Cel mai skilled jucator

algernon

member
Scor reacție
0
cu observatia ca si el a avut de-a lungul timpului cateva mici scapari,care insa s-au pierdut in decor,da ,luebeast poate fi considerat unul dintre cei mai buni jucatori.in conditii normale,as fi fost onorat sa luptam impreuna.
:)
 

DeletedUser

Au fost multi cei care au influentat acest joc intr-un fel sau altul, fie ca e vorba de lideri de triburi, diplomati sau simplii membrii.

Cred ca e nedrept sa nominalizezi o singura persoana ca fiind cel mai skilled doar prin numarul de sate cucerite. Felul in care a jucat sau si-a ajutat colegii, felul in care si-a condus tribul sau diplomatia de care a dat dovada, onoarea si fairplay`ul (de care foarte multi duc lipsa) il fac pe un jucator skilled.

Acestea fiind zise, nu nominalizez pe nimeni, cei pe care-i respect se stiu (fie fosti aliati sau dusmani). ;)

----

telede foreva`
 

DeletedUser

Nu stiu care este cel mai skilled jucator de pe L1 fiindca am intalnit multi jucatori cu stiinta jocului si cu talent in ale strategiei.

Dar cel mai skilled lider de pe L1 este fara nici un dubiu Valiusha, prin modul in care si-a organizat tribul - dupa luni de zile si dupa destula fluctuatie de jucatori sistemul de conducere inca funtioneaza perfect.
 

DeletedUser

pentru mine toti sunt egali niciunu nu e mai presus dekat altu k ala are mai multe puncte decat ala din contra e ma avantajat ala cu puncte mai putine k are moralu mai mare si ala are moralu de 40 :)) asa k dak nu sunt jucatori care injura si nu stiu ce inseaamna respect,alianta sau ce e ala pna..pot sa se lase de jok din partea mea
 

DeletedUser

Nu cred ca exista cel mai bun jucator la nivel individual. Pe langa un minim de inteligenta si de imaginatie si un "tool" de atac, timpul este factorul esential care face diferenta. Jocul e simplu, are putine reguli si nu e greu de invatat.
Si intr-adevar jucatorii care catalizeaza energii si reusesc sa isi motiveze colegii din jurul lor sunt cei care fac diferenta pe acest server.
 

DeletedUser

Valiusha e categoric persoana care m-a impresionat cel mai mult cu skill-urile lui.
:D
 

DeletedUser

Nu imi dau seama cum..si prin ce mod..nu imi dau seama de ce conteaza punctele..imi dau seama doar ca un om a reusit sa ajunga printre cei mai buni dintre cei mai buni pe .net si a fost respectat. Intamplator, am jucat pe aceeasi lume cu el..Thorak30 e cel mai 'skilled' jucator in opinia mea
 

DeletedUser

Magic

Sunt multi jucatori demni de apreciat, fara indoiala. Insa punctele nu ma 'misca' prea tare, desi pot spune destule despre un jucator in general. Asa ca voi vorbi in cunostinta de cauza. Topul in functie de punctaj nu-mi spune mai nimic atata timp cat nu am avut 'de-a face' cu persoanele respective.

Respecte LizardKing si Karp!

Karp- jucator cum rar intalnesti, tehnicile lui nu au fost dezvaluite niciodata,dar dau intotdeauna randament;)...Imprevizibil uneori. O persoana foarte calculata,rar isi permite sa piarda in fata adversarului(ceea ce nici nu se intampla). Avanseaza rapid, dar in tacere, fara sa faca 'valuri'. Toata admiratia mea pt Karp...Intotdeauna mi-a facut placere sa colaborez cu el.

LizardKing- lider deosebit si in acelasi timp jucator de exceptie. Niciodata nu inceteaza sa spere si sa incurajeze si pe ceilalti sa-l urmeze. Rabdare de fier si incredere in sine. Tot respectul pt el. Cu siguranta este un 'luptator' si in real life:)


Cu stima,
irinutza88;)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Esti sigura ?



Eu inca imi caut un jucator pe l1 despre care sa pot spune ca e la un nivel foarte inalt.

Foarte sigura:D ai argumente cu care sa ma combati?:)

bine...sa nu luam in considerare situatiile cand pierzi un sat si cuceresti 2-3-5 in schimb:) asta nu poate fi numita pierdere;)...
 

DeletedUser4901

;))

imi dau si eu cu parerea ..desi am jucat putin pe l1...din motive care mai de care...si joc numai pe l2 acuma....parerea mea e ca valiusha e cel mai complet..il shtiu si de pe .net demult tare...respect pt mladia si nanel..nu ii cunosc..nu am apucat..poate dak intrau pe l2 aveam ocazia sa stam de vb...
 

DeletedUser

nu am jucat foarte mult timp in lumea 1(in prezent joc pe 2),dar cat timp am jucat am fost in TLD si pot sa spun ca valiusha este un jucator complet si pentru faptul ca este un adevarat conducator de trib.nu stiu daca in prezent se mai implica foarte mult in conducere...dar oricum a pus bazele unui trib care domina autoritar lumea 1
 

DeletedUser

:d

nu stiu dc dar eu as zice k cel mai skilled ii VADIMASH!joaca pe l1 k lumea si plus am vazut k a fost bun si pe speed de numa!dar pe lumea eu pe el las alege
 
Sus