CL vs ~B~B~

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

Adenauer

member
Scor reacție
105
Destul de trist cum niste razboaie ce se anuntau frumoase sunt "distruse" datorita unora care vor cu orice pret sa-si pastreze satele...
 

DeletedUser30628

pe cand sa inceapa distractia .....sa terminat din nou :( ......pacat jur.....ca mai aveam chef de razbel
 

DeletedUser30628

sincer am zis ca era cel mai frumos razboi dupa cel cu PCA.........dar se pare ca sa terminat repede :).......
 

DeletedUser31027

Pe aceasta cale vreau sa-i multumesc lui dorm doze ca ne-a ajutat sa castigam acest razboi fara prea multe dureri de cap. Ai reusit sa faci ceva de neinchipuit, cel putin pentru mine, adica sa-i faci pe dragii nostri membri ai triubului CL sa se certe intre ei si sa desfinteze un trib despre care credeam ca e cel mai unit trib de pe L13.

Cand a inceput razboiul mi-a parut rau, ca am pierdut un aliat bun...... acuma imi pare rau ca am pierdut un razboi frumos.......
Sincer ma asteptam mai mult de la voi.....
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser9688

asta e.. se mai intampla...

felicitari BB-ului pentru castigarea razboiului...
 

DeletedUser28540

Pe aceasta cale vreau sa-i multumesc lui dorm doze ca ne-a ajutat sa castigam acest razboi fara prea multe dureri de cap. Ai reusit sa faci ceva de neinchipuit, cel putin pentru mine, adica sa-i faci pe dragii nostri membri ai triubului CL sa se certe intre ei si sa desfinteze un trib despre care credeam ca e cel mai unit trib de pe L13.

Cand a inceput razboiul mi-a parut rau, ca am pierdut un aliat bun...... acuma imi pare rau ca am pierdut un razboi frumos.......
Sincer ma asteptam mai mult de la voi.....

in concluzie pe unde trece dorm doze ,ramane cenusa
 

DeletedUser

Acest topic ar trebuie inchsi.S a dus razboiul , s a dus tot.Acum nu s e face altceva decat SPAM.
ROG PE DOMNUL MODERATOR SA INCHIDA TOPICUL.
 

DeletedUser

@evil one

e fascinant cum subiectul dezbate tocmai cum voi nu ati avut legatura cu dizolvarea si tu tot nu te prinzi, nu crezi?
 

DeletedUser

@evil one

e fascinant cum subiectul dezbate tocmai cum voi nu ati avut legatura cu dizolvarea si tu tot nu te prinzi, nu crezi?


Nu cred ca esti in masura sa **.Nu am dizolvat noi tribul , nici el nu a zis asta . A zis cine la dizolvat si ca i multumesti.ATAT.
Acest topic trebuie INCHiS.razboiul s a terminat acuma isi dau cu parerea toti.SPAM.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus