Concurs Mister Forum triburile.ro

Sunteti de acord cu organizarea unui concurs Mister Forum Triburile.ro

  • Da

    Voturi: 117 76,5%
  • Nu

    Voturi: 23 15,0%
  • Ma abtin

    Voturi: 13 8,5%

  • Total votanți
    153
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser



ma tenteaza sa particip...doar s`o tineti in frau pe Megara`:))))...am impresia ca nu prea ma agreaza...(bine ca nu e singura...)

 

DeletedUser8266

Daca premiile is tentante ma bag si eu:))...cred ca de un penultim loc merg...adic nu cred ca o sa ajung chiar pe ultimu cu toate ca am multi ,,fani" care ma iubesc :)))))))


p.s. nu ar trebui sa puneti probele mai intai? ca daca puneti probe ca la fete ba ca ross din titanic ba in costum de baie, ba nu stiu cum...ma razgandesc:))
 

DeletedUser

se mai inseala si manelistii... ce sa`i faci?

@locomotiva Thomas: te domina o persoana de sex feminin? ce barbat esti tu? te sfatuiesc sa nu participi..

@megara:stiu ca suna misogin,dar nu asta e intentia mea.



ma domima in privinta culturii si din punct de vedere intelectual...ar putea sa`mi fie mama` daca nu chiar bunica...si studii mult mai superioare decat eu`...
mi`ar placea sa fiu ca tine`...sa am si eu valoare...sukarime...dar nu am`...eu sunt mai modest...te sfatuiesc sa participi...dar daca esti ca Adi Minune...stii tu...e ca la parcul de distractie..."you have to be this tall get in..."

 

DeletedUser

Concursul asta are vreun juriu ceva?
Orice concurs are un regulament. Aveti un regulament?
Atunci cand concurezi intr-un concurs ai si o anumita recompensa materiala. Mozii, adminii sunt atat de zgarciti de nu dau si ei nici macar 1 punct premium ptr acest concurs? La cat de mare e lista lor sunt sigur ca s-ar strange ceva...





ma domima in privinta culturii si din punct de vedere intelectual...ar putea sa`mi fie mama` daca nu chiar bunica...si studii mult mai superioare decat eu`...

Trebuie sa avem respect pentru cei aflati la varsta a treia. Sunt de acord cu thomas , avem ce invata de la cei batrani.
 

DeletedUser

Deocamdata dorim sa aflam opinia jucatorilor legata de organizarea acestui concurs. Daca se doreste organizarea lui se va afisa regulamentul, se vor face inscrieri, se va alege un juriu, se vor afisa probele, se vor da premii.
 

DeletedUser

sa speram ca se va face...vreau sa vad care e mai frumos k mine...:)) kidin' :p
 

DeletedUser18817

Cred k ma bag si eu........
o sa ma vedeti pe mine.....tanar....ca un fotomodel :))


apropo....haideti, nu serviti bere minorilor, dar si minorii beau bere :))
eu unul nu sunt major.....dar v-am spart daca va arat o poza :))
 

DeletedUser

deci concurenti o sa fie...acum trebuie doar sa asteptam sa inceapa concursul :p
 

DeletedUser13067

daca participa vis3z, votez si eu... altul de unde? daca nu el atunci cine?:))
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus