Cel mai skilled jucator

DeletedUser

vadim nu joaca la rupere,joaca si pt trib nu doar pt el
putini mai sunt ca el;)

Ma rog, e o figura de stil; ai inteles tu ce am vrut sa zic :)
Mladie joaca economicos; nu pierd niciun topor mai mult decat ar trebui sa piarda; in asta consta skillul ei, in mare parte :)
 

DeletedUser

In general nu pup in fund pe nimeni, dar ca vecin al lui mladie si coparticipant pe langa ea la niste actiuni spun cu mana pe inima ca este un jucator complet. Singurul jucator pe care i-l vad ca oponent e nanel pe care nu am avut ocazia inca sa il testez personal dar rezultatele vorbesc pentru el.:)
Dar ca stil si clasa consider ca mladie bate pe oricine. Pe mine cel putin m-a cucerit ca persoana.
 

DeletedUser

Un duel unu la unu (Nanel sa nu mai fie sprijinit deloc - de mladie nu zic, ea nu a primit niciodata sprijin masiv de la nimeni, poate doar accidental) Nanel - mladie ar fi cireasa de pe tortul L1 :)
 

DeletedUser

Un duel unu la unu (Nanel sa nu mai fie sprijinit deloc - de mladie nu zic, ea nu a primit niciodata sprijin masiv de la nimeni, poate doar accidental) Nanel - mladie ar fi cireasa de pe tortul L1 :)

ar trebui sa faca oamenii o chestie d asta,sa mai iesim din letargie
bine ar fi sa castige mladie:p
 

DeletedUser1195

:)Vezi Sir,pana la urma ai gasit ceva care sa te inveseleasca.
Mai sunt deci sperante pentru L1:un duel direct Mladie-Nanel,vorba lui aquilla,subscriu.
 

DeletedUser

mladie ? a fost crescuta pot zice:)_ multi jucatori din GD si alte triburi iau cedat satele .......asa ca...
nu prea am vorbit cu multi jucatori dar dupa cum am observat dupa tw-tools
Nanel un jucator ..bun ..
wldsnk

Cativa jucatori i-au cedat, intr-adevar satele, printre care si eu. Am anticipat sau am resimtit mai repede, probabil, decat altii, directia in care mergea lumea 1 si am renuntat inainte sa ma apuce lehamitea ( bravo celor care au reusit sa reziste). De aceea i-am lasat satele, fiind prietene si partenere de joc de la bun inceput, era alegerea fireasca.
Dar pana sa inceapa aceasta politica de preluare de sate, specifica amurgului unei lumi de tribalwars, mladie se devoltase deja extraordinar de mult, de bine, ceea ce vine sa intareasca atributul de cel mai skilled jucator, atribuit ei de catre SS.
Jucatorul mladie, asa cum ii place sa i se spuna, este un om demn de tot respectul, un jucator talentat, pasionat si inteligent.
Nu simt nevoia sa dovedesc acest lucru cuiva, e suficient ca o stiu eu, dar, ma folosesc de aceasta ocazie pentru a-i multumi pentru perioada cat am jucat impreuna. Am descoperit si invatat a iubi, impreuna, acest joc.
Here's to you, salcio! :)
 

DeletedUser

Un duel unu la unu (Nanel sa nu mai fie sprijinit deloc - de mladie nu zic, ea nu a primit niciodata sprijin masiv de la nimeni, poate doar accidental) Nanel - mladie ar fi cireasa de pe tortul L1 :)

a primit sprijin odata cand a anuntat ca are nevoie ptr un sat dupa cate imi amintesc...ca jucator este foarte bun...ma bucur ptr ea...:)


Currently Active Users Viewing This Thread: 3 (2 members and 1 guests)
aquilla

cineva este za gaust :D
 

DeletedUser

Ca opinie personala, cel mai skilled jucator, nu e in top10, nici in top100 nu cred..
Cedari de sate..de conturi..chestii nule..Respect jucatorii care indiferent de nr de sate "primite cadou" lupta in continuare, indiferent de lume.

Incercati va rog sa fiti dusmani cu talibanul ...vom discuta dupa aia de ceea ce inseamna a fi skilled. .net il stie, desi sub alt nume.. .ro il stie..

Respect talibane...keep up the good job..
 

DeletedUser

Ca opinie personala, cel mai skilled jucator, nu e in top10, nici in top100 nu cred..
Cedari de sate..de conturi..chestii nule..Respect jucatorii care indiferent de nr de sate "primite cadou" lupta in continuare, indiferent de lume.

Incercati va rog sa fiti dusmani cu talibanul ...vom discuta dupa aia de ceea ce inseamna a fi skilled. .net il stie, desi sub alt nume.. .ro il stie..

Respect talibane...keep up the good job..

parca tot cu id talibanul juca si acolo......cel putin p w6
parca era in CHE acolo......nush sigur
oricum e un jucator d temut intr-adevar......pacat ca nu a continuat p l1 d aia noi vb aici d jucatori care isi continua cariera
 

DeletedUser

da,tot cu nick-ul talibanul a jucat si acolo,bine mai era si sitter din cand in cand.

mie nu mi se pare un jucator extraordinar talibanul,am luptat impotriva lui pe w6 ...desigur este un jucator cu experienta,care stie ce face...dar nu mi se pare fenomenal....atata tot
 

DeletedUser523

de ce vb voi in numele lui nanel si mladie:confused:haideti sa-i lasam pe ei sa vedem ce au de zis despre o posibila confruntare desi nu prea vad posibil,acum, acest lucru si nici nu-i vad rostul!dar cine stie ce ne poate aduce viitorul...;)
 

DeletedUser

de ce vb voi in numele lui nanel si mladie:confused:haideti sa-i lasam pe ei sa vedem ce au de zis despre o posibila confruntare desi nu prea vad posibil,acum, acest lucru si nici nu-i vad rostul!dar cine stie ce ne poate aduce viitorul...;)

mladie vad ca tocmai a aterizat cu un satuc pe K46 la mine aici :) ce pot sa zic mai mult decat multumiri lui barony pentru chiria oferita aici si de asemena il asteptam si pe el , cat despre SKILL-ul sau ramane de vazut cand va incepe treaba aici pe front la noi , promit sa va tin la curent :))
 

DeletedUser

da,tot cu nick-ul talibanul a jucat si acolo,bine mai era si sitter din cand in cand.

mie nu mi se pare un jucator extraordinar talibanul,am luptat impotriva lui pe w6 ...desigur este un jucator cu experienta,care stie ce face...dar nu mi se pare fenomenal....atata tot

Nu am spus fenomenal... ci most skilled, din punctul meu de vedere.

parca tot cu id talibanul juca si acolo......cel putin p w6
parca era in CHE acolo......nush sigur
oricum e un jucator d temut intr-adevar......pacat ca nu a continuat p l1 d aia noi vb aici d jucatori care isi continua cariera

joaca :rolleyes:
 

DeletedUser

mladie vad ca tocmai a aterizat cu un satuc pe K46 la mine aici :) ce pot sa zic mai mult decat multumiri lui barony pentru chiria oferita aici si de asemena il asteptam si pe el , cat despre SKILL-ul sau ramane de vazut cand va incepe treaba aici pe front la noi , promit sa va tin la curent :))

Ti-am promis ca vom incepe meciurile in k46. Din pacate mai ai de asteptat cred pana la sfarsitul lui februarie. Cum se topeste zapada, venim si noi cu viiturile. Ne-am facut plute pt nobili si calatorim mai repede.
O zi placuta tuturor!
 

DeletedUser

Ti-am promis ca vom incepe meciurile in k46. Din pacate mai ai de asteptat cred pana la sfarsitul lui februarie. Cum se topeste zapada, venim si noi cu viiturile. Ne-am facut plute pt nobili si calatorim mai repede.
O zi placuta tuturor!

Aveti grija sa nu aterizati prea rapid :)))
 

DeletedUser

Daca e sa fac un top cu cei mai talentati jucatori (nu sunt hotarat in privinta ordinii) as include pe: mladie, valiusha, deathshadow, talibanul, Black Leon si Sir Soreen...Sigur mai sunt multi dar ei sunt cei pe care intr-un fel sau altul i-am urmarit pe L1 si nu numai...
Aaa...si sa nu uit..T-virus si Qed1 :)
 

DeletedUser1282

Pentru mine, top 5 skilled jucatori sunt:

pozitiile 1-2: lue beast si sir soreen pentru transformarea oamenilor din triburile lor in mici familii, lucru care-mi pare cel mai important

pozitia 3: mladie pt ce a facut ca jucator

Pozitia 4: valiusha pentru diplomatia lui (intotdeauna a reusit sa scoata castanele din foc cu mana altuia, si trebuie sa recunoastem nu e asa usor) :D:D:D

pozitia 5: h3ro pentru parsivenia de care a dat dovada, intai tipa dupa ajutor in gd, si lumea ii trimitea suport, pentru ca apoi dupa ce a trecut DE FRICA!!! in tld, sa le ia satele oamenilor care-l ajutasera.
da, parsivenia este o calitate in acest joc, la fel cum sunt si cinstea, onoarea, prietenia, calmul si ceva ce acum a ramas din ce in ce mai putin: bucuria de a juca.

Felicitarile mele sincere pentru toti cei nominalizati mai sus, din punctul meu de vedere ei sunt fruncea pe aici... pentru ca nu conteaza numai sa te apuci a juca, cum au facut-o cativa din cei enumerati de voi pe aici ;););)
important e sa si continui.
Jucatori pentru putin timp putem fi toti fenomenali, nu?
 

DeletedUser2943

mladie - jucator modest nimerit bine pe harta
- a avut vro 2 jucatori care luau sate parasite si le cedau ei (jucatori destul de mari ) unu inca mai creste 2 sate si e protejat de mladie .

Sa nu imi spuneti ca e cel mai skilled jucator ca sparg monitoru'
 

DeletedUser

mladie - jucator modest nimerit bine pe harta
- a avut vro 2 jucatori care luau sate parasite si le cedau ei (jucatori destul de mari ) unu inca mai creste 2 sate si e protejat de mladie .

Sa nu imi spuneti ca e cel mai skilled jucator ca sparg monitoru'

E usor sa vorbesti din exterior. Daca ai cunoaste-o cat de cat, ai vorbi altfel.
 
Sus