aceiasi situatie.

Apropo il ador si eu mult pe Sven Vath <3.
 

DeletedUser44079

Da se pare ca nu ai inteles nimic din ce am zis :))
Alex pot sa zic sa il lasi in pace ca oricum orice ai zice nu o sa inteleaga , este o cacuza pierduta... doar ai putina rabdare deoarece timpul le rezolva pe toate.
Si apropo Sarmulita la sfaritul lumii sigur lumea isi va aduce aminte de Gods pentru ca au luptat cu fruntea sus si au avut onoare.

care gods au luptat cu demnitate ? nici o luna -doua?
de ce sa-si aduca aminte ca au vazut ca nu merge ca Gods si au zic hai in Timp. Mie unul imi convine o sa va traga in jos rau zona aia de acolo.:D
 

DeletedUser

Si trimiti mesaj pe contu whiteshark01 ,de ce n-am intrat in time si eu :))))??? ma vreti in h.v.? nebunilor :)))
pe voi va rode invidia ca n-am facut o fuziune cu voi dupa organizatele date pe noi sau ca n-am dat stergere ..din pacate pentru voi membri gods n-au fugit niciodata de razboaie si in mare parte a condus mereu la aparatori la distanta mare fata de a doua pozitie,asta spune multe despre tribul care a avut mereu 2 granite deschis si voi...care ati jucat doar pe la spate pentru a va atinge obiectivele..dar ulciorul nu merge de multe ori la apa..cand o sa pierdeti razboiul voi intra aici siava reamintesc de jucatori din gods,care va vor lua cele mai multe sate.dar toate la timpul lor....succes colegilor mei care mai joaca si duc cu demnitate spiritul de grup si prietenie
 

DeletedUser44036

Nu stiu daca e cea mai agresiva, dar ataca foarte bine. Black Prince e cu siguranta unul dintre jucatorii de TOP.

Peseu: Pot aminti si din H.V jucatori care ataca la fel de bine sau poate chiar mai bine.
 

DeletedUser

:))))) ce bine va arde trfik ,e mai bun ca toata gasca voastra din H.V
 

DeletedUser44036

:))))) ce bine va arde trfik ,e mai bun ca toata gasca voastra din H.V

Ia si el ce e spart de altii. Te-ai trezit iar comentator aici?
Stai acolo printre palmieri la margine si mediteaza inainte sa mai scoti perle din tine.
 

DeletedUser

Deja imi suna a rana deschisa :)))
stai linistit de acum incepe greu pentru voi ,si cum spuneam voi fii mereu aici sa va dau peste nas :p
 

DeletedUser44036

Ai venit tu sa te lauzi cu meritele Time?
Hai ca iti dau ce vrei, poate pleci.

Bravo emy, faci o treaba minunata de la margine, parca time-ul merge mai bine fara tine.
 

DeletedUser

vezi ca in 2 luni te astept in tenerife :)

eu n-am avut treaba cu time,dar daca doamna catalina va vrut pe voi acum trage foloasele =))))
 

DeletedUser44249

Nu am nici o treaba, dar la cum a pierdut luvasterix 47 sate in aceiasi secunda .. ii respect pe aia de au atacat, e foarte tare pentru ca au dat foarte organizat din ce spune statistica.
 

DeletedUser

Isi merita soarta madaline ,cand ai spus tu atunci ...nu=i ierta ardei cat poti.n-am facuto dar nici acum nu-mi pare rau :)
 

DeletedUser

Vezi uiti...nu aveti voi aparare la cat putea ataca contul whiteshark01 :)))
 

DeletedUser24374

eu nu vad nici unu ca fiind cel mai agresiv jucator

ca grup da...dar ca jucator nu
 
Sus