Chemarea... mamutilor ?!

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
147
o fi greu sa fii conducator de trib .?. (ma refer la un trib de asta ca al lui minimaxxx) ... daca vad asa multi membrii dau dizolvare :D

Edit : Planu` tau : " G0odd, dupa ce trece perioada de protectie facem aliante cu toata harta ca sa fim siguri ca nu ne ataca nimeni... apoi ne batem in trib ... ca sa facem skill .... dupa aia ... ajungem pe locu` 1 in vise ... si dam stergere de cont... sa fim si noi ca MoD ! "


Stim si noi pe cineva...locurile fruntase la inamici invinsi de pe L7....dar innobilari doar interne....oare cine o fi ?? :D
 

DeletedUser

noobi nu cred ca strangem o sa vedeti cand o sa dominam Lumea 9 :)


Cand o sa dominati?

Stim si noi pe cineva...locurile fruntase la inamici invinsi de pe L7....dar innobilari doar interne....oare cine o fi ?? :D

indiferent cine v-a scos pe L7...tot respectu'pentru voi la modul in care ati jucat...Ati preferat sa 'muriti' in picioare decat sa traiti in genunch
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Ne-am scos singuri....ne-am "sinucis" cand eram inca in glorie :D:D

Pe L7 mai exista foarte putine triburi ca voi,cred ca le poti numara pe degetele de la o mana.Ma refer la faptul ca nu fuge fiecare doar ca sa isi scape c**u' lasandui in urma pe toti care i-au fost alaturi pana atunci si uitand ca ma e pe harta datorita datorita lor.
 

DeletedUser

Saracii.......toti o sa sariti pe ei, daca mai ramaneti destui in celelate triburi ca mai stiti pana termina ei de recrutat:)) , nu o sa puteti sa faceti destui nobili asha repede o sa-i terminati:)):))))
 

DeletedUser

un tampit date de intemeietor la 1
si ne date afara ce prosti am in trib :mad:
oameni retarzi :(((
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
147
Danimaxxx...ce ai facut tati ?...ti-a sarit in aer tribul ? :D

Apropo, stiti cum canta un arab intr-o piata aglomerata ??
 

DeletedUser

cei care sunt alaturi de mine se vor intoarece cu mine
exista tot felul de oameni in acest joc
 

DeletedUser

cei care sunt alaturi de mine se vor intoarece cu mine
exista tot felul de oameni in acest joc

mini maxxx. tatiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii. ti-am mai zis. semnte tati. morse poate. ca asa "intelece" si capsoarele noastre ceva. sau cum spunea cineva mai de mult. scrie si tu un dictionar de "tribala" ca sa deslusim si noi invataturile tale marete................:D

P.S. existi tu si restul lumii frate.
 

DeletedUser

Nu cauta vina la altii. Analizeaza-ti actiunile si vei vedea ca de vina esti tu defapt. Pentru tot ce ti se intampla. :p
 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus