Concurs Mister Forum triburile.ro

Sunteti de acord cu organizarea unui concurs Mister Forum Triburile.ro

  • Da

    Voturi: 117 76,5%
  • Nu

    Voturi: 23 15,0%
  • Ma abtin

    Voturi: 13 8,5%

  • Total votanți
    153
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser15145

Bună idee...))

ba nu , cum ar fi ca sa postam

Copii sub 18 ani NU ai dreptu la acest forum
NU stiu sa joace triburile
NU este posibil sa te faca (in game sa te faca `expresie mai de strada`).

si etc , daca acesti copii sub 18 ani nu ar avea voie sa se inscrie la acest `concurs` sar zice , ca doar maturii stiu sa jaoce triburile , ceea ce e gresit , este o apreciere total eronata , mai bine tiai reconsidera pozitia , apoi da un edit urmat de stergere mesaj.

Cand postati asta va simtiti`superiori` copiilor `noobi` care nu au dreptul la acest poll?
 

DeletedUser

Ar mai fi o varianta sa se faca pe categorii..dar e mai greu de organizat. :D
Adica 1-under 18
2-18-25
3-25-90
 

DeletedUser18817

da pkneko....ar fi o idee...dar nu cred ca are cineva rabdara sa face asa....;)
ar fi super tare sa vezi pe cineva la 90 de ani sa joace triburile ;))
 

DeletedUser

Ar mai fi o varianta sa se faca pe categorii..dar e mai greu de organizat. :D
Adica 1-under 18
2-18-25
3-25-90

prea complicat....aceste complexe cu varsta participatilor nu isi au rostul.ar fi bine sa fie ca la miss probele sa fie putin schimbate pe masura sexului masculin.
 

DeletedUser

numai cu aprobare scrisa de la parinti si cu insotitor

nu o sa ma lase parintii mei sa particip... mai ales daca e sa pun poze cu mine.. mama si tata imi spun mereu sa nu pun poze pe bloguri, forumuri, alte site-uri pentru ca umbla o multime de ciudati pe acolo.. :(

si doream sa va arat bicicleta mea.. sunt tare mandru de ea :D
 

DeletedUser

nu o sa ma lase parintii mei sa particip... mai ales daca e sa pun poze cu mine.. mama si tata imi spun mereu sa nu pun poze pe bloguri, forumuri, alte site-uri pentru ca umbla o multime de ciudati pe acolo.. :(

si doream sa va arat bicicleta mea.. sunt tare mandru de ea :D

noseless vezi ce ai facut ai speriat saracu copil:mad:.e o prostie ce a zis ai voie sa participi fara acordul nimanui.
 

DeletedUser

cred ca cel mai corect ar fi ca minorii sa puna poze cu ei alaturi de un parinte:)) glumesc, eu am 12 ani, si nu sunt oricum fotogenic:)) fac o poza bicicletei mele, si o sa ma votati toti:p
 

DeletedUser

da pkneko....ar fi o idee...dar nu cred ca are cineva rabdara sa face asa....;)
ar fi super tare sa vezi pe cineva la 90 de ani sa joace triburile ;))



90 poate ca nu`...dar am cunoscut o batranica de 67 de ani care la vremea aia` se putea pune cu mine`...

 

DeletedUser

sa vedem daca particip .......

sa facem un pol nou daca sa particip sau nu ..... ( vadati seama ca daca particip proba de baza trebuie sa fie .......... +18) :D:D:D
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus