Concurs fotografii - discutii

mythra

SuperModerator GameSuport
Membru personal
Scor reacție
90
Aici puteţi dezbate subiectul, pentru fiecare editie in parte.

Mult succes!

Atenţie însă la:

2.1.4 În cadrul concursurilor oficiale organizate pe forum, auto-propaganda este strict interzisă.
 
Ultima editare:

DeletedUser44364

Draguta ideea dar, avand in vedere ca august este luna concediilor, era de preferat sa se organizeze la sfarsitul lunii, nu la inceput.
Nu stiu daca se trimite si mesaj pe joc dar cred ca n-ar strica putina propaganda. Cu siguranta, unii ar fi deranjati dar daca in acest fel creste numarul utilizatorilor pe forumul extern, scopul ar fi atins.
 

DeletedUser43756

Draguta ideea dar, avand in vedere ca august este luna concediilor, era de preferat sa se organizeze la sfarsitul lunii, nu la inceput.
Nu stiu daca se trimite si mesaj pe joc dar cred ca n-ar strica putina propaganda. Cu siguranta, unii ar fi deranjati dar daca in acest fel creste numarul utilizatorilor pe forumul extern, scopul ar fi atins.

N-ar strica deloc. Servus, surioară Eis. :*
 

mythra

SuperModerator GameSuport
Membru personal
Scor reacție
90
Se vor mai organiza concursuri similare :)
Momentan ramane acesta, cu tematica descrisa.
 

mythra

SuperModerator GameSuport
Membru personal
Scor reacție
90
Salutare,

Avand in vedere numarul intrebarilor legate de procedura de uploadare a unei imagini, primite pana acum pe privat, o sa postez si aici un link catre un tutorial facut de un alt jucator in urma cu ceva timp, pentru a fi util tuturor celor ce mai au astfel de nelamuriri:

http://forum.triburile.ro/showthrea...load-imagini&p=1003986&viewfull=1#post1003986

Ulterior, linkul rezultat va fi trimis prin mesaj in vederea inscrierii la concurs.
Se poate alege orice alt site, nu este obligatoriu sa fie unul din cele descrise in tutorial.
 
Ultima editare:

vKg94

member
Scor reacție
3
Am o intrebare, am voie sa anunt pe joc(membrii tribului) sa ma voteze ? Sau totul se face fara propaganda ? :D
 
Scor reacție
209
Cu siguranță, cei mai mulți dintre voi, ați colindat prin țară sau prin străinătate pe parcursul acestei veri și v-ați bucurat de o vacanță nemaipomenită!

Cu siguranta ca nu...inca :p. Te-ai cam grabit cu concursul asta. Trebuia sa astepti sa se termine vara.

Taman poza cu lebede ti-ai gasit si tu sa pui. Cu asa ceva voiam eu sa particip :mad:.

Am o intrebare, am voie sa anunt pe joc(membrii tribului) sa ma voteze ? Sau totul se face fara propaganda ? :D

Pe joc nu dar poti sa te milogesti pe skype pentru voturi. Asa au procedat majoritatea castigatorilor de la concursurile precedente ;).
 

mythra

SuperModerator GameSuport
Membru personal
Scor reacție
90

mythra

SuperModerator GameSuport
Membru personal
Scor reacție
90
Salutare,

Va reamintesc ca astazi este ultima zi in care va mai puteti inscrie pentru concursul de fotografii.

In cursul zilei de maine, dupa validarea fotografiilor participantilor, voi da drumul la sondaj.
 
Sus