Chemarea... mamutilor ?!

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Atatea ofense le aducem stimabilior din triburi cu numar mare de membrii. De ce nu ii lasam pur si simplu in pace, sa se organizeze in 1 mio de membrii si savuram in tacere prajitura?

de ce trebuie sa stricam asta? de ce dati atatea semnale ca e un mod prost de a se organiza? Pana la urma, oamenii vor incepe sa iasa din acel trib, tribul mamut se va desfiinta si tot noi ne furam cantitati semnificative de hrana.....

cei ce stiu, stiu. cei ce nu stiu, lasati-i mai fratilor. Sunteti culmea.

E ca si cum i-ati spune sefului vostru ca sunteti platit prea mult pentru ceea ce faceti......taceti si lasati-i in supararea lor.

Te rog frumos... cum adica sa se desfinteze triburile mamut?!? Eu saracul de mine imi ascund conturile prin diverse triburi mamut doar doar o scapa unul din ele. Contul de la tine din trib nu are nici o sansa. :( Cand ma uit pe harta ma sperii, e totul rosu deschis :( . Si mi-au si scris ca vad eu ce patesc dupa sarbatori. :(
 

DeletedUser

Ar fi ceva , dacă adminii ar face o lume cu limită de membri 40 (în trib) :rolleyes: !
 

DeletedUser

BLOC a fost infiinţat de către anisia. Dacă ai întrebări adresează-te anisia.
Suntem Momentan Stationati In Acest TRIB pana cand se Intoarce danimaxxx

Suntem Oameni de Onoare si cei care Sunt Loiali ADEVARATULUI TRIB ROME Sunt invitati aici

AU PRIORITATE LA INVITATII MEMBRII TRIBULUI ROME!!!

Pentru invitatii adresati-va oricarui membru.


;;;;;;


Am fost tradati, aici exista adevaratul ROME
-------------------------------------------------------------------------------------
Haideti sa ne unim fortele si sa refacem ADEVARATUL TRIB ROME
-------------------------------------------------------------------------------------
ALATURI DE NOI SI DIN FAMILIA NOASTRA
Rome~A
Rome~B



Asta chiar e tare :eek:
 

DeletedUser

frumusetea adusa in joc de versiunea 5.0 a fost spulberata de aceasta decizie inconstiienta (ca nu stiu la ce s-au gandit adminii!) de a nu pune limita de membrii si asa au aparut mamutii !
Oare pe triburile, in alte tari, gasesti triburi de 2000 membrii!?
 

DeletedUser9837

frumusetea adusa in joc de versiunea 5.0 a fost spulberata de aceasta decizie inconstiienta (ca nu stiu la ce s-au gandit adminii!) de a nu pune limita de membrii si asa au aparut mamutii !
Oare pe triburile, in alte tari, gasesti triburi de 2000 membrii!?


Aparitia mamutilor face ca L9 sa promita mult....De ce? Pentru ca mare parte din triburile organizate vor face o singura diplomatie cu mamutii : war

Asadar,mamutii sunt extrem de cautati...

Drept este ca,in primii 4 mamuti din clasament,au intrat 4500 de useri...Daca as imparti la 200-300,as obtine un numar de 15-20 de triburi...Poate le vine ideea si fuzioneaza toate cele 4,astfel am avea un gigamamut de toata frumusetea,un trib de mancat seminte si de crescut no name-uri prin innobilare interna.
 

DeletedUser

frumusetea adusa in joc de versiunea 5.0 a fost spulberata de aceasta decizie inconstiienta (ca nu stiu la ce s-au gandit adminii!) de a nu pune limita de membrii si asa au aparut mamutii !
Oare pe triburile, in alte tari, gasesti triburi de 2000 membrii!?

Nici nu-ti imaginezi cate...
 

DeletedUser

aha, eram curios :D ca eu nu am intrat niciodata pe triburile din alta tara :D
 

DeletedUser

e buna treaba cu mamutii; daca din lumea 5 suntem veniti aici 15 jucatori si ne cunoastem si stiam sa ne organizam...oa..iese macel pentru unii..distractie pentru altii; dupa modelul W.W.T (fostul) de pe 5
 

DeletedUser

BLOC a fost infiinţat de către anisia. Dacă ai întrebări adresează-te anisia.
Suntem Momentan Stationati In Acest TRIB pana cand se Intoarce danimaxxx

Suntem Oameni de Onoare si cei care Sunt Loiali ADEVARATULUI TRIB ROME Sunt invitati aici

AU PRIORITATE LA INVITATII MEMBRII TRIBULUI ROME!!!

Pentru invitatii adresati-va oricarui membru.


;;;;;;


Am fost tradati, aici exista adevaratul ROME
-------------------------------------------------------------------------------------
Haideti sa ne unim fortele si sa refacem ADEVARATUL TRIB ROME
-------------------------------------------------------------------------------------
ALATURI DE NOI SI DIN FAMILIA NOASTRA
Rome~A
Rome~B



Asta chiar e tare :eek:

Haideţi cu mic cu mare să îi facem lui minimaxxx (danimaxxx) mai multă reclamă... că săracu' e banat acum şi nu va mai putea să vă arate minunatul ROME!

în data de 22.12. la ora 21:37
Salutare, Mare TRIB!
Tin sa va anunt ca Intemeietorul Nostru [player]danimaxxx[/player] este bannat(momentan) de Admini ca la injurat pe Retardatul acela care ne-a desfiintat Tribul.
Avand in vedere acest aspect [player]mafia11chat[/player] mi-a luat drepturile de Conducere mie si lui [player]**-costin[/player].
Cum Intemeietorul este Indisponibil momentan Acest player [player]mafia11chat[/player] se considera buricul pamantului si face ce doreste.
Eu personal am avut Incredere In el si I-am dat Drepturi pentru a Face ceva BUN pentru acest TRIB, IMPREUNA si el ne-a tradat.
Va rog sa nu dati curs la nimic din ce spune el nici macar sa nu-i acordati atentia voastra pentru ca in momentul cand Intemeietorul nostru [player]danimaxxx[/player] va reveni el va fi CONCEDIAT.
Cum multi ati observat el nu are habar sa joace.
Ca sa vedeti exact la ce ma refer:

22.12.
10:59 BOXERU-XXL a modificat drepturile şi titlurile lui mafia11chat.

Aici i-au fost luate Drepturile si eu

22.12.
14:34 vio@ a modificat drepturile şi titlurile lui mafia11chat.

le-am dat inapoi ca am avut Incredere in el si el ne-a terminat
Frumos.
N-am cuvinte.

Va multumesc de atentia acordata.
Respect pentru cine merita!!!
[player]...[/player].

Felicitări celui care i-a făcut-o :eek:
Chiar şi despărţiţi în 3-4 triburi ei tot mari sunt:

Salutare, Mare TRIB!

Atentie a spus:
în data de 22.12.
Ceea ce se intampla in tribul nostru este mana unui jucator care vrea sa ne desparta. Nu luati in seama toate prostiile.
In momentul cand v-a revenii [player]danimaxxx[/player] ne vom regrupa in tribul BLOC
Cu stima
[player]...[/player]

Îi aşteptăm întoarcerea şi pe extern... parcă moderatorii noştri nu au mai închis de mult topicurile lui minimax despre marele trib mamut ROME!

Va rog a spus:
în data de 22.12. la ora 22:49
Chiar daca idiotu din conducere concediaza ,si a sters forumu si isi face de cap ,va rog eu sa nu parasiti tribu
[player]Danimaxxx[/player] a muncit prea mult pt acest trib ,iar acuma este banat pana maine,deci va rog eu nu parasitit tribu ,ca maine revine dani sil va concedia pe asta si tribu nostru drag va reinvia
Buan seara

Dragi prieteni veniţi şi voi la reînviere ? :(


Şi aşa se duce încă un trib mamut... dar va reînvia ROME prin tot forumul când se întoarce minimax... :rolleyes:
 

DeletedUser

Haideţi cu mic cu mare să îi facem lui minimaxxx (danimaxxx) mai multă reclamă... că săracu' e banat acum şi nu va mai putea să vă arate minunatul ROME!



Felicitări celui care i-a făcut-o :eek:
Chiar şi despărţiţi în 3-4 triburi ei tot mari sunt:





Îi aşteptăm întoarcerea şi pe extern... parcă moderatorii noştri nu au mai închis de mult topicurile lui minimax despre marele trib mamut ROME!



Dragi prieteni veniţi şi voi la reînviere ? :(


Şi aşa se duce încă un trib mamut... dar va reînvia ROME prin tot forumul când se întoarce minimax... :rolleyes:




de ce iti bati joc de el? :) numele lui e danimaxxx

putin respect pentru om... :rolleyes:
 

DeletedUser

Cont încuiat

Nu deschide un Thread de reclamaţie în forum!

Motivul pentru excluderea ta: IGM-Jignire: sa
Sfârşitul pedepsei temporare: 24.12.08 00:14
» Depunere de contestaţie (are sens numai în cazuri speciale)

În timp ce contul ţi-e blocat poţi fi atacat.
Pagina principală

astazi la 00:14 am sa revin din morti :D
 

DeletedUser11852

Uraa! In Ajunul Craciunului este de fapt Pastele danimaxcsilor! :)))

O sa revii din morti, a? Nu-i nimic, are cine sa te-ngroape la loc din ianuarie;)
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
147
Uraa! In Ajunul Craciunului este de fapt Pastele danimaxcsilor! :)))

O sa revii din morti, a? Nu-i nimic, are cine sa te-ngroape la loc din ianuarie;)

Cine pune pariu cu mine ca primul atac asupra lui "il fenomeno" va gasi cel putin 5 paladini in satul stimabilului ? :D
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus