Cel mai bun jucator de pe l7

  • Autor subiect florinel the lord of war
  • Data de început

Cine este cel mai bun jucator de pe lumea 7 ?

  • Dredx

    Voturi: 21 19,6%
  • Eek!

    Voturi: 18 16,8%
  • Open mind

    Voturi: 30 28,0%
  • Sisisi

    Voturi: 13 12,1%
  • THE WEREWOLF

    Voturi: 25 23,4%

  • Total votanți
    107
  • Sondaj închis .
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser11365

nimic mai greşit.
vezi aici de jos în sus ...

Cât a jucat dany pe cont a făcut legea pe 7 cu .BURN., după care s-a ridicat MoD ş,a,m,d, Nu ştiu dacă acum mai joacă, mai degrabă nu, însă merită aprecieri ca jucător. Şi, dacă s-a lăsat, atunci el este cel mai câştigătorul.

dany intr-o dimineata mi-o spart tot atacu de pe un cont de 10 ori mai mic ca a meu pe care era sitter..nu eram on,da viteza cu care s-o miscat m-o impresionat..are si votu meu
 

DeletedUser14288

Da open este cel mai bun jucator de pe lumea 7 ... la capitolul Razboiul impotriva satelor de barbari :D niciun barbar nu i.a opus rezistenta :D
 

sebastos1

member
Scor reacție
0
rog toti colegii din tsl si cei care il cunosc pe open sa voteze impotriva lui,ar fi culmea sa-l votati drept cel mai bun jucator de pe lumea 7.;)
 

DeletedUser

habar n-aveti voi ce greu e razboiul cu barbarii :)) ajungi ca nu mai ai nobili sa te enervezi sa astepti pfff habar n-aveti deci clar open e cel mai bun =))
 

DeletedUser17395

A ajuns sa cerseasca resurse in trib pt taleri :))...Numai eu mai calic i-am cerut lemn pe argila si nu a vrut :(.
E clar cel mai bun, innobileaza barbarii pana cand ramane fara nobili
 

DeletedUser

S-a propus, s-a votat, s-a ales un jucator.
Poate cu alta ocazie va mai exista un sondaj, deocamdata subiectul va fi inchis .
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus