Cine e shau pe L7:))

  • Autor subiect DeletedUser32269
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

eu nu am avut taria lui sa dau stergere:( pentru ca mi-a placut foarte mult jocul jocul de echipa cum spui tu ..au jucat in echipa toata lumea, dar asta e fiecare a decis sa dea delete nu ca o sa vina si mie rand sa dau delete :)) nu m-am blocat si nu ma voi bloca nu fug din fata atacurilor cum nu am fugit pana acum..au fost putini oameni alaturi de mine stiu ei cine au fost ..pacat sa dus

p.s ludovic fara reprosuri, au fost sau dus poate vor mai reveni;) LA PENSIE voi reveni eu dar sa ma gandesc zilele astea daca voi da delete sau nu ;)

nu e vorba de fuga daca te blochezi .. e o alta metoda de a sterge contu fara ca ei sa iti poata lua un sat cat tu nu esti pe cont ... oricum eu te felicit .. esti cel mai tare .. te-am si votat la gala anului .. oscaru scrie pe tine (dupa cum spunea un bun prieten)
 

DeletedUser

shaulica ai muncit prea mult si nu te vad dand stergere ;)

si domnu daymo exact cum zice ludovic gura mica si joc de glezne ;). Eu am fost primit in diablo cu bratele deschise , nu vroia conducera diablo ca eu si ludovic sa plecam din MIR ;) deaia a intarziat intrarea noastra in Diablo ;)
 

DeletedUser

lasa ma vrajala ca sigur te bucuri daca sterge shau, i-ai mai trimis si atacuri ca sa fi sigur ca termini anul pe primul loc (la numarul de sate niciodata)...fugi si ridica satele sau cauta niste barbari ca te cam rup rrd-ul...si nu mai zice ca nu plangeati ca stergeti conturile si tu si ala ca ma faci sa caut in arhiva...
 

DeletedUser

daymo, tacati degetele alea si nu mai provoca lumea sa faca spam...
Tu habar n-ai cine suntem noi, tu ai trait pe alte k-uri intre barbarele tale...
si asta e o strategie atacul de la distanta :) unde scrie ca stelele n-are voie sa-l atace pe shau? te oftici? :))))
lasal sa mai dea si el la mistrie ca si eu am dat destul dupa ce ma atacat steluta :))))
 

DeletedUser29025

mai lodovico mai taci si tu , ca stelele nu stie nici 30 % din ce stie daymo ...
pe shau nici nu are rost sa il compar cu stelele ;)

hai lasa gargara si fa rost de sprijin :)))
 

DeletedUser1924

lasa ma vrajala ca sigur te bucuri daca sterge shau, i-ai mai trimis si atacuri ca sa fi sigur ca termini anul pe primul loc (la numarul de sate niciodata)...fugi si ridica satele sau cauta niste barbari ca te cam rup rrd-ul...si nu mai zice ca nu plangeati ca stergeti conturile si tu si ala ca ma faci sa caut in arhiva...

De ce pierzi timpul certandu-te cu unul din DIABLO?
Daca ar avea un trib de marimea lor la inamici...probabil ca nu ar avea nicio sansa. Sunt buni doar cand e vorba sa se bata cu un singur jucator...si atunci cu rezultate slabe :)
Nu le mai da importanta, se simt bine cand sunt bagati in seama...cine te apreciaza pt ce ai facut pe ro7, nu trebuie sa o scrie pe extern...o stiu ei, tu... si atat.



Bafta.
 

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
ce dracu a ajuns sa vorbeasca inaptul ala de napoleon despre lucruri marete? :))

dusmane , vezi-ti in pana mea de ograda ta ca nu te ridici nici macar cu privirea la shau :D

(finger)
 

DeletedUser

mah dusmane, mai tacati si tie fleanca pe-aici, eu nu ziceam de shau, ma refeream la daymo care se crede mare si tare apoi inafara de interne nu baga mai nika la ''valoarea lui'' **** cum se poate considera mare jucator pe lumea 7...

Dai incolo bre, Diablo a inceput istoria si o continua, ceilalti au putrezit ca si satele de barbari pe care leau lasat :)

best... bateti coasa tati ca sa topit zapada si am nevoie de un cosas de la tara sa-mi tunda iarba din fata blocului :))))

Fortza shau pana la capat :)))
 

DeletedUser

taceti ma .. a pierdut un full nu 200 ca profuwc .. mari jucatori voi .. si tu ludovic .. eu iti spuneam sa ai rabdare ca o sa intelegi de ce pierdeam sate si eu si flory si tu tot o dadeai ca suntem varza ... despre stelele .. daca zic ca e mai slab decat profu spun totu
 

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
mah dusmane, mai tacati si tie fleanca pe-aici, eu nu ziceam de shau, ma refeream la daymo care se crede mare si tare apoi inafara de interne nu baga mai nika la ''valoarea lui'' **** cum se poate considera mare jucator pe lumea 7...

Dai incolo bre, Diablo a inceput istoria si o continua, ceilalti au putrezit ca si satele de barbari pe care leau lasat :)

best... bateti coasa tati ca sa topit zapada si am nevoie de un cosas de la tara sa-mi tunda iarba din fata blocului :))))

Fortza shau pana la capat :)))

pai ba gheiule vrei sa spui ca tu ai fi rezistat sa fii atacat de ditamai tribul de ciobani diablo?

oricat de bun jucator ai fi, ai nevoie si de ceva sustinere din partea colegilor. daca nu ai sustinere, atunci trebuie sa stai online 24/24 ca sa nu dispari de pe harta :D
 

DeletedUser

taceti ma .. a pierdut un full nu 200 ca profuwc .. mari jucatori voi .. si tu ludovic .. eu iti spuneam sa ai rabdare ca o sa intelegi de ce pierdeam sate si eu si flory si tu tot o dadeai ca suntem varza ... despre stelele .. daca zic ca e mai slab decat profu spun totu

tu cine esti ca team pierdut de mult si nu-mi aduc aminte de tine :)))))


Dusmane, dute canta la alta masa, daca n-au fost capabili sa-si aleaga o conducere buna... profucv si priceputul spun totul pentru diablo, restu sunt in ceatza :)

Voi vati bazat pe strengarelu cocanelu, si gayjaru ala, da aia-i conducere mah?
:)))))))
Toate triburile conduse de oameni dinastia au dat faliment, chear si tu ai ajuns sa conduci un trib care n-a rezistat mult, mai tii minte? =))))))
pff sa-ti dizolvi propriul trib, esti penal :)))=)))


trebuia sa adopti si tu strategia lui shau, 3 cartusuri de tzigari, si 2 baxuri de bere/ zii :)))) nu sa-ti dizolvi tribul din cauza atacurilor :)))=)))
 

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
da am uitat :))))

imi cer scuze ca am indraznit iar sa ma cobor la mintea ta :)))))

propun sa incheiem discutia aici ca se supara Ramo :)
 

DeletedUser

care e faza cu satele de barbari ? tu nici pe alea nu le iei, ai fost mai mereu un inactiv, cel putin cat am fost eu in diablo, erai asa inactiv incat nu erai in stare sa stergi niste rapoarte trimise de mine, preferand sa ma blochezi, acum esti in top la inamici, mare scofala, faci atac si il trimiti, destul de greu nu ? cat ma fost pe joc am fost peste tine si peste prietenul tau la ambele capitole(puncte/inamici) de ce nu ai fost in top cand era razboiul ceva mai pe bune si mai echilibrat ? poate o sa compari cate sate de barbari am luat eu si cate au luat toti care sunt acum in top (prietenul tau stelele are aproape dublu)
shaule mai chinuiei putin, sa arati cat de incapabili sunt unii dintre ei...
 

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
Ludovic e in top la inamici deoarece atunci cand era in competitie cu mine pentru asta, el se ataca singur doar sa creasca la ODA.


Asta e un aspect :p
 

DeletedUser

bha daymo hai dute la culcare si nu-ti mai arata frustrarile de sters pe-aici :)))
Am o statistica cu care sa ma mandresc in continuare, tu nu mai apari nici in istoria lumii 7 deci dute bateti coasa si canta la alte mese, poate te asculta cineva pe travian, de azi in colo ca si cum n-ar mai exista postarile tale aici pe extern, esti un ignorat :))

daca tot e vorba de inobilari interne, ce sa zicem de shau? pierde sate la diablo, nu recupereaza nici unul, dar in schimb cucereste la rupere din TNT :))))) el de ce nu se pune la marii inobilatori intern alaturi de daymo si altii?
:)))

Hai bha astia de top 20 recunoasteti ca inafara de profucv aproape nici unu nu va meritati locu acolo... nu sunteti capabili sa luati sate din munca cinstita, doar interne si barbare, apoi mda daymo se mai lauda cu inamicii invinsi facuti din satele de barbari =))))

Dusmane, daca tu faceai dinastea... nu inseamna ca toti practica la fel... :)))
 

DeletedUser

scuza-ma ludovic da esti paralel rau .. sa nu zic altele ca nu vreau vacanta de craciun ... sau hai fie .. esti un bou ... daca urmareai externu vedeai ca si pe adversaru cand am fost .. apoi si pe lukifer .. am stat pana ce au trecut atacurile ... si nici nu am pierdut multe sate cu toate ca am avut cate 2000 pe ambele conturi si eram in mare de rosie ... asta asa ca sa iti aduci aminte de mine .. doar profu ofticat fiind ca i-am luat cateva sate la misto s-a pus sa ia 2 sate de la mine .. si s-a chinuit el groaznic .. pana a pus mana pe alea 2 .. de 50 pct fiecare :))

inca ceva .. nimeni nu a dat dizolvare trib niciodata ..iar tu .. imi aduc aminte ce coloana ai avut cand ai invitat pe cineva in trib si dupa l-ai dat afara sa nu se supere diablo ... nu mai dau nume acum ca oricum ai memoria praf si tu nu stii nici cum te cheama cateodata dar ce a fost pe l7

acum eu ma duc sa cant la alta masa .. tu mai treci pe la romana mai intai sa vorbesti .. daca o dai pe gramatica ori faci totu cum trebuie ori lasi naibii cratimile acasa (linioarele pe care le cam uiti .. le pui si tu cand crezi ca e mai bine)


profu isi merita locul? :)) repet .. esti dus .. el e bun conducator banuiesc doar a castigat totu cu diablo .. da ca jucator .. ia mai uita-te pe extern poate poate descoperi cum e .. putin mai activ .. agresor bunicel sa zicem .. in schimb se apara uitandu-se pe rapoarte si lasand trupele de atac in sate .. cine pierde sat de la 20 ore si 25 min nu e grozav .. hai pa
 

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
Adica mai pe romaneste ... roamaneste.... lodovico esti praf si tu si profulica al tau pe care il pupi atat de mult intre buculete :D

Apropo de unde atatia pupici pe tine? :D Vrei sa-ti dea regele prazului ceva functie in diablo si te-ai gandit ca o vei obtine daca ii faci lobby pe extern? :)))

edit : on topic

daca as gasi inca 10 jucatori ca shau sa dedice atat de mult timp si alte lucruri jocului, si inca vreo 5-6 robotei sa execute comenzile cum vreau eu , te asigur lodovica de faptul ca marele trib kaka maka diablo o sa fie zapacit complet :))
 
Ultima editare:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus