Cel mai skilled jucator

DeletedUser2943

Logic tu sa o aperi ca e de la tine din trib .... 400k ale ei sunt de la 2 jucatori luminita si vlscan parca .... ;)
 

DeletedUser

le multsumesc celor care au o parere buna despre mine, dar e complet nemeritata. sunt doar o jucatoare norocoasa shi oportunista, c-o vizibila tenta de individualism. e-adevarat, topicul se refera la skill, dar e o naivitate sa fiu comparata cu jucatori care au un consistent rol tribal, care au catalizat charismatic triburi intregi shi au motivat zeci/sute de jucatori in jurul dumnealor. ganditsi-va cat efort au alocat in sensul acesta shi ce merite trebuie sa ai. shi mai reushesc sa aloce timp shi pentru jocul propriu-zis. elogiatsi-i pe ei, eu doar incerc sa ma distrez jucand. de ei depinde in cel mai inalt grad L1, shi pentru asta au recunoshtintsa mea, colegi shi dushmani.
 

DeletedUser

le multsumesc celor care au o parere buna despre mine, dar e complet nemeritata. sunt doar o jucatoare norocoasa shi oportunista, c-o vizibila tenta de individualism. e-adevarat, topicul se refera la skill, dar e o naivitate sa fiu comparata cu jucatori care au un consistent rol tribal, care au catalizat charismatic triburi intregi shi au motivat zeci/sute de jucatori in jurul dumnealor. ganditsi-va cat efort au alocat in sensul acesta shi ce merite trebuie sa ai. shi mai reushesc sa aloce timp shi pentru jocul propriu-zis. elogiatsi-i pe ei, eu doar incerc sa ma distrez jucand. de ei depinde in cel mai inalt grad L1, shi pentru asta au recunoshtintsa mea, colegi shi dushmani.

foarte bine spus...cea mai buna caracterizare :D
 

DeletedUser

le multsumesc celor care au o parere buna despre mine, dar e complet nemeritata. sunt doar o jucatoare norocoasa shi oportunista, c-o vizibila tenta de individualism. e-adevarat, topicul se refera la skill, dar e o naivitate sa fiu comparata cu jucatori care au un consistent rol tribal, care au catalizat charismatic triburi intregi shi au motivat zeci/sute de jucatori in jurul dumnealor. ganditsi-va cat efort au alocat in sensul acesta shi ce merite trebuie sa ai. shi mai reushesc sa aloce timp shi pentru jocul propriu-zis. elogiatsi-i pe ei, eu doar incerc sa ma distrez jucand. de ei depinde in cel mai inalt grad L1, shi pentru asta au recunoshtintsa mea, colegi shi dushmani.

Eu iti multumesc personal pentru fiecare discutie pe care o port cu tine zilnic pentru ca imi aduce mereu zambetul pe buze.
 

DeletedUser1282

le multsumesc celor care au o parere buna despre mine, dar e complet nemeritata. sunt doar o jucatoare norocoasa shi oportunista, c-o vizibila tenta de individualism. e-adevarat, topicul se refera la skill, dar e o naivitate sa fiu comparata cu jucatori care au un consistent rol tribal, care au catalizat charismatic triburi intregi shi au motivat zeci/sute de jucatori in jurul dumnealor. ganditsi-va cat efort au alocat in sensul acesta shi ce merite trebuie sa ai. shi mai reushesc sa aloce timp shi pentru jocul propriu-zis. elogiatsi-i pe ei, eu doar incerc sa ma distrez jucand. de ei depinde in cel mai inalt grad L1, shi pentru asta au recunoshtintsa mea, colegi shi dushmani.

Ma bucur ca in privinta asta cel putin, gandim la fel :)
 

DeletedUser1282

le multsumesc celor care au o parere buna despre mine, dar e complet nemeritata. sunt doar o jucatoare norocoasa shi oportunista, c-o vizibila tenta de individualism.


:D:D:D oportunitati am avut toti, unii le-au valorificat mai bine, altii nu. Si oportunismul face parte din joc, nu?

Eu prefer oricand un jucator oportunist unuia parsiv, poate si pentru ca cei din a doua categorie sunt mai periculosi. Te demoralizeaza mai mult sa pierzi un sat in fata unuia pe care la un moment nu l-ai lasat sa moara, decat in fata oricarui alt jucator de pe harta.
Vorba aia de duh: "pe cine nu lasi sa moara..."
 

DeletedUser

Hai ca asta e prea de tot. Sa inteleg ca poate sa-si calculeze si norocul la fiecare atac???:)

Normal ca poate..foloseste niste softuri pentru a estima norocul, pe baza distributiilor de probabilitate rezultate din sutele de mii de rapoarte pe care le are arhivate ;)
 

DeletedUser

Normal ca poate..foloseste niste softuri pentru a estima norocul, pe baza distributiilor de probabilitate rezultate din sutele de mii de rapoarte pe care le are arhivate ;)
Wonderwoman :D...eu folosesc Excelu' :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser2943

Care va sa zica tot tu care este pe sector cel mai tare dar nu ai skill ... Nasol
 

DeletedUser

subscriu la ce a spus deatheaters in primul post Valiusha , TimTim RESPECT cei mai skilled jucatori ... respect si pentru mladie desi nu am avut ocazia sa vorbesc cu ea deoarece am iesit mult prea repede de pe lumea 1 :D
 

DeletedUser

Cred ca luebeast are toate atuurile ptr a fi cel mai bun jucator de pe l1
 

DeletedUser6

Desi am jucat foarte putin pe L1 as vrea sa ii declar pe aiurea, hunter, hades1234 si valiusha unii dintre cei mai buni jucatori de pe acest serv. Va multumesc ca am fost si eu nominalizat in acest thread desi am jucat mult prea putin pe aceasta lume .
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Desi am jucat foarte putin pe L1 as vrea sa ii declar pe aiurea, hunter, hades1234 si valiusha unii dintre cei mai buni jucatori de pe acest serv. Va multumesc ca am fost si eu nominalizat in acest thread desi am jucat mult prea putin pe aceasta lume .

tu eºti cel mai tare ºefu', nu mai fii modest :cool:
 

DeletedUser

Cred ca luebeast are toate atuurile ptr a fi cel mai bun jucator de pe l1

Subscriu la cele spuse de treidei3!Pe linga faptul ca se dedica destul de mult jocului...organizeaza atacuri carora este greu sa te opui...si in plus de asta omul a ridicat tribul RiP foarte mult in top!Si pe deasupra beneficiaza de o analiza a diplomatiei destul de buna!Si...lupta pe harta!Cred ca sunt destule calitati pentru a fi considerat un conducator complet!
 
Sus