CIR vs FAME

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser13059

ma gadesc ,) si te rog nu mai te agita atat cu ce fac io si cum o duc ca ii bine asa cum ii , vorbe de 2 bani poate spune oricine
 

DeletedUser

lau dat afara pe vladis21 care in 2 zile a fost facut varza de noi si in loc sal ajute cu trupe lau concediat ca nu le arata bine in statistica =)))))))

vai vai ce sa ajuns din tribul asta mamut .
 

DeletedUser13059

nu ii tot una ? sa iesi din trib ca nu te ajuta nimeni ii ca si cum ar fi concediat numa ca ii putin mai diferit sau erai pe parola sau sitter la el si nah.. vechea metoda
 

DeletedUser

iti zic eu cum o facut .. o avut sitter la el ... de fapt cred ca are vreo jumatate de trib ca sitter si o parasit de pe sitter singur ... sau textul

22.07.
12:55 vladis21 a părăsit tribul.

il poate scrie oricine .... varianta orijinala:

22.07
12:55 vladis21 a fost concediat de masterd1.

:D
 

DeletedUser

nu ca ar conta ...da iti pot da sitter 30 de sec sa verifici cu ochii tai sau pune o pe elena sa se uite de pe contu ala ce el are la noi :)0
daca a fost concediat de mine de ce nu il iei tu la tine :))
 

DeletedUser

nu ca ar conta ...da iti pot da sitter 30 de sec sa verifici cu ochii tai sau pune o pe elena sa se uite de pe contu ala ce el are la noi :)0
daca a fost concediat de mine de ce nu il iei tu la tine :))

dupa ce a ajuns " posta " CIR-ului ? e jucatorul tau .. de ce nul ajuti sau reinvital .. promitei ca ii esti alaturi .. stii tu .. la vorba esti bun tu dar la ajutat baaaa :D
 

DeletedUser

cand cineva iti spune ca nu ma vrea sa joace ???tu ce faci ??ai sa imi zici ca incerci sa il convingi ..eu nu fac asta ..ce incerci tu aici este defapt in felu urmator ..sa ma faci pe mine sa zic cine stie ce tampenie si apoi sa dai link la gmaxim si el sa inceapa sa il trimita in trib cu mesaju :vedeti ce mult ii pasa conducatorului vostru de voi ....nu mai bine veniti la noi ??:)))batistuta batistuta cand sa inventat smecheria eu eram in fata tu erai la coada .asa ca scuteste ma
 

DeletedUser13059

degeaba terminati cu masted ca mai are el cont in cir pe nevasta lui , mai i neamtu care o are si el acolo si pe bebelino care dupa ce ia tot de la masterd va fugi in fame dupa cum baliverna pe conferinte la noi sa nu il atacam ca ii de al lui ..
 

DeletedUser

inobileaza o mah o data pe claudia ca de un an iti sta pe cap ...pe trib ii ceri sprijin si pe conf faci spume sa o bagi la inobilari ...nu stau eu in contu ei ..
 

DeletedUser13059

te oftici ca spun adevaru si te derenjeaza ? daca plec ma duc si cu altii dupa mine nu plec asa aiurea si u pentru porcariile facute o sa patesti la fel dar ca o sa pice oamenii de pe langa tine sa te doara mai tare asta daca ti la ei
 

DeletedUser18063

la mare de la ora 14 sunt raditile prea puternice....asa am auzit la televizor....rog unii bagatori de seama sa stea la umbra.
Chiar ii rog....
 

DeletedUser

Side 1:
Tribes: C-I-R CIR-C
Players:

Side 2:
Tribes: FAME
Players:

Timeframe: 20/07/2010 00:00:00la23/07/2010 22:01:37

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 437
Tabăra 2: 198
Diferență: 239

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 206
Tabăra 2: 27
Diferență: 179

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 4,128,186
Tabăra 2: 1,727,846
Diferență: 2,400,340

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 2,072,249
Tabăra 2: 195,840
Diferență: 1,876,409

chart
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus