CK vs NOI

  • Autor subiect DeletedUser9837
  • Data de început

DeletedUser

atacuri sau invitatii ??

stranutelu astăzi la ora 20:21
maine se doreste innobilarea ta,doresti sa ni te alaturi sau vei fi innobilat?



asta e modul in care ataca stranutielul !!!
 

DeletedUser6843

Ma bucur ca sunteti obsedati care stati pe sittere ca oamenii vostrii nu fac fata :)).

Mai gabe daca si Karma905 si`a dat seama ca nu poate sa imi faca fata,el a recunoscut,(fata in sensul bun) acum intri tu in schema?Prezinta`te....cine esti tu????
 

DeletedUser9837

Ma bucur ca sunteti obsedati care stati pe sittere ca oamenii vostrii nu fac fata :)).

Mai gabe daca si Karma905 si`a dat seama ca nu poate sa imi faca fata,el a recunoscut,(fata in sensul bun) acum intri tu in schema?Prezinta`te....cine esti tu????

In curand AJUNG SA ITI DESENEZ....dar;) STIU CA VEI DIZOLVA TRIBUL INAINTE
 

DeletedUser

pana acum tot ce am vazut este cum va certati intre voi.rapoarte,statistici si alte lucruri care tin de razboi nu aveti?ca eu m-am plictisit sa vad cum incercati doar prin vorbe sa demonstrati ca sunteti mai tari decat adversarul.
 

DeletedUser6843

Kharma parca nu aveai nimic de spus.hop-top mai spui si tu,neinteresant cum ai zis si tu,mai tu te faci singur neinteresant pe triburile :D

Nu mai fi suparat,relax and cry.


Side 1: NOI

Side 2: C.K.

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 375
Tabăra 2: 96
Diferență: 279

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 18
Tabăra 2: 5
Diferență: 13

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 1,638,178
Tabăra 2: 324,716
Diferență: 1,313,462

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 121,421
Tabăra 2: 25,363
Diferență: 96,058

image.php







Inca un razboi de al nostru,era sa zic ca C.K. sunt trib,va rog sa ma scuzati,faceam o mare greseala.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser6843

boggy-arsenal1990 de ce sa postez un mini razboi,nu am postat niciodata nimic,mai ales atunci cand altii se laudau ca au facut ei si defapt...in fine nu conteaza.Eu nu vreau sa mai postez aici ca nu vad rostul,cum ai spus devine un razboi psihic si poate cedeaza si Karma si nu are rost.Apoi o sa zica despre NOI ca suntem mai buni decat ei-surpriza-STIM.Asa se v`a termina.De ce sa postez ceva fara nici o noima.Ii facem si gata.El apeleaza la alte chestii care el crede ca eu am apelat :)).NOi avem rabdare si el ne compune mesaje poate vrea sa fie scriitor,si`a gresit vocatia....ajutati acest scriitor Karma905 sa faca treaba cu tribul din care face parte.E prea mic pentru jocu asta asa de mare dar totusi incearca.Tribul NOI nu apreciaza nici asta ;).


Noapte Buna



p.s. Am demonstrat ca suntem un trib pervers si foarte calculat.Kharma daca era cu tribul C.K. sa ia mai multe sate posta imediat.:))


p.s. nu mai postez aici decat peste o luna,am mai zis dar promit ca acest topic v`a fi "talentul" c.k. ca o sa postati numai voi aici si o sa va laudati cu ...cu....NIMIC.
revin la topicul acesta cand o sa mai am eu chef.Tu scrie ce vrei cu toti membrii tai(ca nici tu nu faci fata singur)Mai compune ceva.





Cu mesajele care ni le trimit cei din C.K. am putea sa facem BANCURI.Noroc cu autorul lor KHARMA!Stau si ma gandesc ati compus mai multi mesajele acealea sau doar liderul C.K. este ......... sau liderii......
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser9837

Mama ce ne-a pus la punct stranutelu asta!!!

Imi vine sa rad efactiv...Bunule,stai linistit ca nu impresionezi pe nimeni...Noi nu suntem copii pe care i-ai stresat tu pana acum...Doar pe mine personal ma cunosti inainte ca eu sa te cunosc pe tine...Si poate abia acum ma faci sa imi doresc sa te cunosc mai bine...Caci pana acum iti plangeam de mila...si cautam solutii pentru a te ajuta pe lumea cealalta...unde joc eu

Razboiul pe care tu l-ai gandit nu ne dezavantajeaza....
Scriem mesaje mai multe decat tine?....Nu as crede...Nu te mai da atat de mare...ca mireasma victoriei este inca departe de tine....Cand vei simti ca nu poti castiga vei dizolva tribul...Stim asta,asa ca mai pastreaza-ti energie pentru replicile de final...

Ce avem sa iti spunem?....Sa iti recitesti posturile....In marea majoritate promiti ca nu mai faci nu stiu ce...ca nu mai postezi-dar o faci zilnic(ceea ce ne face sa ne distram si mai tare)....Chiar nu vezi ca nimeni nu apleaca urechea la *provocarile tale*?....E doar o chestiune de timp pana vei fi abandonat de ai tai...Cum de fapt ai si recunoscut ca la un moment dat ei vor descoperi cine esti...si iti vor intoarce spatele...Si pana atunci,tu ne vei demonstra a nu-stiu-cata-oara ca defapt actiunile tale nu sunt decat foc de paie...CK-ul va ramane acelasi trib...

In fata ta...Maretule lider...sunt putini oameni care au stat....acum nu mai sta nimeni....Cum ti-au mai spus si altii...iti repet si eu...Ne distram copios si asteptam sa vedem ce jmecherie mai descoperi tu...ce mod(evident-nu lupta) gasesti...Te asteptam...In fata membrilor NOI ...care ii pui sa citeasca si sa dea reply-uri pe aici...nu cred ca ai ascuns faptul ca satele ce le-ati cucerit acum sunt satele ce le pierduseti...doar cu ceva zile in urma

Iti doresc *vacanta placuta*! Tie si mie,daca va fi considerat atac la persoana!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser4920

off-topic amenintari cu caru ....bla bla bla


Daca ar fi si asa waru ar fi jale !
 

DeletedUser6843

1.mereu iti vine sa râzi,dar nu poti ceva e ciudat.Ai probleme GRAVE.
2.Toti de pe k67 cu care am fost in razboi sunt la voi ca nu au suportat modul barbar cu care i`am dovedit.
3.Te oftici ca in joc i`ai dovedit pe toti si pe mine nu poti.C.K a fost sprijinit si ajutat de alte triburi sa faca treaba si nici asa.Uita`te la triburi pe ce loc sunt si apoi vorbeste de ograda.Apropo scoate banda cu dizolvat trib,te repeti.Am inteles ideea,dar pe harta nu stii ce sa spui si ce sa faci si mi`o bagi pe aia cu dizolvat trib.Eu in vacanta?eu am vorbit numai de triburile.Cum ti`am spus si tie,vezi ca o dai in diverse pe REAL`LIFE si tu,nu e frumos.Taci si joaca triburile.



sper sa ramanem prieteni in real`life cum am spus,hai sa o dovedim numai prin alte treburi.De ce repostez mereu,ca nu zici de triburi.U zi de triburi si TAC si eu.Nu mai vezi diferente aici e l5,da,asta daca nu stiai.
Nu mai postez mai,dar nu fi smecher cu mine pe triburile ca te facem.
 

DeletedUser6843

Eu Dan in calitate de membru al tribului etc...Imi pare rau pentru ca am ajuns sa ma cert cu Andy in calitate de membru al....De la un simplu joc...Recunosc si tind ca nu as vrea sa dau mai mare importanta la acest razboi decat la prietenia pe care eu cred ca o mai am cu el,eu am gresit 90%.E doar un joc.Respect pentru Andy in treaba mea cu el.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser9837

1.mereu iti vine sa râzi,dar nu poti ceva e ciudat.Ai probleme GRAVE.
2.Toti de pe k67 cu care am fost in razboi sunt la voi ca nu au suportat modul barbar cu care i`am dovedit.
3.Te oftici ca in joc i`ai dovedit pe toti si pe mine nu poti.C.K a fost sprijinit si ajutat de alte triburi sa faca treaba si nici asa.


1. Am probleme grave??? Mergem la o bere sa vezi cat ma distrez?

2. Fostul GUN ti-a macelarit tribul tau maret...Iar tu razboinicule,ai cedat rapid satele de pe langa noi de teama innobilarii....Mai Dane,tu chiar crezi ca nu stim? Stiai ca urma sa fii innobilat si ca sa vada tribul tau ca esti unul care nu pierde,le-ai dat altora satele de acolo...Apropos...dupa ce cuceresti si tu primul tau sat (nu de la tine din trib...sate cedate sau care le-ai cerut sitter sa le trimiti armata-dupa cum mi-ai marturisit,sau fazele cu atacati voi ca eu am moralul scazut...) poti sa vorbesti ca un razboinic...pana atunci copilul din tine care se simte intre multi razboinici simte nevoia sa se dea mare...LIDER

3. C.K.-ul nu este sprijinit de nimeni...Chiar de nimeni....si nu am dovedit pe nimeni...iar razboiul cu NOi este abia la inceput...Abia ce recuceriti ce ati pierdut...

Te rog eu stranutele sa imi trimiti un raport cand ataci si tu un sat aparat,fie el si de barbari...hai te rog...Te rog sa vada toata lumea cat esti de bun...Cata sincronizare si cate lupte...Dar sa imi explici si de ce ai cedat cele 3 sate de langa CK,liderule razboinic:D

CK-ul iti transmite succes in continuare si spor la PENIBILISM.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser6843

Nu doresc sa mai comentez nimic cu tine.M`ai amenintat prin mesaj privat azi de dimineata rusinos mai.Chiar esti mai copilaros ca mine.Mi`a parut rau ca m`am certat cu tine,acum o sa imi faca placere sa distrugem C.K.
E bine ca ma amenintinti in real life`.
Nu mai raspund decat la ce vreau eu cu tine.PAUZA.
Cauta`ma cand o sa aveti trib.


1.ce imi spui tu spuneam la dhbm acu 2 saptamani,MULTUMESC CA IMI CITESTI CE AM POSTAT SI CA MA APRECIEZI.Asa cum tribul C.K apreciaza tribul NOI si poate se trezesc la realitate ca nu sunteti trib.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser6843

2.ce spui tu pe topic la DHBM cu C.K


Da dragilor din DHBM...suntem sprijiniti de SAS la greu..:)))

Daca aveti ceva impotriva aliantei noi o dizolvam de dragul vostru....Cred ca nu veti mai butona mult in SAS...:D...deh...mai doarme lumea dar se si mai trezeste...In rest,dragul meu prieten j123,CK-ul se teme de voi tare rau...De teama voastra a declarat razboi tribului NOI

Tu ai declarat razboi la tribul NOI.Eu chiar nu mai ma pot opri din râs.Tu te chinui sa incepi,dar eu nu mai ma pot opri.Voi si daca v`ati razboi intre voi tot ar fi egal.
Sau din cand in cand o sa postez ca nu ma intereseaza de C.K....Eu nu am secrete :D

Poti posta ce vrei tu,avand in vedere ca pe mine m`ai luat la amenintari nu o sa mai postez nimic!Defapt nu o sa mai citesc aici ca de abtinut vad ca nu am cum,ca spui lucruri cunoscute numai de tine.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser9837

Stranutelu- de azi inainte te voi apela pisi...

Tu care esti un las si pe joc si in real life...Ce glas ai!...Oare nu stii cine a atacat pe celalalt stranutel,pe darbeg?...Poate v-ati atacat voi singuri si eu nu am stiut,ca sa rupem diplomatia...Pacat ca ai stat pe langa mine si nu ai invatat nimic...E bine ca fugi de Shotgun,cedeaza-le satele alor tai...Eroule...

Sa nu mai scrii pana nu ai un raport ca ai un sat cucerit!:eek:

In alta ordine de idei,nu te-am amenintat...Dar daca tot te plangi pe aici pe forum,ca sa mai impresionezi cate unul sa te apere cum am facut-o eu in trecut...cine stie ce se mai leaga...:eek:
 

DeletedUser

Side 1: C.K.

Side 2: NOI

Timeframe: Ultimele 48 de ore



Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 15
Tabăra 2: 14
Diferență: 1

image.php



ultimele statistici !!!
 

DeletedUser9837

Se pare ca asta a fost forta tribului NOi....cum spuneam...foc de paie...au cucerit intr-o zi si de azi incep sa piarda....Vedem intr-o luna cat va mai rezista tribul NOI
 

DeletedUser

Side 1: F~K

Side 2: NOI

Timeframe: Săptămâna trecută


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 41
Tabăra 2: 3
Diferență: 38

image.php




Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 359,396
Tabăra 2: 23,533
Diferență: 335,863

image.php




eu tac!
 

DeletedUser

DA

Si-au cam luato baietii din tribul NOI!!! :):D ceea ce ma face extrem de fericit....:p
 

DeletedUser9837

Ce imi mai aduc aminte din posturile vechi

propaganda ...

"singura fuziune a fost la inceputul jocului cand au fuzionat Die Hard cu Blade Master.....
si inca ceva...daca tribuletul CK se compara cu tribul NOI, s-a intors lumea cu fundul in sus"

Citadu-l pe J123,sunt nevoit sa il anunt ca CK nu se compara cu tribul NOI, ci se afla in razboi....Poate s-a intors lumea...Nu?

Desi,personal cred ca J123 a facut mare pasiune pentru Stranutelu...Posteaza numai la Topicul tribului NOI....Poate incepe sa se acomodeze cu atmosfera si cu membrii de acolo....Cine stie...Poate vor fuziona in curand...

Le urez ambilor succes in razboiul cu tribuletul CK:D
 

DeletedUser6843

Ai incurcat topicul.


Forum Triburile > Lumea 5 > Politică şi propagandă Lumea 5 > CK vs NOI


Avand in vedere ca ai spus ca eu o sa fiu de acord sa fuzionam ca trib,NU CA MEMBRU(nu sunt zmeu),iti spun ca tribul C.K. a fuzionat de a rupt(k67).In rest sunt pure pareri de ale tale.

da tribulet :)
 
Sus