Cel mai agresiv jucator

  • Autor subiect DeletedUser44130
  • Data de început

DeletedUser41812

Ar fi mai indicat sa se decida care sunt criteriile care definesc un jucator agresiv si abia dupa sa se vada cine indeplineste conditiile.
 

DeletedUser44130

Si pana la urma, care e cel mai agresiv? :]]

Ca deja aia din nimic ma supara cu nerusinarea lor :[
 

DeletedUser44130

Phedrinho, daca citeai primul post pe tema asta, stiai la ce ma refer...dar...e grele romanele... :]]
 

DeletedUser41812

Postul l-am citit, doar ca nu ai specificat mai bine ce si cum la al doilea punct. La categoria "cat de bine stie jocul" ar trebui sa explici ce inseamna, cel putin pentru tine, acel "bine" in ofensiva. Spun asta pentru ca poti privi acest aspect din doua puncte diferite: unul ar fi precizia si planificarea atenta a atacurilor, iar celalalt eficienta si eficacitatea care o au sau toate la un loc. In baza la ce consideri tu prin acel "bine" poti sa ai niste raspunsuri. :D

PS: arogantele cu "grele romanele" poti sa le tii pentru cei de nivelul tau.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser44130

Oppaaaa, te crezi mai sus imparate? Nu iti lua aere, in primul rand am mai multi ani decat cei 22-23 ai tai, nu mai filozofa atat aici ca nu esti la facultate, nici un pui de geniu nu esti.

In al doilea rand, imi place mult poza ta, aia cu bradul de craciun :D
 

DeletedUser44130

Sa-i spui lui Gologololaie sau Gogulaie...cum vrei tu, sa iti imprumute masinuta aia in forma de tort sa te duci pe la el...poate va impreteniti pe viata :D
 

DeletedUser41812

Prin postarile de mai sus, strict off-topic si cu atacuri la persoana, ai demonstrat ceea ce eu am afirmat in "pese-ul" meu. Ar fi mai bine sa te rezumi la ceea ce tine de tema acestui topic daca vrei sa ai parte de o conversatie civilizata in care sa fii tratat cat de cat cu respect.
 

DeletedUser38518

Sa-i spui lui Gologololaie sau Gogulaie...cum vrei tu, sa iti imprumute masinuta aia in forma de tort sa te duci pe la el...poate va impreteniti pe viata :D

esti gelos pe masinuta aia, ca asa faina era... :rolleyes:

Prin postarile de mai sus, strict off-topic si cu atacuri la persoana, ai demonstrat ceea ce eu am afirmat in "pese-ul" meu. Ar fi mai bine sa te rezumi la ceea ce tine de tema acestui topic daca vrei sa ai parte de o conversatie civilizata in care sa fii tratat cat de cat cu respect.

ce faci titane, cand incepi sa ne inveti cum e cu organizatele? ca in ritmu la care pierzi sate, nu mai apuci ...
 

DeletedUser41812

Daca e de dat atacuri atac mai bine ca tine, ungure, deci las-o mai moale. Lumea 34 ai castigat-o. Nu mai conteaza cum, dar ai castigat-o.
Doar ca de la mine nu ai sa vezi mesaje de felicitari. Ca jucator esti mediocru, iar in calitate de coordonator esti varza. Singurul tau avantaj pe acest joc e vechimea si "prieteniile" care ti le-ai facut in toti acesti ani: tot felul de personaje, care mai de care pestrite, cu care azi te scuipi si maine te pupi. Coloana vertebrala e ceva ce iti lipseste cu desavarsire. Cat despre capacitatile de jucator, vom avea prilejul odata si odata sa ne batem de la egal la egal ca sa te lamuresti.
 

DeletedUser38518

Ba titane, da stii ce e cel mai nasol? Sa dai 1000 de ppuri, sa primesti niste sate ... si dupa sa ti le ia inapoi. Urat, foarte urat...

Tu esti ca in bancu ala ... si **** in fund, si cu banii luati.
 

Black Prince

member
Scor reacție
11
Daca e de dat atacuri atac mai bine ca tine, ungure, deci las-o mai moale. Lumea 34 ai castigat-o. Nu mai conteaza cum, dar ai castigat-o.
Doar ca de la mine nu ai sa vezi mesaje de felicitari.

Bre, dar cel mai nasol e altceva. Iti doreai atat de mult sa fii idolul tuturor, sa ti se aduca jertfe, sa vina jucatorii sa se inchine in fata ta ca la sfintele moaste...Poti incerca din nou, o sa se deschida curand 40....
 

DeletedUser44862

Phedrinho lasa-i frate sa se bucure de lauri pe l34..[lumea e cistigata clar de ei]...Cinste lor..... eu unul ii felicit pt tot ce au facut pe l34...[ca s-au mai pupacit spre final prin funduri .....de mamaliga cu adversari lor din hv.[fapt stiut de toata lumea].asta e strict pb lor..asa le place unora sa joace ca sa cistige...nui intereseaza ce fund pupa..pb e sa cistige lumea respectiva
Uite dupa toata tigania intimplata pe lumea asta eu as propune urmatorul lucru cu acordul administratiei acestui joc
spre toamna cind mai toata lumea se afla la taste sa se deschida o lume l ...la fel ca l34
-cei din time de aici sa-si faca o trupa de juc ai lor..nu cum sa intimplat aici ...[dupa ce am parasit time in mod corect m-am trezit cu tel de la sebica ca il atac pe nus ce cont] ..nu se spune ca nu e frumos ...ca la rugat unguru sa-l ajute ca nu face fata ...asa nu e frumos...jucam corect ...e un joc...e pacat de el sa-l murdarim si sa ne mai dam si jucatori de triburi la final..cind e ** adunat laurii dupa lumea respectiva
-noi ne facem la fel o trupa..eu ..cu cei de aici invinsi.... si cu alti citiva prieteni tribali
si fac de acum un ramasag cu voi
daca pierdem in fata voastra eu i-mi dau cuvintul ca la fiecare membru al tribului vostru ii trimit cite 1000pp premiu din partea lui tata JAN pescaru[pp luate regulamentar de pe joc,,eu numai asa joc][renunt la o partida de pescuit pe doripesco si va promit ca fac acest lucru fata de voi
 

DeletedUser38518

...[dupa ce am parasit time in mod corect m-am trezit cu tel de la sebica ca il atac pe nus ce cont] ..nu se spune ca nu e frumos ...ca la rugat unguru sa-l ajute ca nu face fata ...

.....ai pus botu la vrajeala lu sebica :))))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser44840

fisher....stati acolo cu prieteniile voastre ca la cat v-at ajutat reciproc in razboiul cu Time si H.V sunt sigur ca ati incheiat foarte multe prietenii....nu va mai cantati atata pe forum..mai ales tu...daca ar fi dupa tine ar trebui sa va cedam satele toate..ca si asa ziceai tu ca doar un jucator sa te atace nu tot tribul dupa ce ai plecat in nimic....
 

mythra

SuperModerator GameSuport
Membru personal
Scor reacție
91
Incetati cu jignirile si atacurile la persoana.

Mersi.
 

DeletedUser44862

Incetati cu jignirile si atacurile la persoana.

Mersi.

Va multumim
lumea e cistigata de ei..dar nu am idee de ce se comporta asa cu ceilalti care au pierdut lumea asta..nu or cistiga-o corect? naiba mai stie.. numai ei pot spune acest lucru
 

mythra

SuperModerator GameSuport
Membru personal
Scor reacție
91
E valabil pentru ambele tabere.

Discutati in limitele bunului simt si ale regulamentului sau va luati vacanta mai devreme.
 
Sus