CL vs ~B~B~

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

daca nici jucatorii din top 20 nu mai sunt buni,atunci care sunt,poate ne explici tu!?
din cate imi amintesc buza si sadeyes erau in top 20 cand am inceput atacurile pe ei!

Majoritatea raspunsurilor tale mi-au placut ca le-ai gandit, asta...nu prea.Putini din jucatorii de top 20 sunt cu adevarat jucatori wandda, Michel Platini, Mircea gogosu, blackhell, restul sunt decat inobilatori interni sefi :) Referitor la buza, nu stiu daca cunosti adevarata lui istorie, cert e ca a clacat cand au aparut primele atacuri pe el si a lasat sitter invocand ca nu mai are timp sau ceva de genul. Acum, spune-mi tu mie ca il consideri jucator bun pe Gabriel-Ion, unde nu ar trebuii sa se teama dusmanii de el, mai degraba colegii sa se teama :)
Daca esti in top 20 nu inseamna ca esti intotdeauna jucator bun la nivelul asta.
 

DeletedUser

Se anunta un razboi frumos, sper asa sa fie, bafta ambelor triburi si distractie maxima, asta e cel mai important.
 

DeletedUser

voievodulmh în data de 16.01. la ora 15:04
avand in vedere ca 1Paradox1 ti-a luat o gramada de sate nu vrei sa te razbuni pe el ?

lifeofdead în data de 16.01. la ora 16:43
nu

off ... deja se incep recrutarile?

PS: NuMaCunosti .. doar pe triburile avem acelasi cont, nu si pe extern ...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

http://ro13.triburile.ro/public_report/eb1abb2bc4a3393dde8e8811e044fe92

deja profitam de FORTELE PE CARE LE AVEM, sau e o intamplare??? poate ne ajuta cineva.eu zic ca e mai frumos sa luptam CINSTIT.
SAT DE 30 pct....cu 500 spioni , 1000 ** grea si nobil.. :D:D:D

Si cand te gandesti ca unii se cred atotstiutori ai jocului. Hai sa vedem daca sunteti inteligenti si puteti descifra acet mister.

P.S.: Multumesc "maretilor" moderatori care au sters ceea ce trebuia scris aici.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

:)
avut trupe in sat le-a trimis din sat si a demolat cladirile. am inteles .
 

DeletedUser9103

http://ro13.triburile.ro/public_report/eb1abb2bc4a3393dde8e8811e044fe92

deja profitam de FORTELE PE CARE LE AVEM, sau e o intamplare??? poate ne ajuta cineva.eu zic ca e mai frumos sa luptam CINSTIT.
SAT DE 30 pct....cu 500 spioni , 1000 ** grea si nobil.. :D:D:D

Si Ce neserios si ozy asta, la omorat pe saracul nobil :(

Daca ai sti cat mam chinuit sa le demolez. :))

P.s Poti sa ai si tu sat din asta, chestia ii sa vrei sa gandesti. Dar nu-i mai simplu sa acuzi?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser31820

am si eu o rugaminte:
vasy ne arati si noi nestiutorilor cladirile care le ai la 30 puncte?
 

DeletedUser9103

am si eu o rugaminte:
vasy ne arati si noi nestiutorilor cladirile care le ai la 30 puncte?

Pai am luat teapa, initial trebuia sa fie de 24 de puncte, insa ascunzatoarea nu se poate demola :(

P.s Exista twstas se poate verica data cand am inobilat eu satul si cate puncte avea :))
 

DeletedUser26839

e destul de simplu..satul la inceput de lume are 26 de puncte..probabil a uitat sa demoleze ascunzatoarea(aia nu se catapulteaza)

muhamad..sincer m-ai dezamagit cu acuzele tale la o problema copilareasca(un asa lider :D ).se pare ca intr-adevar stii jocul :D

ps:membru cl.

ps2:aline schimba tribu ca te faci de ras :D ..si e valabil pentru mai multi :p
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Dear god, da-le minte unora :p Amin
Muhamade eu ti-am zis ca si-a demolat satul, dar tu nu batman batman :p
 

DeletedUser

e destul de simplu..satul la inceput de lume are 26 de puncte..probabil a uitat sa demoleze ascunzatoarea(aia nu se catapulteaza)

muhamad..sincer m-ai dezamagit cu acuzele tale la o problema copilareasca(un asa lider :D ).se pare ca intr-adevar stii jocul :D

ps:membru cl.

ps2:aline schimba tribu ca te faci de ras :D ..si e valabil pentru mai multi :p




Marianeeee ...


Muhamad stie sa joace te asigur eu;) poate mai mult ca atacator...nu ne-am gandit de la inceput la faza cu demolatul daca faceam si noi asa ...si voi ne acuzati la fel :) e mai usor sa acuzi fara probe:D
 

DeletedUser26839

lasa alin propaganda..putea intai sa gandeasca putin..nu mult...toate au o explicatie(nu neaparat cea gasita de el)

mai grav e ca sunt multi care chiar l-au crezut..nu dau nume dar ma asteptam sa gandeasca si ei inainte sa-mi scrie.
 

DeletedUser

lasa alin propaganda..putea intai sa gandeasca putin..nu mult...toate au o explicatie(nu neaparat cea gasita de el)

mai grav e ca sunt multi care chiar l-au crezut..nu dau nume dar ma asteptam sa gandeasca si ei inainte sa-mi scrie.




Se mai intampla eu imi cer scuze pentru acuze ;) !

ceva statistici :D ?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Side 1:
Tribes: CL
Players:

Side 2:
Tribes: ~B~B~ A~B~B~
Players:

Timeframe: Săptămâna trecută

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 51
Tabăra 2: 66
Diferență: 15

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 518,598
Tabăra 2: 685,813
Diferență: 167,215

image.php
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus