Confruntare deschisă

  • Autor subiect DeletedUser39475
  • Data de început

DeletedUser48123

Lucifer in limba romana verbul "a sti" mereu se pune cu doi 'i' atunci cand nu e la infinitiv...asta asa ca un apropo:))

Ti-am mai zis...pe 48 singurul lucru ce l-ai facut asa cum faci si aici e sa bati din gura....Apropo vezi ca s-a defectat scriptul azi dimineata cand ai dat ;) l-ai setat cu 100 ms dupa ;) Baiatul cu 28 in coada iti mananca semințe in cap daca vorbim despre diferenta intre voi doi la triburile ;)
 

DeletedUser48109

Hannibal... in primul rand eu am atacat si n-am folosit acel "script minunat" despre care tot vorbiti non-stop. Maull ma cunoaste si stie treaba asta ;). In al doilea rad acel full a fost in spate in caz de split, cum de altfel s-a mai facut sa rupa trupele de deff. Acum ca ti-am explicat sper ca totul e clar in mintea ta. N-am facut nimic? Pai am cam luat ceva sate mai mereu la organizate... aia e, stai linistit ca voi ajunge si langa tine.

P.S: Te mai astept pe o speciala sa mai plangi nitel.... Oricum nu inteleg ce tot bateti din gura voi .... din moment ce noi dictam treburile pe harta.
 

DeletedUser47776

Profesore te "pricepi" mai ai si alte ponturi ?, ca la fotbal tu centrezi tot tu dai cu capul, ma intelegi ? =))

baiatu cu apa zis 28 cu virgula e prea noob ca sa il compari cu mine, nici macar la dusul cu zaharelul nu se mai pricepe :)), a folosi chinezarii nu inseamna ca le ai cu jocul :p

PS: Pe 48 cand ati fost langa mine cat timp a durat pana cand ati inobilat primul sat ? mai sti, eu stiu ca ma tot amuzam la cat de incompetenti puteti fi, recuperariile alea bomba marca inregsitrat lucifer cum au fost, mai iti aduci aminte ? =))
 

DeletedUser48123

Parsons, tu esti paranoic ;) pe speciala am jucat doua zile si dupa nu am mai intrat, deci continua in mintea ta sa iti inchipui cum ca m-ai scos acolo sau altele:)) pana o sa dictati voi harta, va prind arabii :D
 

DeletedUser48123

Tu esti si mai paranoic lucifer aka ultimul erou de pe 48 cica:)) atunci nimeni nu isi mai batea capul cu tine si esti mare şeic pentru faptul ca te-ai batut cu fvrbadboy :))) daca il mai stii:)) in rest nimeni nu te mai ataca dar tu inchipuie-ti in continuare ca ai fost eroul de la Termopile:)))
 

DeletedUser47776

Esti pierdut cu pluta pe dunare =)), miile da atacuri care au fost pe mine ce-au fost ?, nu a fost zi sa nu intre sute de demolari pe mine :D Pai 13x, tu, si restul noobiilor care m-au atacat voi nu va puneti la socoteala ? mai sti cand faceam milioanele alea la inamici invinsi (dovada clara ca m-ati atacat ca disperati :p)? erau multe nene prea multe pt tine, inteleg ;), facute in timp record cu pierderi mici ce vrei mai mult de atata ? vrei si niste printuri sa vada toata lumea cum atacati voi ? tu esti constient ca ati atacat ca nemancatii iar eu de unul singur am stat si v-am dat la fiecare in parte cu mapa in cap, cand am luat alea 30 de sate de la voi in 24 de ore cum a fost ? (deathrunner si care a mai pierdut sat(e) stiu la ce ma refer :p). Nu mai are rost sa mai vorbim de l48, jucam pe 54 aici. Dar cum am zis deja nu imi este rusine de ce am facut pe 48, voi 1vs1 nu lauti veac sat, restul e cancan ieftin :) (ca tot ai adus vorba de talentul individual de care "dispun" anumiti colegii de ai tai)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser48123

Cred si eu ca pana ti s-au tocat 500 de ferme ai avut de unde face atat:D Daca erai asa de bun, demonstrai asta si in cursul lumii:D
 

DeletedUser48109

Domnule hannibal dar va rog sa ne demonstrati dumneavoastra aici ce se intampla... ca vad ca sunteti cam timid, nu treceti de 1 milion de pct... din bun simt sau ce? Sincer acum... lasand vrajeala... voi chiar mai sperati sa castigati lumea?
 

DeletedUser47776

Am demonstrat destul stai tu linistit tutti frutti ce mai face ?, cand ii luam sate la 23:59:59 ce mai zicea ?

Daca aveam tot contul in granita de la bun inceput va alergam dragii mei pe toata harta, norocul vostru ca am intrat din late, calm si relaxat ca ajung aici langa voi, sa va vad atunci de ce sunteti in stare, in afara de bagat trupe la thumper bineinteles la asta va pricepeti foarte bine.

PS: la mine nu s-au tocat trupe, cei care au atacat dupa ce m-am lasat stiu ce trupe au gasit prin sate :), nu joc in deteu sa toc trupe pe zid 0, ma intelegi ? Apropo, madalino si-a revenit dupa socul ala unde si-a spart 200 nukeuri pe un singur sat ? rapoartele alea pe galben la mine au fost o adevarata placere =)). Si cu asta inchei ca deja ma plictisesc sa tot argumentez un adevar pe care tu nu il poti accepta (sa nu uiti te rog cum ti-am spart tot atacul de pe cont sau cum ti-am luat sate in mijlcoul tribului de la trfik, te pupa lucifer :D)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser48123

Cine te aude te si crede:))) ti-am zis ca esti paranoic:))) daca minti si infloresti nu rezolvi nimic stai linistit ;)
 

DeletedUser48123

Domnule hannibal dar va rog sa ne demonstrati dumneavoastra aici ce se intampla... ca vad ca sunteti cam timid, nu treceti de 1 milion de pct... din bun simt sau ce? Sincer acum... lasand vrajeala... voi chiar mai sperati sa castigati lumea?

Cu jucatori ca tine, clar da :D


Auzi-ti legendelor, voi in afara de organizate in care se da tare cu scriptul ce stiti sa faceti?:)))setati scriptul si 2 saptamani pana la organizatul viitor stati si va uitati sau cum?:)) astia sunt marii jucatori Revo si H-54 :D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser48109

N-are rost sa ma consum cu un "Forrest Gump" ca tine. Daca nu intelegi... aia e... mai trebuie sa existe si oameni "speciali" ca si tine... Ne auzim la final de lume;).
 

DeletedUser48109

aZeFNiP.png
 

DeletedUser47776

Cine te aude te si crede:))) ti-am zis ca esti paranoic:))) daca minti si infloresti nu rezolvi nimic stai linistit ;)

Dovezi nu acuzatii, confunzi revo si h-54 cu triburile vesele (dt+dk), voi sunteti aia cu semafor in bookmarks :p

PS: cu ce sunt paranoic ?, nu ai ce sa crezi, eu pot oricand sa pun printurile iar restul se va intelege de la sine, tu inschimb dai din gura fara sa dovedesti nimica. Hai gata hannibal treci acolo la bagat deff, urla putin pe la goly poate iti mai face rost de 40k sa mai bagi in sate sa fi sigur ca nu le pierzi, momentan, va vine la toti randul stai linistit. Mai era un mwp pe aici parca, acuma cand il caut pe harta nu-l mai gasesc, urmeaza inca 2-3 jucatori si dupa aia suntem langa trupa vesela, sa vezi atunci distractie. Daca noi suntem asa de "slabi" si va luam totusi sate voi ce sunteti ? mai noobi decat prevede legea sau cum ? =))
 

DeletedUser48299

Dovezi nu acuzatii, confunzi revo si h-54 cu triburile vesele (dt+dk), voi sunteti aia cu semafor in bookmarks :p

PS: cu ce sunt paranoic ?, nu ai ce sa crezi, eu pot oricand sa pun printurile iar restul se va intelege de la sine, tu inschimb dai din gura fara sa dovedesti nimica. Hai gata hannibal treci acolo la bagat deff, urla putin pe la goly poate iti mai face rost de 40k sa mai bagi in sate sa fi sigur ca nu le pierzi, momentan, va vine la toti randul stai linistit. Mai era un mwp pe aici parca, acuma cand il caut pe harta nu-l mai gasesc, urmeaza inca 2-3 jucatori si dupa aia suntem langa trupa vesela, sa vezi atunci distractie. Daca noi suntem asa de "slabi" si va luam totusi sate voi ce sunteti ? mai noobi decat prevede legea sau cum ? =))



Tu si cu supranumitul luptator scamator noob , cum ii zice ma urs ? ah da , sunteti cei mai buni de pe harta :))) dovedeste-o pe harta prietene , dai din gura ca o fata mare ... inca nam auzit de tine ... si ca drept dovada ... nici macar nu stiu unde te afli :))

jucati cate 3-4 pe conturi , doar doar sa ciupiti si voi ceva pe la 6-7 dimineata :))) dai cu praf de mers ca m-ai plictisit deja , ia-l in brate pe d4 si pe urs , si plangeti incontinuare !
 

DeletedUser47776

Tot replici aduse de pe la arabi ai...

"doamne dai minte ca e vai de picioare" =)), mai sti ce mi-ai zis la inceput de lume? cum ai plans ca sunt rai jucatorii din revo ca au potential prea ridicat si ca dekaul tau nu are cum sa faca fata ? =)) dupa 3 zile v-ati mutat si voi in diagonala, cum e sa faci parte din tribul care v-a pierde de 2 ori pe aceasi lume ?

Tu si cu supranumitul luptator scamator noob , cum ii zice ma urs ? ah da , sunteti cei mai buni de pe harta :))) dovedeste-o pe harta prietene , dai din gura ca o fata mare ... inca nam auzit de tine ... si ca drept dovada ... nici macar nu stiu unde te afli :))

jucati cate 3-4 pe conturi , doar doar sa ciupiti si voi ceva pe la 6-7 dimineata :))) dai cu praf de mers ca m-ai plictisit deja , ia-l in brate pe d4 si pe urs , si plangeti incontinuare !

Nici eu de tine, deci acuma chiar nu am auzit de masterss cu punct, cu semn de intrebare ai ? Voi va treziti la 5-6 dimineata, eu dorm linistit, uite asa ca de noapte bune va pun si o caricatura cu dedicatie. Anumite specii necunoscute din deteu sigur se vor simiti atacate, oare te numeri si tu printre ele ?

9.png
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser13059

Tu si cu supranumitul luptator scamator noob , cum ii zice ma urs ? ah da , sunteti cei mai buni de pe harta :))) dovedeste-o pe harta prietene , dai din gura ca o fata mare ... inca nam auzit de tine ... si ca drept dovada ... nici macar nu stiu unde te afli :))

jucati cate 3-4 pe conturi , doar doar sa ciupiti si voi ceva pe la 6-7 dimineata :))) dai cu praf de mers ca m-ai plictisit deja , ia-l in brate pe d4 si pe urs , si plangeti incontinuare !

ce sa ma intrebe pe mine ca nu am inteles ?

deci inca odata revin , nu mai vreau 400 , vreau 1000 pe luna pentru a va cruta


nene masterica , ai auzit ca era cat pe ce sa imi plateasca dt salar sa nu mai joc in revo ?
 
Sus