Chiar asa sa fie?

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

ARMISTITIU!!!


Lumea Clasica protesteaza! Vrem sa ni se faca dreptate si vrem sa se inceteze cu abuzurile adminilor asupra playerilor!

Initiem un protest, o greva. Incepand de akum nu vrem sa mai atacam pana nu se face dreptate si vom avea dovada ca jucam un joc cinstit, fara sa fim furati!!!

Au fost probleme grave si au incercat sa ni se inchida gurile cu 2 zile cont premium.

Cine doreste sa ne sustina in acest protest ii rugam sa inceteze atacurile si sa nu mai cumpere cont premium.


Sunt si eu curios cum se asteapta lumea sa se faca dreptate si ce dovezi doriti ca jocul e cinstit.
 

DeletedUser

E o campanie de genul "minte-ma frumos".
Daca 3 persoane au scris la profilul unor triburi ca acele triburi nu vor mai ataca ,nu inseamna ca trebuie sa-i si credem.
Sa nu va asteptati ca toti membrii acelor triburi ,vreo 1500 de jucatori in total, sa ascult de ei.
Eu cel putin primesc atacuri in continuare :)
 

DeletedUser

Eu cred ca incapacitatea unora de a JUCA acest joc asa cum este el gandit de nemti a dus la chestii de astea gen simcity.
Probabil unora li se pare mai simplu sa ia sate abandonate si sa le creasca decat sa atace jucatori activi...
Daca pe noi ne supara guvernul ce facem protestam facand greva foamei oprindu-ne din a face lucruri cotidiene...??
 

DeletedUser

E o campanie de genul "minte-ma frumos".
Daca 3 persoane au scris la profilul unor triburi ca acele triburi nu vor mai ataca ,nu inseamna ca trebuie sa-i si credem.
Sa nu va asteptati ca toti membrii acelor triburi ,vreo 1500 de jucatori in total, sa ascult de ei.
Eu cel putin primesc atacuri in continuare :)

ii vorba mai mult de cont premuim.. nu se mai cumpara cont premium pana nu se dau dovezi clare ca adminii nu favorizeaza unii jucatori.. jucatorii ce proesteaza nu au nimic cu tine, deci te ataca :))
 

DeletedUser10256

Nu stiu ce sa zic... dupa parerea mea nu veti rezolva absolut nimic... Acum sau trezit niste playeri care vor sa ''revolutioneze'' l. clasica...
Bv lor... nu zic ca nu este bine dar pur si simplu nu au ce face... sunt destui care inca dau bani pe CP si care ataca! Si ca sa te ocupi de server... nu e deloc usor... eu felicit adminii ca au rezolvat in mare parte problema!;)
Oricum... is curios ce reactii vor urma:D
 

DeletedUser

Nu stiu ce sa zic... dupa parerea mea nu veti rezolva absolut nimic... Acum sau trezit niste playeri care vor sa ''revolutioneze'' l. clasica...
Bv lor... nu zic ca nu este bine dar pur si simplu nu au ce face... sunt destui care inca dau bani pe CP si care ataca! Si ca sa te ocupi de server... nu e deloc usor... eu felicit adminii ca au rezolvat in mare parte problema!;)
Oricum... is curios ce reactii vor urma:D


eu nu mai am cont pe L classic.. nu cred ca mai e cineva de-acord cu tine cand spui ca
Acum sau trezit niste playeri care vor sa ''revolutioneze'' l. clasica..
si "adminii" nu prea merita felicitari.. un update nu are voie sa decurga asa..
 

DeletedUser

inca sunt jucatori disparuti..car nu si-au primit satele inapoi..de exemplu unde e profiler?vreo 2 jucatori din ec si unul din united au protectie de incepator..inteleg ce sa intamplat..un roll back era imposibil insa cred ca asa s-ar fi rezolvat mult mai usor situatia
 

DeletedUser8950

armistitiu asta e degeaba...Tot am vreo 19 atacuri de la o pruna din war...:)
 

DeletedUser10256

peste tot se fac greseli... ce sa facem?...suportam... dar acum nu trebuie sai punem la zid:(
 

DeletedUser

ii vorba mai mult de cont premuim.. nu se mai cumpara cont premium pana nu se dau dovezi clare ca adminii nu favorizeaza unii jucatori.. jucatorii ce proesteaza nu au nimic cu tine, deci te ataca :))

Citeste inainte sa tastezi !
Initiem un protest, o greva. Incepand de akum nu vrem sa mai atacam pana nu se face dreptate si vom avea dovada ca jucam un joc cinstit, fara sa fim furati!!!
(citat din prostestul initiat de ei)

Teoria ca teoria, dar practica conteaza .... atata timp cat ei declara in mod oficial ca nu mai ataca, iar in realitate continua sa atace ... cred ca-ti faci o idee despre ce e in acele triburi ;)
Daca nici acum nu intelegi ,promit sa-ti fac un desen.
 

DeletedUser

Incepand de akum nu vrem sa mai atacam pana nu se face dreptate si vom avea dovada ca jucam un joc cinstit, fara sa fim furati!!! care este dovada pe care o asteptati?eu sincer nu cred ca asa ceva se poate dovedi.

p.s.stie cineva a cui a fost ideea asta??
 

DeletedUser

aloooo...si eu am fost un jucator disparut de pe harta si mi-am primit satele inapoi...nu chiar toate dar le-am primit...plus de asta daca voi nu mai vreti sa jucati dati restart sau stergere de cont...promitem ca vom avea grija de satele voastre :D:D:D:D:D:D
 

DeletedUser

Incepand de akum nu vrem sa mai atacam pana nu se face dreptate si vom avea dovada ca jucam un joc cinstit, fara sa fim furati!!! care este dovada pe care o asteptati?eu sincer nu cred ca asa ceva se poate dovedi.

p.s.stie cineva a cui a fost ideea asta??

eu nu stiu...dar imi place initiativa :D:D:D:D

This forum requires that you wait 30 seconds between posts. Please try again in 3 seconds.
 

DeletedUser

Citeste inainte sa tastezi !
(citat din prostestul initiat de ei)

Teoria ca teoria, dar practica conteaza .... atata timp cat ei declara in mod oficial ca nu mai ataca, iar in realitate continua sa atace ... cred ca-ti faci o idee despre ce e in acele triburi ;)
Daca nici acum nu intelegi ,promit sa-ti fac un desen.

io te inteleg ca esti suparat ca te ataca dar mai calmeaza-te ca nu esti in trib aici..
 

DeletedUser8950

Pai stiu jucatori care nu si/au primit toate satele inapoi,adminii s-au spalat pe maine cu 2 zile de premium si nu i-a mai interesat...Astia sunt oamenii in care ar trebuii sa avem incredere...
 

DeletedUser1195

ARMISTITIU!!!


Lumea Clasica protesteaza! Vrem sa ni se faca dreptate si vrem sa se inceteze cu abuzurile adminilor asupra playerilor!

Initiem un protest, o greva. Incepand de akum nu vrem sa mai atacam pana nu se face dreptate si vom avea dovada ca jucam un joc cinstit, fara sa fim furati!!!

Au fost probleme grave si au incercat sa ni se inchida gurile cu 2 zile cont premium.

Cine doreste sa ne sustina in acest protest ii rugam sa inceteze atacurile si sa nu mai cumpere cont premium.







.

In primul rand triburile WAR, ~SUN~,UNITED si Mason nu sunt lumea clasica.Sunt doar cateva triburi , importante intradevar,care joaca in lumea clasica.Omerta nu se raliaza acestui protest,nici nu ar putea sa o faca,avand in componenta destui "admini corupti",pusi la zidul infamiei.

Apoi,a fost o problema destul de grava,o eroare de sistem,pe care sa o puneti in vina echipei de admini este o exagerare pe care eu personal nu o voi tolera.In toata aceasta perioada activitatea noastra a fost coplesitoare fiindca a trebuit sa strangem toate datele de la jucatorii afectati si a le aduce la cunostinta celor care tehnic le pot si remedia.

Fiindca nici remedierea urmarilor bug-ului nu a fost in totalitate reparatorie s-au acordat 2 zile de cont premium tuturor jucatorilor care activau in lumile afectate;nu a fost mita cum sugerati ,ci o incercare palida ce-i drept, de reparatie a neplacerilor cauzate.Cauzate de o eroare de sistem si nu de catre adminii jocului.
Roll-back-ul ar fi afectat toti jucatorii de pe toate lumile,el se face atunci cand mai mult de jumatate dintre jucatori sufera pierderi prin erorile aparute,ceea ce nu a fost nici pe departe asa.

Nu doriti sa atacati? Nu doriti sa cumparati cont premium? E alegerea voastra.
Noi ceilalti vom continua jocul,iar echipa de admini va continua sa vegheze la respectarea regulamentului,fiindca daca am face si noi greva,asta ar afecta zecile de mii de jucatori care joaca cinstit si care au dreptul la sansa de a-si arata priceperea in joc in mod corect si egal pentru fiecare.
 

DeletedUser

Aceste triburi pline de jucatori activi ,razboinici(dar care au pacturi de neatacare intre iei si dusmani lor (vezi anumiti jucatori UNITED)) cauta de multa vreme motive pentru a convietui intr-o lume pasnica.Si ce motiv mai bun decat sa dai vina pe admini.Oricum tuturor sefilor care au modificat profilul triburilor lor, si care spera intr-o lume plina de roz le recomand un nou joc.


P.S.Si totusi cine a aparut prima data cu ideea asta??

P.S.2Se pare ca nu am prins loc in camin..ai dracu admini...
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus