CIRC vs REPB.

  • Autor subiect DeletedUser2147
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser13059

de treaba are iarba cu triburile ca nu inteleg =)))) ok recunosc ca intr-o seara ma baut putin si am vrut sa va atac dar iarba nu are nimic cu jocu .. alcoolu are ii mai complicat dar ... marius ce vrei pe satele din k76 iti dau resurse 5 mil de fiecare pe un sat ? nu de alta dar cum nu mai ai ziduri o sa ai nevoie de resursele mele :)
 

DeletedUser

marius tu vorbesti de caracter esti un tradator si teai facut ca esti prieten cu noi asta ai facut acuma ati meriti soarta
 

DeletedUser2147

sti ce imi place ca cand va va dadeati prieteni buni dar se pare ca sunteti niste oameni fara caracter .....plus jucati si foarte murdar sti bine ce vreau sa zic va multumesc pnt banarile la comanda ..intr-o zi o sa vad la tv sa sinucis din cauza unui joc fumatori de ierburi

nu gresesti, nu esti banat, e simplu :)
Dar nu inteleg de ce mai comentezi de vreme ce nu esti tu pe cont :D Sau ai revenit?
 

DeletedUser3061

sti ce imi place ca cand va va dadeati prieteni buni dar se pare ca sunteti niste oameni fara caracter .....plus jucati si foarte murdar sti bine ce vreau sa zic va multumesc pnt banarile la comanda ..intr-o zi o sa vad la tv sa sinucis din cauza unui joc fumatori de ierburi

eu am impresia ca tu esti farte obosit...banuri la comanda? are de cate ori te-ai banat tu mai mariusica cu mintea mica....ca erau pe tine prea multe atacuri.... uite ptriarhu iti mai promite inca o transa a sa vedem te mai banezi sau nu ?
 

DeletedUser2147

Expediat 29.03.10 06:09
Agresorul a câştigat
Noroc (din punctul de vedere al agresorului)-6.3%

Moral: 71%


Bonus de noapte pentru apărători
Agresor: hetfield
Origine: xxx (xxx|xxx) K77

Număr: 0 0 0 0 0 25 0 0 0 0 0 1
Pierderi: 0 0 0 0 0 2 0 0 0 0 0 1


Apărător: spellstar
Ţel(direcţie): k77 (xxx|xxx) K77

Număr: 0 14 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Pierderi: 0 14 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0



imi explica si mie cineva dupa ce logica iti moare nobilul daca iti mor doar 10% din trupe? ceva mai putin de 10% de fapt
 

DeletedUser

Nobilul trebuie trimis cu infanterie si nu cu cavalerie. El, ca si trupa, face parte din infanterie, acolo se aplica procentul de 50%.
Ar fi trebuit sa stii asta dupa atatia ani de triburile :).
 

DeletedUser

eu am fost pe cont dar cum sa zic am avut ceva treaba cu munca si jocul este pe ultimul loc in viata mea nu ca la uni pe primul loc ..si nu am atat timp si spatiu pnt mai am o familei un serviciu si altele ..ma bucur ca mi -ati louat 237 de sate felicitari imi mai veti loua nu stiu cate asta e doar un joc nu sunt disperat dupa acest joc pnt ca bag bani in el nu scot bani din el ...iar treaba cu iarba are un inamic la profil ca fumeaza asa ceva.** nui frumos ca reclam asta dar cum si el ma facut in orice fel pe forum a uitat ca sunt o finta umana

cine vream sa vorbim ..vorbim pe privat eu nu voi mai comenta nimic aici ...un paste fericit tuturor
apropo nu ma-m banat eu am fost banat pe atacabil din motive ne explicabile
 

DeletedUser2147

Nobilul trebuie trimis cu infanterie si nu cu cavalerie. El, ca si trupa, face parte din infanterie, acolo se aplica procentul de 50%.
Ar fi trebuit sa stii asta dupa atatia ani de triburile :).

-20.8%

Moral: 68%

Agresor: hetfield
Origine: hetfield 030 (986|915) K99

Număr: 0 0 0 0 5 31 0 0 0 0 0 1
Pierderi: 0 0 0 0 0 10 0 0 0 0 0 0


atunci imi explici de ce aici nu a murit? moral 68%, noroc negativ
 

DeletedUser

Probabil are legatura cu punctele aferente la aparare(in general, cavalerie, arcasi).
Nu stiu sa existe vreun ghid in privinta procentelor legat de cavalerie si nobili.
Nobilul insa se trimite cu infanterie pentru a nu avea surprize de genul cum ai avut tu.
 

DeletedUser

gaby poate na avut armata mai multa in sat decat cu cea dat nobilul
 

DeletedUser33624

foarte tare dichisitule:))
de mult nu am mai ras asa bine...
pot sa zic un wow...dau o bere cand en vedem cand ma mai duc la bucuresti la vre-un meci...copiez injuraturile si le voi folosi poate vreodata :))
 

DeletedUser8678

astia cu asemenea limbaj merita trimisi undeva in Siberia sa munceasca in mina
 

DeletedUser33624

nu mai nu acolo...in fata la guvern sa le transmita aceste mesaje celor de acolo :))
 

DeletedUser8678

ideea ta e chiar mai buna ... si sa li se dea si un kil de tuica la ei, ca se stie ca injuraturile cu limba impleticita suna cu mult mai bine!!!!!!!!
 

DeletedUser28078

foarte tare dichisitule:))
de mult nu am mai ras asa bine...
pot sa zic un wow...dau o bere cand en vedem cand ma mai duc la bucuresti la vre-un meci...copiez injuraturile si le voi folosi poate vreodata :))

Recunosc.....le-a zis asa frumos...... o nebunie....dichi asta niciodata nu m-a dezamagit....dar acum s-a intrecut pe el :))))
 

DeletedUser15028

!

aceasta sustinere repb (gen aprobarea veselei !doamne godiva) nu denota decat aceea inteligenta nativa care tinde catre "sub 0" a majoritatzii tribului .vad ca este o concurentza acerba acolo pt primul loc.cred ca iq-ul se calculeaza invers proportzional cu numarul de sate acumulate(ca altceva vad ca nu au capacitate).daca blonda de la cotroceni v-ar posta la targul de turism ar castiga detasat la capitolul "curiozitatzi ale naturii" "ciudatzenii pe cale de disparitize" "creaturile paleoliticului" si nu in ultimul rand tot primul loc la "neanderthalul sec.21"
 

DeletedUser

pai santeti niste lesinati acuma ati fugit in ry si pt mesajul ala se vede cat de bine lau crescut parinti lui oricum nu ma astept la prea multe din partea voastra ca aveti creieru mic
 

DeletedUser8678

credeam ca marimea nu conteaza ... incepi si tu sa gandesti ca femeile?
 

DeletedUser13059

POSTA <> POSTA :

Veste buna : o sa pot ataca repb
Veste rea : nu o sa imi fie mila de voi :(
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus