Cel mai bun conducator L11 / Discutii

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser14435

va bateti gura de pomana cu "cum se fac la noi inobilarile interne", cine mai pune baza in ce spuneti voi ? nu sunt omul care sa se ia dupa zvonuri desi am auzit mai multe apropo de procedurile voastre de inobilari interne, dar vreau si eu o explicatie la ce a postat S1mplu, daca sunteti in stare
 

DeletedUser

Deja te intinzi ,vezi sa nu te rupi.
In primul rand nu esti in masura sa ceri explicatii nici despre ce s-a postat,nici despre procedurile noastre de innobilari interne si in al-2-lea,deja nu ai ce cauta la tema asta cu astfel de intrebari deoarece ceea ce faci tu ,se numeste spam.
Te-ai bagat fix cand trebuia sa taci.
Si la tine la fel ca la altcineva,sti cum se potriveste ce ai spus tu cu tema asta ?
Exact ca urmatoarea rima :

FOAIE VERDE IZMA
MA MANANCA-N COT .


PAM,PAM.
 

DeletedUser7676

Acest topic este pentru slavirea celor mai buni leaderi de pe lumea 11.

Va rog nu mai faceti offtopic si slaviti conducatorii!!
 

DeletedUser14435

Eu voi lasa moderatorii sa decida daca sunt offtopic sau nu
in screenshot-urile alea care incercati cu atata candoare sa le evitati S1mplu spunea ca vorbea cu stranutelu, liderul vostru iubit, eu zic ca e on-topic

poate am pus problema prea voalat, hai sa ma exprim mai clar, daca este adevarat (nu conteaza ce cred eu dar nu vreau nici sa influentez pe altii), Stranutelu nu merita respectul meu ca lider sau jucator de triburile si poate ca vor fi si altii de acord cu mine
 

DeletedUser9453

Logica ta de fier a ruginit ..rau. Daca merg pe logica ta si compar cel mai bun rank al vostru Mistocarel : 50 de sate (660k ca si atacator 1 mil total) cu mine : 28 de sate (770k ca atacator 1 mil total) ce concluzie sa trag dupa mintea ta sclipitoare ? Dupa a mea as trage ca eu am fost mai bolovan ca el ptr ca el a luat mai multe sate mai usor decat mine:D
PS Mistocarel nu am avut intentia sa ma iau de tine in nici un fel ... voiam sa ii demonstrez colegului tau ca nu are nici o treaba .
Danke si bafta

cum zicea martinezu .. te bagi cand nu trebuie .... eu am facut o comparatie intre mine si jucatorul no.1 din aceasta lume ... nu ca e in DECIDE sau mai stiu eu unde ... nu m-am comparat cu mistocarel cu no. 2 in aceasta lume sau cu tine ... asa ca te rog frumos sa iti vezi de ale tale !!!
 

DeletedUser23801

cum zicea martinezu .. te bagi cand nu trebuie .... eu am facut o comparatie intre mine si jucatorul no.1 din aceasta lume ... nu ca e in DECIDE sau mai stiu eu unde ... nu m-am comparat cu mistocarel cu no. 2 in aceasta lume sau cu tine ... asa ca te rog frumos sa iti vezi de ale tale !!!

Tu ai facut o comparatie intre tine si jucatorul numarul 1 din aceasta lume dupa care ai tras o concluzie despre Fam Decide, apoi vii si zici ce ai scris mai sus . Unde e totusi logica ?
 

DeletedUser9453

Tu ai facut o comparatie intre tine si jucatorul numarul 1 din aceasta lume dupa care ai tras o concluzie despre Fam Decide, apoi vii si zici ce ai scris mai sus . Unde e totusi logica ?

logica este ca in familia DECIDE sunt mai multi jucatori care sunt in aceeasi categorie cu jucatorul cu care m-am comparat eu !!!
 

DeletedUser

Logiga este sa o lasi balta ca nu mai ai nici o logiga.Logiga este sa va uitati pe clasament si sa va puneti un semn de intrebare.Logic este sa nu va mai dati rotunzi pentru ca sunteti patrati.
 

DeletedUser9453

Logiga este sa o lasi balta ca nu mai ai nici o logiga.Logiga este sa va uitati pe clasament si sa va puneti un semn de intrebare.Logic este sa nu va mai dati rotunzi pentru ca sunteti patrati.

la ce sa ne punem semn de intrebare ... din clasamentul asta imi dau seama ca sunteti disperati si vreti cu orice pret sa ne intreceti ... si asa faceti tot ce se poate ..... si sincer clasamentul de acum e complet aiurea ... tot acelasi total de puncte sunt chiar daca ati facut schimb de membrii ...


aici inchei orice comentarii la adresa celor care sunt ofticati pana peste cap de succesul tribului wall si iti spun aici martinezu ca refuz sa iti mai dau raspunsuri la comportamentul tau copilaresc pe care il ai aici pe extern ... daca ai vreo problema legata de mine ca jucator te astept in-game sa o rezolvam ca doua persoane mature .... daca nu acum .. poate pe viitor cand ne vom intalni pe harta ... cu speranta ca vei rezista pana vom ajunge la o granita comuna si vei creste la fel de repede si bine tot din innobilari interne ca si mine de altfel ;)
 

DeletedUser

ofticati pana peste cap de succesul tribului wall

=))) nu renunta sa scrii aici ca esti tare haios,mor de raaas :)))))))
Chiar crezi ca sufar pentru voi asa de mult incat sa ma oftic pentru ca ati ajuns pe 3 ?? :))) Si daca tu numesti asta un succes,pai n pot decat sa-ti doresc la cat mai multe "uccesuri" de genul asta :)))
Faptul ca nu o sa mai raspunzi aici ,dovedeste ca ai ramas fara replici sau probabil ti-ai dat seama ca niciodata nu ai avut una inteligenta.
Faptul ca vrei sa ne intalnim pe harta...nu m-ai impresionat,NORMAL CA VA VENI SI ZIUA AIA SI NU-I DEPARTE.
Singurul lucru cu,care intr-adevar m-ai impresionat este ca in sfarsit ai inceput sa spui o urma de adevar"innobilari interne ca si mine de altfel " .
Gata cu scrisul ,mai va las si pe voi.
 

DeletedUser17308

cat esti de inteligeeeent .
Sunt stupefiat =)))))))))))))))))
vad ca suferi prietene? iesi la o bere cu prietenii.. de ce e facut postul? pentru a vedea cine e cel mai tare conducator de pe 11 si eu lam votat pe methaelf.. ce nu itzi convine? get a life amice..
 

DeletedUser23305

da tuh Kimosabe nu te-ai prins ce vrea sa faca el ...vrea ca toate laudele sa fie doar pt tribul lui ..si pt conducatorii tribului Decide !!! Da el asta nu a inteles, ca nu se poate asa ceva ...!!

oricum Mentalelf e mai bun se vede asta !!
 

DeletedUser17308

re

eu am zis methaelf si punct ... nu comentez despre Decide.. praf sau alte triburi de pe lumea 11.. dar sunt altii adora sa fie in centrul atentiei..
 

DeletedUser

vad ca suferi prietene? iesi la o bere cu prietenii.. de ce e facut postul? pentru a vedea cine e cel mai tare conducator de pe 11 si eu lam votat pe methaelf.. ce nu itzi convine? get a life amice..

Nu am prieteni si nici bani de bere,sunt incuiat in casa cu laptopul pe genunchi ,pus sa te disper pe tine :)))
Daca va iubiti,de ce nu va luati ? :)))
 

DeletedUser12312

Martinezu..eu te votez pe tine si tu pe mine da?Sst sa nu se prinda astia..
 

DeletedUser17308

re

:)) da il iubesc.. is mort dupa el. nu e asa methaelf? nici macar nu ma cunoaste... imi place stilul lui vsall.. si cu asta punct.. vezi ca trebuie sa te duci sa platesti curentu... cam naspa daca nu il ai..
 

DeletedUser23801

:)) da il iubesc.. is mort dupa el. nu e asa methaelf? nici macar nu ma cunoaste... imi place stilul lui vsall.. si cu asta punct.. vezi ca trebuie sa te duci sa platesti curentu... cam naspa daca nu il ai..

Acu sincer cel mai tare ma distreaza chestia asta VS all .
Au facut VS all pe 1 k .. daca ma uit la Decide am facut VS all pe 4 k pana acum ?:D
Faptul ca Decide nu a enumerat cele n triburi cu care se ciondaneste din cauza extinderii foarte mari care o avem , sau ca nu prezinta fiecare war care il avem inseamna ca noi traim din inobilari interne . Funny.
Si imi place si explicatia ca suntem vs deocamdata dar ne aliem cu Lethal .. mai tarziu vom vedea ...
Hai sa fim seriosi ... hotarati-va ori faceti vs all si muriti in glorie ori faceti vs all pana cand incep adevaratele war-uri (adica, cam ce face orice trib care se respecta) si apoi va apucati sa va asigurati 1-2 laturi sa va concentrati pe un war anume . Dar macar nu mai plimbati cioara vopsita pe forum.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus