Clasic Server .uk

DeletedUser37659

Ceea ce este interesant pe lumea clasica ce urmeaza a fi deschisa pe UK este lipsa limitei de fake ceea ce pe servarul nostru nu e lume care sa aiba o asemenea setare.

pe lumea 15 nu era limita de fake,puteai sa dai atac cu o lance
 

anomaly23

member
Scor reacție
0
mai trebuie introdusa si 'injumatatirea' in schimbul pp-urilor pt unitati si atunci chiar ca numai are nici un sens !
 

DeletedUser41102

Daca 2-3-4-5-6 playeri vor sa joace impreuna.. nu vad de ce voi ati comenta lucrul acesta... pentru ca sunt prea buni impreuna ? bravo lor...

@ inca ceva, am citit mai sus ceva de genul limita de farm... jocul acesta este 50%+ timpul acordat lui, de ce daca ai timp 24/24 sa nu poti farma cand vrei tu ?

@@ sunt si unele idei bune, dar restul mi se par pure aberatii
 

DeletedUser

cine vrea sa facem o echipa si sa ne bagam in SV lumii clasice de la englezi , are viteza 4 si incepi cu 2 sate , mai e si un roman n00b pe acolo , freakystyle , oricat i-ai vorbi in romaneste , spune ca ala e serveru pentru international si trebuie vorbit pe engleza
 

DeletedUser37971

cine vrea sa facem o echipa si sa ne bagam in SV lumii clasice de la englezi , are viteza 4 si incepi cu 2 sate , mai e si un roman n00b pe acolo , freakystyle , oricat i-ai vorbi in romaneste , spune ca ala e serveru pentru international si trebuie vorbit pe engleza

tampiti,figuranti,om patetic
 

DeletedUser

nu chiar, daca omul are de gand sa joace pana la sfarsit, nu vrea sa riste o banare pe motiv de nerespectare a unei conditii atat de simple; cu ce va deranjeaza sa vorbiti in engleza?
 

DeletedUser37971

vorbesc din experienta...locuiesc in alta tara si cunosc genul de oameni ce refuza sa isi dezvaluiasca originile
 

DeletedUser

vorbesc din experienta...locuiesc in alta tara si cunosc genul de oameni ce refuza sa isi dezvaluiasca originile

eu am vorbit cu el in romana , dupa care m-a reclamat , si admini au zis ca e serveru englez si se vorbeste romana , ca nu faceau nimic daca nu reporta el...
ei nu au multe puncte , plus ca pe L12 e foarte greu sa se castige lumea : castiga tribul care are 100% din harta timp de un an...
 

DeletedUser37971

e ciudat asta ....nu mi se pare normal sa vorbesti aceea limba....adica daca la noi o sa vina straini si nu cunosc limba romana automat vorbim in engleza nu ii obligam sa vorbeasca
 

DeletedUser

pe gladiatus e admisa limba romana si engleza....aici de ce nu???
vai , am zis ca sunt multe reguli aiurea , care s-ar putea inlocui cu altele ce ar scapa jocul de trisori
 
Sus