Clasamentul!

  • Autor subiect DeletedUser523
  • Data de început

DeletedUser523

A draq jaxu asta. Are spioni in toate conferintele si cunoaste pe toata lumea buna :cool: Ar trebui sa te recruteze astia de la SRI :D

Oare cine sa fie tepes? :))

Intreba-l pe Inspectorul Mustaţă aka jaxu ca iti spune el ca ai stie pe toti care cum sunt ;)
 

DeletedUser523

Maurice of Nassau
Puncte: 7.399
Loc: 1
Inamici învinşi: 2.907 (269.)
Trib: IQS

Sate (3) Coordonate Puncte
Maurice 528|493 3.700
Maurice 525|497 2.074
Maurice 525|495 1.625

Ar trebui felicitat, nu?
 

DeletedUser30628

bune conturille astea :D:D:D eu nu am gasit pana acum conturile sa le innobilez moca :(
 

DeletedUser523

Ca apărător
Loc Nume Cucerit
1 tresare [CUSUR] 19.168
E interesant de citit profilul celui mai atacat jucator de pana acum :)
Se pare ca zZz-ul nu a vrut o relatie de amicitie...:rolleyes:
 

DeletedUser39475

Bai fluture, dar ce stii tu si nu stiu eu? Ce imi arati cu raportul ala? Eu iti zic numa' sa mai joci, fenomen de flatulatie ce esti.
 

DeletedUser

krystistar pe contul ala esti tu stim toti acest lucru deci e alb pe negru ca ai cerut sprijin la trib si ca ai luat stapanul campului prin deff esti un mare noob
 

DeletedUser39475

Traim si vedem, doar atat iti zic. Sa vedem unde joaca kkristystar si unde nu. Deocamdata spui cuvinte mari pe care nu le-ntelegi. Ma plictisesti, cataveica vietii.
 

DeletedUser

Nu mai copie versuri din poezi ca nu esti mai interesant decat esti . te consider noob cu acte in regula
 

DeletedUser523

kalhid
Puncte: 1.837
Loc: 89
Inamici învinşi: 10.762 (23.)
Trib: IQS

Sate (2) Coordonate Puncte
ataca noobi ca nu stie sa juace 546|473 1.130
bubulina 545|474 707

Profil
Vârsta: 24
Genul: masculin
Localitate: Arabia Saudita
Profilul
Text personal
Textul profilului a fost şters de către Team-Triburile. Întrebări referitoare la aceasta te rog trimite-le prinTicketsystem

Realizare piatră de hotar
Cuceritor (Nivelul 1)

Ca al treilea, ai cucerit 2 sate.

Acest jucator, saracu, ce a patit de e demolat ? Cine se ascunde sub acest id oare ? Cine stie sa spuna tot :)
 

DeletedUser523

DeletedUser

Barecau...nu plange te rog eu...ai luat trofeul esti cel mai bun.fi mandru de tine!!
 
Sus