CL vs ~B~B~

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

dupa o lunga perioada de timp ca aliati se pare ca recent am devenit dusmani :D


Side 1:
Tribes: CL
Players:

Side 2:
Tribes: ~B~B~ A~B~B~
Players:

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 4,288
Tabăra 2: 36,774
Diferență: 32,486

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 76
Tabăra 2: 123
Diferență: 47

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 38,771,395
Tabăra 2: 288,256,050
Diferență: 249,484,655

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 740,397
Tabăra 2: 1,249,355
Diferență: 508,958

image.php





CL
~B~B~
A~B~B~


Actualizarea se face 1 data la 24 ore.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser30628

noi din BB nici nu am vrut sa deschidem un topic despre razboiu asta...dar vad ca ati facut voi primu pas :).....doar ca acuma vor intra si alti amatori ai jocului sa comenteze.......


EU unu zic ca asta o sa fie cel mai frumos razboi :)......pandeve si profetule....m-ati tinut trezit destul azi dimineata:))dar m-am distrat enorm :))
 

DeletedUser

:p foarte frumos : ))


Intr-o saptamana sa vedem care va fii statistica , pregatiti gaura : )) de acum .
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

razboiul a inceput miercuri daca nu ma insel. Statistica corecta ar fi:

b]Side 1:[/b]
Tribes: ~B~B~ A~B~B~
Players:

Side 2:
Tribes: CL
Players:

Timeframe: Săptămâna trecută

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 46
Tabăra 2: 45
Diferență: 1

ce a fost inainte au fost majoritar cedari de sate, presupun, avand in vedere ca a fosta alianta.
 

DeletedUser

:p foarte frumos : ))


Intr-o saptamana sa vedem care va fii statistica , pregatiti gaura : )) de acum .


Vorbea cel care a fost trimis la margine pe 7 lumi
rofl2.gif

Aline aline, o sa dea varul tau si acum atacurile?Daca da, imi e mila de cei din CL saracutii :p
Ziceati mai devreme ca inca nu s-a organizat nimic pe CL, iar eu observ cu totul altceva. Ati dat cat? 1000? putin peste 1000 de full-uri si ati luat cat? 16 sate in ultimele 24 de ore?Nu am numarul exact al full-urilor, dar cei atacati pot confirma :p
 

DeletedUser

s a pus o harta in care se arata BB SI CL.dar sa se puna si ALIATII CL ului impotriva BB ului.si DMC si DIE le sunt aliati in acest razboi.
E ultima mea postare pe forum.Ca asa se intampla , unii au voie altii iau mustrari.
FIE K HARTA SA REZOLVE TOT.Comentarii pot aduce toti.BAFTA CL.
 

DeletedUser

Ati dat cat? 1000? putin peste 1000 de full-uri si ati luat cat? 16 sate in ultimele 24 de ore?
dintre care majoritatea au fost recuperate si inca urmeaza sa fie.

@ Muhamad Ali: s-a pus o harta intre CL si BB + Academie. Nu intre toate triburile care sunt impotriva voastra si tribul vostru.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser19202

din BB sau trimis cam 3000 de fuluri aproape..sapt asta..ma astept saptamana viitoare la 5000.....:))) succes
 

DeletedUser

dintre care majoritatea au fost recuperate si inca urmeaza sa fie.

@ Muhamad Ali: s-a pus o harta intre CL si BB + Academie. Nu intre toate triburile care sunt impotriva voastra si tribul vostru.

pai din cate stiu luptati toate 3 impotriva noastra.S au ne ascundem unii dupa altii.
am dat 1000 voi ati dat peste 6000 ati luat **??? o sa vedem PE VIITOR nu dupa 3 zile de razboi.AMATORI ERAM SI CU WOG si am arata cum se joaca.Acuma vad ca tot la fel suntem.O SA VEDEM CE POT AMATORII IN FATA ELITEI.
@SUPERPANDEV-voi ati dat tot.acuma ati ramas fara atac si atacati cu aparare.Credeam ca voi sunteti mai dif.dar vad ca e acelasi lucru.Sunt curios cand o sa fie STATISTICA impotriva voastra daca o puneti.
 

DeletedUser

map.php



E facuta in graba, fara critici.
Cei care participa la razboi stiu culorile, restul sa se abtina
 

DeletedUser30628

dintre care majoritatea au fost recuperate si inca urmeaza sa fie.

De recuperat nu cred ca mai recuperati nimic :))......daca in prima zi ti-am luat tie 2 sate le-ai recuperat......apoi petreasca la fel.....dar le-am luat inapoi pe aman2....saracutza ca o picat ca tine.....pandev......cu calutii iam omorat nobilasii.......dapai inca putem zice ca nici nu ne-am acomodat sa zic asa cu razboiu......incet incet o sa fie destule schimbari pe harta :)
 

DeletedUser

dintre care majoritatea au fost recuperate si inca urmeaza sa fie.

De recuperat nu cred ca mai recuperati nimic :))......daca in prima zi ti-am luat tie 2 sate le-ai recuperat......apoi petreasca la fel.....dar le-am luat inapoi pe aman2....saracutza ca o picat ca tine.....pandev......cu calutii iam omorat nobilasii.......dapai inca putem zice ca nici nu ne-am acomodat sa zic asa cu razboiu......incet incet o sa fie destule schimbari pe harta :)

ca sa fie de inteles... in cateva cuvinte eu sunt "noul" nadi. Vechiul s-a lasat chiar acum 2 zile deci probabil ca pe el l-ai innobilat, nu pe mine, inca, cine stie :)
 

DeletedUser

Toate ca toate, cand a fost WOG au fost pe granita ori lasi care s-au refugiat in Regal, ori jucatori aflati la prima lor lume. Nu te da mare jucator cand scoti unul ca buza (acum cu cont in regal) care la primele atacuri s-a panicat a lasat sitter si apoi a cerut invitatie la voi, sau shalun sau sadeyes, lauda-te cand o sa scoti jucatori buni.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser19202

muhamad..eu vorbeam de atacuri reale..... daca am da 6000...din totalu de 8000 si ceva al tribului...ar fi SF..si da...punem statistici..si atunci....
lu piter90 ce sai zic....bafta...da..e o diferenta...tu ai stricat azi..o gramada de aparare...sa aperi 2 sate izolate...e adevarat nu era a ta apararea da totusi...chiar si la diferenta asta de sate ..nar trebui so irosesti asa...
acu vom vedea ce se intampla..in continuare...e normal sa fiti favoriti..dar nu se stie.niciodata ce se va intampla
 

DeletedUser30628

muhamad..eu vorbeam de atacuri reale..... daca am da 6000...din totalu de 8000 si ceva al tribului...ar fi SF..si da...punem statistici..si atunci....
lu piter90 ce sai zic....bafta...da..e o diferenta...tu ai stricat azi..o gramada de aparare...sa aperi 2 sate izolate...e adevarat nu era a ta apararea da totusi...chiar si la diferenta asta de sate ..nar trebui so irosesti asa...
acu vom vedea ce se intampla..in continuare...e normal sa fiti favoriti..dar nu se stie.niciodata ce se va intampla

oricum satele le-ati luat cu greu ;) asta o poti spune.....plus de asta daca erai doar tu cu atacurile,inca le aveam....dar asa erati si tu si profetu si nu mai reuseam.......si oricum nu va prindea bine satele alea intre voi pentru ca ne favoriza pe noi,dar stii cum este,pierd pe o parte castig pe alta :)....deci nu ma preocup ca am le-am pierdut......dar oricum si tu ai pierdut o gramada de atac.......si ti-am spus singur nu reuseai sa le iei :)
 

DeletedUser

eu vorbesc pe harta :)

Trimite mai departe mutare în altă grupă Şterge << >>
Titlu InseamnaO (Crys mon amour) atacă Animalul (622|617)
Expediat 16.01.10 20:15
Agresorul a câştigat
Noroc (din punctul de vedere al agresorului)-9.7%

Moral: 100%

Agresor: InseamnaO
Sat: Crys mon amour (xxx|xxx) K66

Număr: 0 0 5862 0 48 2930 0 0 390 0 0 1
Pierderi: 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0



Apărător: mamulus
Sat: Animalul (622|617) K66

Număr: 15 0 0 0 0 0 0 3 0 1 0 0
Pierderi: 15 0 0 0 0 0 0 3 0 1 0 0




Trupele apărătorului, care au fost pe drum
0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Prada: 0/293020
Distrugere prin berbeci: Zidul a fost distrus de la nivelul 2 la nivelul 0
Modificare de adeziune Aprobare scăzută de la 21 la -1
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

oricum satele le-ati luat cu greu ;) asta o poti spune.....plus de asta daca erai doar tu cu atacurile,inca le aveam....dar asa erati si tu si profetu si nu mai reuseam.......si oricum nu va prindea bine satele alea intre voi pentru ca ne favoriza pe noi,dar stii cum este,pierd pe o parte castig pe alta :)....deci nu ma preocup ca am le-am pierdut......dar oricum si tu ai pierdut o gramada de atac.......si ti-am spus singur nu reuseai sa le iei :)

ce conteaza cum le luam? important e sa le luam :D
 

DeletedUser

Toate ca toate, cand a fost WOG au fost pe granita ori lasi care s-au refugiat in Regal, ori jucatori aflati la prima lor lume. Nu te da mare jucator cand scoti unul ca buza (acum cu cont in regal) care la primele atacuri s-a panicat a lasat sitter si apoi a cerut invitatie la voi, sau shalun sau sadeyes, lauda-te cand o sa scoti jucatori buni.

daca nici jucatorii din top 20 nu mai sunt buni,atunci care sunt,poate ne explici tu!?
din cate imi amintesc buza si sadeyes erau in top 20 cand am inceput atacurile pe ei!
 

DeletedUser

Alin aici gresesti , multi din top 20 is prin innobilari interne multe:)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus