CIRC vs REPB.

  • Autor subiect DeletedUser2147
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

2. Nu stiu de ce au facut baietii din zona aia, care de altfel sunt niste jucatori excelenti, PNA local cu un coate goale ca tine care habar nu avea sa-si faca trupele, are dreptate baghera cand spune ca aveai doar lancieri si cavalerie grea in care intrai ca in branza, de asemenea aveai sate numai de lancieri, spadasini si arcasi, de rasul curcilor erai


Nu stiu nimic despre jucatorul de care vorbesti, dar stiu ca mai ai de citit despre defensiva in general...
Mai multe detalii nu merita sa dau aici, ele au fost postate la un moment dat pe forumul SOF de catre mine si sunt postate pe toate forumurile triburilor de pe NET in care am fost.

Cu alte cuvinte, nu sunt de acord cu afirmatia ta si a parintelui tau spiritual :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser2147

cu ce anume nu esti de acord? adica de fapt e bine sa faci doar lancii si cavalerie grea? pentru ce, doar pentru trimis suport mai rapid? sau pentru a face defensiva mai repede?
la punctajul lui, daca ar fi stiut sa joace, nu mai avea nevoie de sprijin foarte rapid tinand cont ca are satele grupate lipite unul de celalalt, si da, intram ca in branza in el :)
 

DeletedUser2032

Side 1:
Tribes: REPB.
Players:

Side 2:
Tribes: CIRC
Players:

Timeframe: 17/02/2010 00:00:00la01/03/2010 22:19:22

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 327
Tabăra 2: 311
Diferență: 16

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 3,523,547
Tabăra 2: 3,324,097
Diferență: 199,450

image.php
 

DeletedUser3061

s-a cam dus avansul vostru de 150 de sate pe apa sambete..... pacat mre pacat chiar aveam incredere in voi....
 

DeletedUser28078

ce este aia dodosca??? ....de vorbeste marius de ea..... :)))))))))))))))))))))))))))))))
 

DeletedUser2147

vad ca mamutul , aka mariusradu, nu a mai suportat presiunea si s-a blocat.:(
Nu-i nimic, va rog, pe dani sau lady godiva, sa ii spuneti ca si in momentul in care se va debloca, tot aici voi fi, asteptandu-l :cool:
 

DeletedUser2032

baghera nu stiu unde ai vazut tu avans de 150 de sate =)) am avut maxim 50 de sate avans apoi la 3 zile ati condus voi la 20-30 de sate si am revenit noi
 

DeletedUser3061

baghera nu stiu unde ai vazut tu avans de 150 de sate =)) am avut maxim 50 de sate avans apoi la 3 zile ati condus voi la 20-30 de sate si am revenit noi

eu am impresia ca tu joci pe alta lume.... sincer mai sukarule... ce naibi aveam pretenti la tine sincer ....

acuma sa vedem cat de barosani sunteti voi... astia din repb
 

DeletedUser

hai pe mes lady siti explic cei aia dodoasca pe marius al asteptam dupa debanare
 

DeletedUser28078

hai pe mes lady siti explic cei aia dodoasca pe marius al asteptam dupa debanare

Voi nu imi intelegeti umorul baieti...ce sa ma fac cu voi????
Am stat eu si m-am gindit si am descoperit singura ce e aia ....... :))))
 

DeletedUser3061

Voi nu imi intelegeti umorul baieti...ce sa ma fac cu voi????
Am stat eu si m-am gindit si am descoperit singura ce e aia ....... :))))

nasol moment daca l-ai descoperit singura dar de o lady ca tine cum ar fi putut altfel sa il descopere decat singura.... oare de ce nu ne mira...

pana una alta am cam inceput sa ne amuzam de noi.... totusi am si eu o intrebare cum mama masii jucator activ de la voi care se bate cu noi a reusit performanta sa piarda sat atac cu nobil la 56 de ore... trebuie sa fi intradevar mesarias sa faci acest lucru.

tneti-o tot asa se prevede un viitor extrem de stralucit pentru voi in acest joc, doamna goaga.
 

DeletedUser28078

Mai bagheruta cu gheruta....iar m-ai bagat in ceata.... acum nu sunt sigura ca stiu ce e aia .... stii tu care ....dar am o presimtire ca este o prostie si ca tu chiar incerci sa ma jignesti ...dar eu ma fac ca ploua ...am inceput sa-ti ador stilul. :)
Intr-o zi am sa ma deranjez pina la Bucuresti sa te cunosc personal ...esti o enigma pentru mine ....:)))
Ce te miri ??? Intr-un razboi e posibil si sa pierzi sate !
 

DeletedUser14364

baghe , esti mare frate ... ai starnit curiozitatea unei Lady :)))
 

DeletedUser

Nu stiu nimic despre jucatorul de care vorbesti, dar stiu ca mai ai de citit despre defensiva in general...
Mai multe detalii nu merita sa dau aici, ele au fost postate la un moment dat pe forumul SOF de catre mine si sunt postate pe toate forumurile triburilor de pe NET in care am fost.

Cu alte cuvinte, nu sunt de acord cu afirmatia ta si a parintelui tau spiritual :)

1. Nu am parinte spiritual
2. "Meserias" cum sunt eu am facut ceva pe lumea 1 :)
 

DeletedUser3061

Mai bagheruta cu gheruta....iar m-ai bagat in ceata.... acum nu sunt sigura ca stiu ce e aia .... stii tu care ....dar am o presimtire ca este o prostie si ca tu chiar incerci sa ma jignesti ...dar eu ma fac ca ploua ...am inceput sa-ti ador stilul. :)
Intr-o zi am sa ma deranjez pina la Bucuresti sa te cunosc personal ...esti o enigma pentru mine ....:)))
Ce te miri ??? Intr-un razboi e posibil si sa pierzi sate !



ma bucur enorm de mult ca am reusit sa te bag doar in ceata momentan, pai am impresia ca, cu siguranta nu stii ce este aia...nu e bine sa te faci ca ploua ca pe urma te uda de sus pana jos, si racesti pe urma... noi nu vream ca o domnita ca tine sa raceasca... cat despre a veni la Buc, te astept cu cea mai mare placere cand doresti tu... enigma? oauuuuu ce cuvant mare.... eu am impresia ca tie iti place sa dezlegi enigme doamna goaga.
 

DeletedUser28078

Parca am fi in filmul..... "Politist, adjectiv"..... luminati-ma !!! Eu nu vorbesc in argou.... bine recunosc, nu stiu ce e aia "dodoasca" si nu stiu ce aia "goaga".... ce limba vorbiti, domnilor???? :)))))))
 

DeletedUser3061

Parca am fi in filmul..... "Politist, adjectiv"..... luminati-ma !!! Eu nu vorbesc in argou.... bine recunosc, nu stiu ce e aia "dodoasca" si nu stiu ce aia "goaga".... ce limba vorbiti, domnilor???? :)))))))

depinde foarte mult de ce fel de limbi sti tu sa vorbesti :))))))
 

DeletedUser3061

Faci ce faci ....iti dai in petec! :) Si cind incerci sa fii gentelman , tipa nelinistea in tine ...tzitzitzi. Iau o pauza . Pa!

pai ce ti se pare tie ca am spus deplasat... am zis doar ca debinde de cate limbi (straine stii tu ) despre asta era discutia nu despre altceva.... nu este vina mea ca tu ca intelegi doar ce vrei tu ...
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus