Clasamentul!

  • Autor subiect DeletedUser35372
  • Data de început

DeletedUser

uite, vom avea destul timp pentru jigniri si provocari
va rog nu murdariti acest forum pastratil curat si util
ne dorim pe acest forum ordine si respect reciproc, in final toti suntem oameni si egali in acest moment
 

DeletedUser

uite, vom avea destul timp pentru jigniri si provocari
va rog nu murdariti acest forum pastratil curat si util
ne dorim pe acest forum ordine si respect reciproc, in final toti suntem oameni si egali in acest moment

ai dreptate, o sa sterg ce am spus.dar da-mi voie sa nu fiu de acord cu partea doua a expresiei "in final toti suntem oameni si egali in acest moment" Cel care trimis "borgorei" mesajul cu pricina nu are cum sa fie egal cu ceilalti oameni.
 

DeletedUser13059

hai ca esti simpatic :)) Cand jucau Pitzigoii Ragusiti pe 14 probabil tu citeai tutorialele cu indrumari ;)

ma faci sa rad >)> laudate cu ce ai facut tu nu altii si ei pentru cultura ta generala nu erau in zona noastra decat marele skyn si tigers cu care am avut primele razboaie si au luato poate pentru ca am avut colegi noobi in trib gen zammolxe , casa atreides , ramos4venom , casa harkonen , etc si ei au avut numai noobi normal de aia am avut sansa asta... gen ypoo , geopic , etc altceva ?
 

DeletedUser

ma faci sa rad >)> laudate cu ce ai facut tu nu altii si ei pentru cultura ta generala nu erau in zona noastra decat marele skyn si tigers cu care am avut primele razboaie si au luato poate pentru ca am avut colegi noobi in trib gen zammolxe , casa atreides , ramos4venom , casa harkonen , etc si ei au avut numai noobi normal de aia am avut sansa asta... gen ypoo , geopic , etc altceva ?

Daca si zammolxe e noob :)) pt tine ce definitie gasesti? nu am auzit pana acum un termen mai jos de noob(folosit pe joc bineinteles):D
 

DeletedUser24244

Cred ca se refera la alt zammolxe...stiu ca a fost unu, dar in nici un caz nu era cine trebuia:D. Asta ne vorbeste de razboaie intre ferme...
 

DeletedUser

Inamici învinşi (Triburi)
Ca agresor

69 Tu alegi..Cheia e la MINE :p 22.914

:D
 

DeletedUser

pai da :D...fac treaba buna fetele..dar las' ca trag tare sa ajung la 42 :p
 

DeletedUser

cu catalina in trib, la ce te astepti??? :)))

unde m-ai vazut, bre, pe mine? dar, tinand cont ca de dimineata si la aparatori era CHEIA pe 169... se vede ca mai sunt femei capabile prin trib (nu dam nume, se stiu ele) :p

eu i-am pupacit de azi dimineata pe cupilasi...

contden00b astăzi la ora 08:27
Neatza!!!
Bre, sa va manance mama pu.... (diminutiv, ca dimineata se intampla sa mai fie si asa) voastre inca ne... (aici era ** de tribu Iobag in versiunea veche), alaturi de un s... (santal de portocale) bine intarit. M-am trezit si am vazut ce trib smecher suntem...

Clasament la ODA:
69 Tu alegi..Cheia e la MINE :p 22.914

Clasament la ODD:
169 Tu alegi..Cheia e la MINE :p 5.092

sa ne traiasca si sa ne bucuram cate zile om avea de 69 (daca se poate bine facut pe ambele parti).

Pup dulce!


Nebuna
 

DeletedUser20252

157 What?? 11.056 11.056

Noi impreuna cu Domnul Girafa vom cuceri lumea 21 :D
 

DeletedUser29146

Un trib care mi se pare stabil si bun : Sfr...singuru trib care promite
 

DeletedUser34781

incearca tu:))):p

2.2. Va rugam sa postati raspunsuri care au legatura cu topicul. Daca nu puteti oferi un raspuns potrivit cu topicul este mai bine sa nu postati nimic. Acest lucru este in special valabil in cazul posturilor foarte scurte si fara relevanta.
 
Ultima editare de un moderator:
Sus