Concurs Mister Forum triburile.ro

Sunteti de acord cu organizarea unui concurs Mister Forum Triburile.ro

  • Da

    Voturi: 117 76,5%
  • Nu

    Voturi: 23 15,0%
  • Ma abtin

    Voturi: 13 8,5%

  • Total votanți
    153
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser3919

@mihaita93: am mai prins`o pe megara in unele discutii,si stiu ce poate,cu motoarele sub minim...chiar si cu motoarele asa,e suficienta cultura si putere in ea,incat sa faca sa taca peste 80% din forumu` asta..eu eram doar ironic cu locomotiva asta desteapta.. :)

bengosule, nu stiu unde m-ai prins tu pe mine si nici nu ma intereseaza. Nu imi amintesc de tine si nici nu tin sa te cunosc. In rest, ai dreptate... sunt proasta, inculta, cu motoarele la minim, chioara, cheala, ciunga, oloaga, cocosata... te deranjeaza? Daca da, oricum nu conteaza...



ma tenteaza sa particip...doar s`o tineti in frau pe Megara`:))))...am impresia ca nu prea ma agreaza...(bine ca nu e singura...)

ai doar impresia...
 

DeletedUser

nu ai zis nimic deci e un post degeaba...dar o sa fie frumos....circul incepe odata cu megara;si nu numai...mai sunt scandaligii...le trebuie numai fitilul
cand incepe concursul ca vreau sa votez :D
 

DeletedUser3919

nu ai zis nimic deci e un post degeaba...dar o sa fie frumos....circul incepe odata cu megara;si nu numai...mai sunt scandaligii...le trebuie numai fitilul
cand incepe concursul ca vreau sa votez :D
tu a cui clona esti?

si tu ai tot atata minte ca ingerasa, xblaady & co... daca critici, inseamna ca jignesti si faci scandal.

Deci recunosti ca parerile sunt impartite si ce poate insemna frumos pentru tine, pentru mine poate insemna urat si invers?

Fiind un concurs, toti suntem liberi sa ne exprimam opinia, indiferent ca este una pozitiva sau negativa.
Astfel reiese ca putem critica in acelasi timp atat uratul cat si frumosul, iar asta intr-un mod cat se poate de neintentionat.

Personal apreciez o persoana pentru defectele pe care le are si nu pentru ce are "frumos" :).

Sunt de acord ca felul in care Megara si-a exprimat ideile a fost putin nepotrivit, dar asta nu inseamna ca nu are dreptate.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

doamna/domnisoara ati jignit cateva persoane: pe mine, pe ingerasa pe xblaand&co numai intr-un post.
cineva mi-a dat un sfat bun de tot: daca te ignoram traim toti fericiti...
img_2000_2.jpg

o seara buna si nu nu pot sa zic ca conversatia mi-a facut placere.
 

DeletedUser13799

Concursul se va organiza , detaliile le veti primi in curand :)
o seara placuta si tema inchisa.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus