CIRC vs RY

  • Autor subiect DeletedUser3061
  • Data de început

DeletedUser

:confused::confused::confused:Won _____ (766|474) K47 9,966 Unknown Baghera2005 [CIRC] elite [RY] 2009-04-14 12:16:19 Asta e satul iar ai probleme cu memoria...:D e nevoie sa demonstrez iar aici cu rapoarte si cu tw-stats ca ABEREZI?:cool: nici tu nu te mai crezi ce spui ..mai verifica si dupa posteaza "Saramurus minciunelele" tale :)


Mai usor cu atacurile la pesoana te rog:)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

mai elite eu nu stiu de ce mai bagi "pisicuta" in seama. nu stii ca singurul lucru pe care il stie este sa trancaneasca pe forum. jocul il lasa pe seama altora pentru care, desi nu au facut mare lucru impotriva mea, le apreciez efortul =))

oricum singurul care joaca in tribul ala este zolea ... restul sunt ocupati cu "internele" =))
 

DeletedUser1136

mai elite eu nu stiu de ce mai bagi "pisicuta" in seama. nu stii ca singurul lucru pe care il stie este sa trancaneasca pe forum. jocul il lasa pe seama altora pentru care, desi nu au facut mare lucru impotriva mea, le apreciez efortul =))

oricum singurul care joaca in tribul ala este zolea ... restul sunt ocupati cu "internele" =))

e bine si asha macar unu sa joace decat deloc:D Bravo tie ca tu esti cel mai bun:))))

Chiar asa de greu este sa nu incalci regula asta: 2.6.2. Este interzisa inlocuirea literei "c" cu litera "k", sau folosirea grupurilor de litere "tz", "sh" si altele de acelasi fel, care contravin corectitudinii limbii romane.?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

INCA UN RAPORT DIN CATEGORIA BATAIE DE JOC CU TRUPELE COLEGILOR:
Apărătorul a câştigat
Noroc (din punctul de vedere al agresorului)
Ghinion

Noroc 19.4%
Moral: 100%

Agresor: elite
Sat: _____ (699|440) K46

Număr: 0 0 5378 0 160 2489 652 0 280 0 0 0
Pierderi: 0 0 5378 0 0 2489 652 0 280 0 0 0

Apărător: ily17
Sat: YKZ POWER (734|460) K47

Număr: 2003 8730 0 2468 0 0 0 3503 0 0 0 0
Pierderi: 1684 7340 0 2075 0 0 0 2945 0 0 0 0


Spionaj
Resurse spionate: 4.283 3.214 5.347
Clădiri: Clădirea principală (nivelul 30)
Cazarmă (nivelul 25)
Grajd (nivelul 20)
Atelier (nivelul 10)
Curte nobilă (nivelul 1)
Fierărie (nivelul 20)
Piaţa centrală (nivelul 1)
Statuie (nivelul 1)
Târg (nivelul 24)
Tăietori de lemne (nivelul 30)
Mina de argilă (nivelul 30)
Mina de fier (nivelul 30)
Fermă (nivelul 30)
Magazie (nivelul 30)
Ascunzătoare (nivelul 10)

Trupele lui anca sau dus degeaba cei care au luat satul si apoi lau pierdut nu au bagat deloc sprijin in el au cerut la colegi "saritori cu ochii inchisi"
 

DeletedUser8678

obosit

am obosit citind pe aici ... unii chiar se vor neam de textieri ... noroc ca am mai luat un sat de la CIRC in timpul asta, ca adica nu m-am plictisit degeaba
 

DeletedUser

mai omule...cand am inceput sa ma joc si eu cu voi acum ti-o venit sa faci prostii...mai mai ce ti-s unii.... :D
 

DeletedUser3061

mai legatus tu consider-ai ca te jucai cu mazare:D:D:D:D:cum am mai zis si celorlalti esti cel mai cel din clasa... pacat aveam pretenti la un jucator ca tine.ai atacat si in noaptea de inviere si duminica si luni si marti si tot nu ai fost in stare sa iei macar vreun sat...
 

DeletedUser

nici nu am putut sa iti iau ca atacurile ti le-am dat inainte cu o saptamana :D nu mi-am batut capul de sarbatori cu jocul,berea, micii si gratarele au sunat ,intentia mea a fost indeplinita :D
 

DeletedUser

Tot respectul am promis ca nu mai jignesc pe nimeni,baghera daca ai timp si imi poti raspunde intr-un mod cat se poate de frumos,Cum se face ca jucatorii mazare si flo73 sunt blocati cand nobili nostri sunt pe cale de a fii lansati...ai vre-o idee..? mie mi se pare lipsa de fair play sa te folosesti de scaparile din regulamentul triburile.ro.Eu asta consider o eroare in legislatie in momentul cand un jucator care deja a incalcat regulamentul dand parola.. lucru ilegal...noul jucator incalca regulamentul in mod voit ptr a fii banat si ptr a scapa de nobili..eu cred ca se impune un ban permanent in cazul flo73...
 

DeletedUser

baghera2005 : o vorba am sa iti zic :

A battle is but one part of a larger whole.

si cum am mai zis abia am inceput sa ma joc cu tine ca te-ai si tras pe ...
eu nu iau sate dintrun val,nu is disperat dupa sate ,imi place sa ma joc cu oamenii sa vad ce le debiteaza cerebelul,in cazul tau is dezamagit :D
sa tragi concluzii dupa ce vom fii pe pace ...daca vom fii vreodata,pana atunci bafta tututor ne vedem pe harta ! :D:D

:cool:

Limba folosita pe forum este romana.
La fel ca si in joc, pe acest forum este permisa doar folosirea limbii romane. Va rugam sa limitati folosirea altor limbi la citate sau fraze bine cunoscute (sau traduse) si doar cand acest lucru este in concordanta cu situatia respectiva.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser3061

nici nu am putut sa iti iau ca atacurile ti le-am dat inainte cu o saptamana :D nu mi-am batut capul de sarbatori cu jocul,berea, micii si gratarele au sunat ,intentia mea a fost indeplinita :D


este erai ocupat de sarbatori ... mi-a zis cine a fost pe cont ca atacai si in seara de inviere...

dezamagit poti sa fii tu cat vrei ....nu te obliga nimeni s afii altfel dar cand ataci in seara de inviere deja spune multe...

elite te rog sa ma crezi ca nu am nici o legatura cu contul lui flo sau al lui mazare....
 

DeletedUser

Baghera scuza-ma daca din postul meu sa inteles ca tu ma refeream ca cineva are legatura si eram curios daca tu consideri ca e fair-play cum ar fii ca eu acum sa-mi banez contul cand stiu ca voi fii atacat? e frumos? pot lua si eu o pedeapsa de 1-2 sate si stau linistit banat :) dar vreau sa cresc la inamici invinsi si sunt constient ca madlol fierbe de nerabdare sa ma atace anunta-l ca il astept si ca voi rade de el aici in hohote :) eu si toti cei care ne asculta :))
 

DeletedUser3061

elite nici nu trebuia sa faci referire la mine ... acuma dintr-o data nu mai faci referire la mine .... eu am spus pur si simplu ca nu am nici cea mai mica legatura cu ceea ce s-a intamplat ... cat despre ce ar trenui sa pataeasca x sau y iarasi nu ma intereseaza.
 

DeletedUser

noaptea de inviere...mda ...atacurile erau trimise de la 200 de ore :D si inca mai are si va mai avea si de revelion :D:D:D
 

DeletedUser8343

elite nici nu trebuia sa faci referire la mine ... acuma dintr-o data nu mai faci referire la mine .... eu am spus pur si simplu ca nu am nici cea mai mica legatura cu ceea ce s-a intamplat ... cat despre ce ar trenui sa pataeasca x sau y iarasi nu ma intereseaza.

baghera...sincera sa fiu urmaresc intr-una banarile tale in concordanta cu ale "colegilor" tai din circ...ups! pardon..conturi unde intrii tu .. ilegal sau nu, prin sitter sau nu..
Intrebarea mea este (si cred ca si a celorlalti) : te face asta sa fii un mare jucator daca tu stai banat jumatate din timp aparandu-te in felul asta? sau cum? sa intelegem si noi "pac-pac" ...:p
Nu de-alta dar ...uite ca statistica vorbeste ..si cu toate incercarile voastre..tot in favoarea noastra este!
Ahh da..sa mai amintesc si faptul ca ROD-ul urca in clasament??hmm... numai asa sa iti faca tie (si colegilor) in ciuda? ca una din profetiile tale era ca ..or sa fuga care incotro in razbelul cu voi...pai ...daca nu ma insel eu ..cred ca voi o cam luati in jos...jos jos :eek:
 

DeletedUser3061

baghera...sincera sa fiu urmaresc intr-una banarile tale in concordanta cu ale "colegilor" tai din circ...ups! pardon..conturi unde intrii tu .. ilegal sau nu, prin sitter sau nu..
Intrebarea mea este (si cred ca si a celorlalti) : te face asta sa fii un mare jucator daca tu stai banat jumatate din timp aparandu-te in felul asta? sau cum? sa intelegem si noi "pac-pac" ...:p
Nu de-alta dar ...uite ca statistica vorbeste ..si cu toate incercarile voastre..tot in favoarea noastra este!
Ahh da..sa mai amintesc si faptul ca ROD-ul urca in clasament??hmm... numai asa sa iti faca tie (si colegilor) in ciuda? ca una din profetiile tale era ca ..or sa fuga care incotro in razbelul cu voi...pai ...daca nu ma insel eu ..cred ca voi o cam luati in jos...jos jos :eek:



fetita tu esti dusa rau cu pluta... daca nu chiar cu bacu... tu poti sa te intrebi cat vrei tu si ce vrei tu este problema ta...

cat despre cum joc eu iarasi nu te priveste pe tine pac pac...

tu momentan ciocu mic si joc de glezne...

legatus nu te mai fali atata ca dai pe afara de cat ..... zace in tine...

vrei sa le aratam si celorlaltii cat de bine stii tu sa atacii:)):))

ma bucura enorm de mult ca urmaresti banarile mele... acuma de ce nu vrei sa le zici si celorlalti ca te mai ajuta si unu altu sa le urmaresti.... sau aia e numai pentru mess ...

mare jucator nu o sa fiu niciodata un jucator mare era mladie.... baio... mazare.... si mai sunt (imi cer scuze pt ei dar nu stau sa-i enumar pe toti)... unu dintre ei pastaia aia cum o numeati voi si-a batut joc de voi 1 an de zile ca recunosti tu sau nu iarasi nu ma intereseaza pe mine cert e ca din fapte ala v-a cam facut...

dupa care a venit faimaosa banare pentru inobilare interna... si ca printr-o minune, dupa o sapt maxim 2 regula aia s-a suspendat...oare noi nu ar trebuii sa ne intrebam de ce s-a suspendat tamam dupa banarea jucatorilor din circ...

dar de tu nu stii sa faci altceva decat sa cautii defecte de ce pentru ca simplu atata poti tu... nu putem sa iti cerem mai mult decat poti nu ar fi frumos din partea nostra ...

numai bine pac pac :D:D:D:D


sa imi zici si mie cum ai tu de gand sa inobilezi 22.000 de mii de sate nici daca le lasam goale nu le puteti lua in 2 ani de zile.. dar de pac pac e greu sa gandim un pic... in momentul asta nu este nici un trib pe L1 care sa poate sa scoata macar un jucator cu 300-400 de sate parerea mea

iar cat despre faptul ca ne ducem in jos cred ca tu stai cam prost cu vederea.... uite am sa te ajut eu sa iti mai revii un pic


Side 1:
Tribes: CIRC
Players:

Side 2:
Tribes: RoD
Players:

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 27,322
Tabăra 2: 20,665
Diferență: 6,657

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 230
Tabăra 2: 45
Diferență: 185

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 202,294,881
Tabăra 2: 63,805,107
Diferență: 138,489,774

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 2,051,990
Tabăra 2: 370,661
Diferență: 1,681,329

image.php




Poate asta a doua statisca te va face sa vezi un pic mai bine... uite e un pic mai clara.... are o vizibilitate mai buna nu crezi ?


Side 1:
Tribes: CIRC
Players:

Side 2:
Tribes: RoD RY YKZ NIPPON OMV
Players:

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 27,322
Tabăra 2: 52,900
Diferență: 25,578

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1,177
Tabăra 2: 1,131
Diferență: 46

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 202,294,881
Tabăra 2: 238,709,685
Diferență: 36,414,804

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 11,160,085
Tabăra 2: 10,169,365
Diferență: 990,720

image.php
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

frumos raspuns baghera :D acum depinde, daca i-ai zis-o ca player sau ca moderator :p
 

DeletedUser3061

cu scuzele de rigoare insa domnisoara ingerasa este jucator pe LUMEA 1 deci in nici un caz aceasta nu are drept de moderare pe L1 sau de orice alta implicare ... conform regulamentului... deci chiar nu am de ce sa imi fac grijii...
 

DeletedUser

in momentul asta nu este nici un trib pe L1 care sa poate sa scoata macar un jucator cu 300-400 de sate parerea mea

Daca nu are trib in spate care sa-l sustina, un jucator de 400 sate dispare in maxim 1 luna. In functie de pozitia satelor, daca le are rasfirate pe mai multe K-uri, dispare si mai repede.
 

DeletedUser

Daca nu are trib in spate care sa-l sustina, un jucator de 400 sate dispare in maxim 1 luna. In functie de pozitia satelor, daca le are rasfirate pe mai multe K-uri, dispare si mai repede.

Adevarat si nu prea.
Depinde si de cei care ataca, depinde si de cel care se apara si cum se apara.
Stiu jucatori care au rezistat luni bune aparandu-se singuri in fata a triburi intregi (si cei care atacau erau buni, dar si cel care se apara era extraordinar :D).
 
Sus