Cel Mai Puternic Trib De Pe L1

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

cel mai puternic trib e ala care va castiga razboiul...Ptr detalii luati legatura cu Hancu, Ogica, Dan Diaconescu..ei sigur stiu mai multe....:D
 

DeletedUser

Sunteti penibili cu toti ..........

Cine e mai penibil....cei penibili sau cei care se baga in seama cu cei penibili ?
Asa suntem noi....lasa-ne in pace,noi suntem fericiti asa ... nu cumva sa te cobori la nivelul nostru ca poate aruncam cu noroi *copyright "baietii rai"*
Daca nu poti posta in legatura cu topicul te rog sa nu o mai faci....sau macar incearca sa nu jignesti.

Acum...mircea(daca imi permiti sa-ti zic asa),titlul topicului nu e prea bine ales....eu nu vad care ar fi acel "cel mai puternic trib de pe l1"
Cat despre Thorak =))),mai bine tac ...:eek:
 

DeletedUser

Eu cred ca cel mai puternic trib este Avalon nu asa a zis barony ? :D :rolleyes:
 

DeletedUser

1 Avalon 38.059.609 86.209.182 257 335.444 8705 9.903


Avalonul e cel mai tare cel putin in clasament. Sa vedem daca acest colos este sau nu unul cu picioare de lut...


PS:nu va mai luati de marmota...adica barony :eek:
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Mdea avalonu e cel mai mare si mai tare......sau TLD e mai mare, sau ELITE...pana la urma nu conteaza zic eu...conteaza OMU din spatele computerului, la final daca castigi sa poti sa spui ca mi-a facut placere sa joc impreuna cu voi, sau ac apierzi sa poti sa spui...jos palaria ati fost mai buni ca mine sau ca tine......pana la urma asta ne caracterizeaza a fi FAIR-PLAY.......a fi cu cineva care nu a dorit acest lucru ......

Revin acum...sexoasa...poti sa spui tu cate vrei.....nu ma intereseaza parerea ta atata timp cat e o parere ce vine de la opersoana ce nu doreste a gandi, vezi tu daca am gandi un pic cu toti si nu am mai posta la repezeala sa raspunzi repede la acuzele lu x sau y, sau sa acuzi tu pe altu, sau EU sa acuz.....pana la urma asta e firea noastra.

Cum zicea......daca nu ma insel parca am si postat, mai multi colegi de-ai mei (colegi din vechiu AVALON) in semn de protest azi au parasit tribul nostru pt a arata lumii ca nu sunt de acord cu el, pt a demonstra colegilor de trib si colegilor de harta ca ei nu sunt de acord cu acest razboi.....si cum sunt (e) rasplatiti (rasplatit).....sunt atacati si edla unuio fost coleg ii este cucerit un sat de catre TLD.....dragi mei cititori, eu nu zic ca ala e bun, ala e rau, ala e vinovat, sau x si y, eu doresc doar sa anunt fosti colegi ce au dorit azi sa isi arate protestul prin iesirea din trib, sa ii anunt ca asa sunt primiti de vecini din TLD....in acest mod....sunt atacati.....mdea....

In rest ce sa zic.......atacuri frumoase, sa va simtiti bine.......dar.........deja am un gust foarte amar....

Crede-am ca neutralitatea e respectata de ambele parti dar se pare ca in acest joc.......

Concluzia: acest joc e un joc de strategie si razboi....asa ca nu asteptati sa ganditi cu sufletul, nu va asteptati ca vecinu cu care poate ati jucat alaturi 1 an impreuna sa aibe mila cand voi va anuntati neutralitatea, atunci veti descoperi adevarata fata al.........
 

DeletedUser

Protestez si eu pentru ca TLD a declarat razboi si maine nu ma duc la ore ;)


(norocul meu ca e sambata :rolleyes:)


ontopic:care era ala cel mai puternic trib de pe l1 ?ca eu nu am prea inteles....

Uita-te in clasament si vezi cine e pe primul loc, medie de pcte mare, nr de sate mare, etc etc
 

DeletedUser

Sunt trist, foarte trist.
Ati atacat unul dintre cei mai vechi membrii Avalon, care acum e tribeless.
Sa le fie rusine celor care au facut-o.
Niste hamesiti.

Bravo baieti; scufundati-va in continuare in nisipurile miscatoare ale balcanismelor. Sa aveti spor!
 

DeletedUser5095

Incepe razboiul ceva pronosticuri ? :) eu merg pe mana avalonului :) sincer .
 

DeletedUser

Ma scuzati; ignorati-mi postul.
Acel vechi Avalon a fost atacat de niste parveniti , din TLD.

Sa aveti spor, dragilor!

Later edit: unul dintre atacatori este jucatorul din cauza caruia am scris postul asta.
Dar deh, eu am spus, eu am auzit.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

O mica intrebare .... infara de Thorak30 ,a mai fost atacat vreun membru TLD sau Avalon care si-a declarat neutralitatea ?
 

DeletedUser

TLD putea sa nu atace tocmai acel jucator, sunt sigur ca ar mai fi avut si alte tinte...Poate aduce argumente pentru atacarea lui, xexoasa chiar a facut-o pe forum, dar parca era mai bine daca se abtineau de la astfel de actiuni...

Pronosticuri..stai sa dau cu banul...Nu am nici un interes in acel razboi, dar as prefera sa iasa Avalon infrant..Asta numai ca sa pot da cuiva de acolo un mail :)
 

DeletedUser

Daca am urat vreodata ceva, acel ceva au fost jucatorii care ataca playerii tribeless.

Il mai tineti minte pe Aztecul?
Aztecul e doar pentru cunoscatori.

Asadar, bravo baieti! Sunteti foarte tari! Keep up the good work!
 

DeletedUser

istoria trebuie stiuta si stimata pentru a nu repeta greselile din trecut:)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus